Тема: Ви віруючий? Чому?

Показ результатів 421 до 430 з 473

KOZHUH's Avatar
    Приєднався 12.09.2010
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 150
    Записів в журналі 1

Re: Ви віруючий? Чому?

Розетка не іскрилася ніколи при поганих контактах? Розрядів, блискавки не бачили?
    Інколи таке можна спостерігати. Приклад простенький, щоб допомогти зрозуміти, а не щоб докулупуватися.
    Хоча я не проти - докулупайся, будь ласка, і до наступних.
    Думки(невидиме) - поведінка людей (доказ).
    Вітер - шелест листя.
    Радіохвилі - звук з приймача.
    А може тому, що бог нічорта їм не допомагає? У мене самого бабуся така була. А раз в пів року через пів України до якоїсь знахарки гонила.
    Вони поводяться не зважаючи на Божі вказівки, і Він їм має допомагати?

Ну вірші то звідкісь взялися. А віра часково передавалася через вірші, а отже звідкісь таки і взялася... ;)
    Розмова про те що віра сліпа закінчена, по небажанню однієї зі сторін.
    Якщо Адам і існував (кхе...), то сумнівно, що його розум відрізнявся від розуму дитини, яка не може зрозуміти, що добре, а що зле. Поганому батькові нема виправдання. Сотворив, вигнав, про аліменти завув)
    Дивись, якби не було дерева Пізнання добра і зла, люди були б залишені свободи вибору - слухатися Бога чи ні. Не послухатися наказу тоді і було злом. Думаю Адам чудово це розумів. Якби людям була дана можливість вибирати лише добро, вони були б схожі на роботів, котрі запрограмовані на певну дію. Також слухаючись вказівки не їсти з його плодів, перші люди показували свою любов до їхнього Творця, що напевно приносило радість Богові.

Чи по-твоєму Бог зробив несправедливо, давши людям одне-єдине обмеження? Він не мав на це право?

решту писанини коментувати нема сенсу- в тебе гарячка була)
    а стосовно батька- який нормальний батько поставить на столі торта і скаже його не чіпати? це взагалі логічно?
    Навколо було повно інших дерев, з яких можна було їсти. Якби на кухні було безліч інших тортів, то думаю не дозволивши доторкатися до одного з них, батько не став би від цього ненормальним.
    от і доведи- то ж ти християн захищаєш)
    Мені просто цікаво. Чув колись таку думку. Можливо дочекаюся пояснення від автора цих слів.
    в Обявленні. пошукай за ключовими словами "їхня частка в озері огнянім". сподіваюся ти знаєш, шо огяне озеро- то біблійний синонім Геєнни.
    Обявлення 21:8
    А лякливим, і невірним, і мерзким, і душогубам, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть!
    головне, щоб пузатий батюшка все їм пояснив.
    Справжній віруючий мусить вірити беззастережно, інакше місце його по смерті - в "геєнні огненній".
    Зі слів Арчера випливає, що невірні, це ті, хто не слухається слів "батюшки". Ось це мене і здивувало.
    demiudg's Avatar
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2732
    Записів в журналі 9

Вітер - шелест листя.
    от я ніяк не можу зрозуміти логіки твоїх слів. виходить бог є, тому, що є віра?
    а якщо я вірю в Ктулху?
    поводяться не зважаючи на Божі вказівки, і Він їм має допомагати?
    а як же його милосердя і любов?
    якби не було дерева Пізнання добра і зла, люди були б залишені свободи вибору - слухатися Бога чи ні.
    ото вже загнув))) залишені(позбавлені, якщо я правильно зрозумів) свободи вибору?
    тобто якщо нема альтернативи - нема свободи вибору?
    і їхнє життя складалосяя лише з кількох речей, як от Бог, послух, всьо.?
    Чи по-твоєму Бог зробив несправедливо, давши людям одне-єдине обмеження?
    він вчинив несправедливо ставлячи перед ними спотикання.
    повертаючись до тортів- ти дитиною був? і ніколи не кортіло взяти саме те, що неможна брати, хоча навколо безліч подібного?
    якщо провести паралель на першу пару, то виходить що вони не такі вже й досконалі були, якщо не встояли проти спокуси.
    Зі слів Арчера випливає, що невірні,
    а хто по-Твоєму ті "невірні"?
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт
    EricI's Avatar
    Приєднався 23.06.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 114

