1 Likes

Тема: Секонд-Хенд

Показ результатів 21 до 30 з 68

Дефініція's Avatar
    Приєднався 03.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1219
    Записів в журналі 5

Re: Секонд-Хенд

Rol@nd, тут така справа, що багато магазинів, списавши рештки колекції, віддають (чи продають за копійки) той одяг на доброчинність і він приходить в Україну разом із секондом.