Повідомлення написав(ла) KOZHUH
    Хоча я не проти - докулупайся, будь ласка, і до наступних.
    Вітер - шелест листя.
    Думки - активність мозку, якісь пристрої її можуть засікти ;) Сто пудів у майбутньому буде пояснення як "це" працює і ще й з можливістю візуалізації) Хм. Віра, то і є думки. Бажання у щось вірити теж буде пояснене.
    Вітер - переміщення газів і речовини . Якщо вивільнити в повітря видимий для людини газ - побачите вітер.
    Радіохвилі - їх можна засікти апаратурою.

Вони поводяться не зважаючи на Божі вказівки, і Він їм має допомагати?
    Ну якщо Абонент постійно в зоні недосяжності і ігнорує всіх, то з ним перестають спілкуватися

Не послухатися наказу тоді і було злом
    Тоді людина знала що є зло?

Чи по-твоєму Бог зробив несправедливо, давши людям одне-єдине обмеження? Він не мав на це право?
    Показав би наслідки порушення обмежень, переконався би, що людина усвідомила їх, а тоді хай би вигадував обмеження. На малих дітей рідко діє "Не можна, бо чомусь не можна і чомусь погано".
    Solar spark's Avatar
    Приєднався 18.11.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 282
    Записів в журналі 8

Я думаю, Бог все правильно вчинив. Може це було таке випробування - загартування сили волі. Я розумію життя як таке, що вчить і тренерує нашу душу, бо переходячи по етапах життя різні труднощі і біди, людина стає розумніша і сильніша в широкому розумінні.
    От питання чи віруючий - так вірю. А чому - тому що мусить над усім сущим існувати вища сила, і тим всім керувати, направляти берегти космос. без того був би хаос. От існують в світі протилежності біле-чорне, добре-зле, тепле - холодне. І є речі які являють собою найбільш насичиний прояв тих явищ. От тепле - вогонь, холодне - крига... біле - світло, чорне - темрява. добро - Бог і зло - сатана... І усі ці речі у нашому світі не можливі одне без одного.... нажаль. Можливо я трохи ідеалістка чи утопістка, але всі протележності взаємно врівноважуються.
    Не бійтеся досконалості. Вам її не досягти (Сальвадор Далі)
    demiudg's Avatar
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2732
    Записів в журналі 9

Може це було таке випробування - загартування сили волі
    може? а смисл такого випробуцвання в чому? якщо він все створив і сказав шо "вельми добре воно", то на холєру випробовувати? ти уявляєш собі гончара, який робить класний глечик, а потім його кидає об підлогу, щоб випробувати?
    ому що мусить над усім сущим існувати вища сила, і тим всім керувати, направляти берегти космос. без того був би хаос.
    годинникар постійно бігає за всіма своїми годинниками, щоб недай-боже не зупинилися?)
    зновуж питання - то невже воно справді створено "вельми добре"?
    обро - Бог і зло - Сатана... І усі ці речі у нашому світі не можливі одне без одного.
    оце вже взагалі весело) виходить бог без диявола не міг бути і або вони від початку були разом, або він його неавмисне створив.
    п.с. я у свому тексті навмисне пишу з малої букви.
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт
    Solar spark's Avatar
    Приєднався 18.11.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 282
    Записів в журналі 8

demiudg, А чому ти так придираєшся до того що я пишу, це ж моя думка, поважай чужу думку і краще розкажи, чи ти не вірюючий і чому? Мені дуже цікаво.
    Не бійтеся досконалості. Вам її не досягти (Сальвадор Далі)
    KOZHUH's Avatar
    Приєднався 12.09.2010
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 150
    Записів в журналі 1

от я ніяк не можу зрозуміти логіки твоїх слів. виходить бог є, тому, що є віра?
    а якщо я вірю в Ктулху?
    Ми говорили ось про що.
    Ні. Слова "підстава" і "доказ" вказують, що віра зовсім не сліпа, а на чомусь грунтується.
    Арчер говорив, що якщо віра не є сліпою, тобто якщо знати у що віриш і на підставі чого, то вона перестає бути вірою, і людина з такою "вірою" потрапить у геєну огнянну.
    Потім я намагався прикладами пояснити слова "доказ небаченого", оскільки ти акцентував увагу на словах "сподіваного" і "небаченого".

Про докази існування Бога ми не говорили, будь уважнішим.
    а як же його милосердя і любов?
    А як же Його справедливість і чесність?
    Не тобі судити Божі риси.

ото вже загнув))) залишені(позбавлені, якщо я правильно зрозумів) свободи вибору?
    тобто якщо нема альтернативи - нема свободи вибору?
    і їхнє життя складалосяя лише з кількох речей, як от Бог, послух, всьо.?
    А як може бути свобода вибору, коли існує лише один варіант?
    Не уявляю їхнє життя, тому нічого сказати не можу.
    Тобто він не мав права встановлювати будь-які обмеження?
    Думаю будь-який конструктор\власник\началь ник і т.п. не погодиться з твоїми словами.
    повертаючись до тортів- ти дитиною був? і ніколи не кортіло взяти саме те, що неможна брати, хоча навколо безліч подібного?
    Кортіло. І коли я не брав цього, то цим показував свою слухняність. Я не звинувачую своїх батьків у несправедливому ставленні до мене, через те, що мені не можна було чогось робити.
    якщо провести паралель на першу пару, то виходить що вони не такі вже й досконалі були, якщо не встояли проти спокуси.
    Якби вони були роботами, котрі запрограмовані лише слухатися Бога, то тоді б вони були досконалими?
    а хто по-Твоєму ті "невірні"?
    Ті хто не мають віри.

Думки - активність мозку, якісь пристрої її можуть засікти ;) Сто пудів у майбутньому буде пояснення як "це" працює і ще й з можливістю візуалізації) Хм. Віра, то і є думки. Бажання у щось вірити теж буде пояснене.
    Вітер - переміщення газів і речовини . Якщо вивільнити в повітря видимий для людини газ - побачите вітер.
    Радіохвилі - їх можна засікти апаратурою.
    Покази цих пристроїв і будуть тоді ще одним доказом невидимих думок.
    Хоча активність мозку напевно спостерігається у всіх, хто ним володіє, хоча далеко не факт, що всі вони здатні мислити.

Існування радіохвиль 1000 років назад як би доводив?
    Ну якщо Абонент постійно в зоні недосяжності і ігнорує всіх, то з ним перестають спілкуватися
    Якщо в "Абонента" на автовідповідачі велика книга, у котрій написані відповіді на усі твої запитання, то почути на них відповіді безпосередньо необхідності думаю немає.
    Тоді людина знала що є зло?
    А ти сьогодні знаєш що є зло?
    Оскільки дерево називалося Пізнання добра і зла, то думаю людина розуміла що між добром і злом є різниця.
    Показав би наслідки порушення обмежень,
    Буття 2:17
    Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!
    Як ти собі уявляєш показ таких наслідків?
    переконався би, що людина усвідомила їх, а тоді хай би вигадував обмеження.
    Яка тоді суть у обмеженнях?
    Тобі хотілося б щоб твоя дитина слухалася тебе з любові, чи зі страху перед болем від фізичного покарання?
    На малих дітей рідко діє "Не можна, бо чомусь не можна і чомусь погано".
    Дієвіший метод "Не пхай руки до вогню, бо попечешся" запхати руки дитину у вогонь?
    п.с Приклад дітей я взяв не тому, що вони малі і мало що розуміють, а щоб показати стосунки між батьком і дітьми.
    ggg1089's Avatar
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1183
    Записів в журналі 34

Люди!!! Закінчуйте ці холівари!

Багато людей вірує в Бога, бо так їм легше живеться. Не знаю чому саме так, очевидна така особливість людини. Правда, більшість віруючих в Бога затягуються в релігію. І на даний момент вже неможливо нормально оцінити ситуацію і рішити добре це чи погано. Тому що релігія в певний момент стала інструментом для регулювання поведінки і життя людських мас. І протягом багатьох століть релігії відшліфовувались і відстоювались. Можна привести тисячу доказів проти релігії, і проти Богів, котрих ці релігії пропонують, але тобі знайдуть стільки ж доказів, що ти не правий. І основна проблема холіварів полягає в тому, що опоненти "говорять різними мовами".

Мені здається, що назва теми не відповідає її вмісту.
    Віруючий, значить, що вірить у щось. Враховуючи перше речення, очевидно мається на увазі віра в Бога. Якщо далі почитати, то автор вже переходить до обговорення потреби ходити до церкви. Причому, з третього і четвертого абзацу, я зрозумів, що мова йде про християнство і християнські церкви. І при чому тут віра?

Пропоную модераторам перейменувати тему, скажімо на "Навіщо ходити до церкви?". А тему "ви віруючи? чому?" - думаю можна і не відкривати. Якщо розібратись, що таке віра, то думаю стане зрозуміло, чому люди віруючі.
    The Vacuum
    Приєднався 03.09.2010
    Звідки Івано-Франківськ
    Повідомлень 54

От наприклад християнська церква привчає людей коритися волі божі, а якщо точніше тим людям хто церквою керує. Мені здається що це не має ніякої логіки і вигідне тим хто за рахунок цього живе!
    На кожному форумі є таке запитання. І в мене вже стандартна відповідь: не плутайте ВІРУ і ЦЕРКВУ. Тобто ідею і адміністрацію. Якщо в вас асоціація з Богом тільки постояти 20 хвилин в церкві думаючи про власні мізерні цінності - то тільки поспівчувати можна.
    EricI's Avatar
    Приєднався 23.06.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 114

Покази цих пристроїв і будуть тоді ще одним доказом невидимих думок.
    Думка це біологічні, електричні чи ще якісь реакції. При достатньому розвитку технологій вони будуть помітні. Що ж саме тоді невидиме? Вот для радіохвиль таке http://soft.mail.ru/pressrl_page.php?id=35692 придумали.

Існування радіохвиль 1000 років назад як би доводив?
    Якби років 800 назад, то довелося б горіти на полумї інквізиції ;) Ну а 1000 років назад... Так бог у сні сказав, що радіохвилі існують.

Якщо в "Абонента" на автовідповідачі велика книга, у котрій написані відповіді на усі твої запитання, то почути на них відповіді безпосередньо необхідності думаю немає.
    Відповіді на "Що робити на наступний день" і тд тд тд у великій книзі нема. ... "Для отримання відповіді на питання ххх нажміть клавішу yyy". Натискаємо yyy - "Відповідь на питання xxx не знайдена. Спробуйте після смерті".

Буття 2:17
    Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! Як ти собі уявляєш показ таких наслідків?
    Вбив би і оживив би. Не всесильний? Адам міг знати що є смерть?

Яка тоді суть у обмеженнях? Тобі хотілося б щоб твоя дитина слухалася тебе з любові, чи зі страху перед болем від фізичного покарання?
    І справді яка ж суть?
    З любові. А (й)ого дехто слухається зараз через те, що дякує за купу радості в житті чи через страх перед ним і пеклом?
    Ну і ви не його діти, а його творіння.

запхати руки дитину у вогонь?
    А може і дієвіший. Прикро інколи дивитися по ТВ, як діти гралися сірниками і догралися(і не треба про те, що невіруючі дограються). (В)ін же мав знати усе наперед і тд. Чи бог цього і хотів...
Сторінка 43 з 48 Перший ... 334142434445 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Чому ми такі злі?
    Від Словотворець у форумі Нація і люди
    Відповідей: 12
    Останнє: 06.04.2014, 17:19:28
  2. У чому щастя?
    Від neolviv у форумі Філософія, роздуми
    Відповідей: 72
    Останнє: 25.02.2013, 11:06:49
  3. а ЩО ТАКЕ? (або чому)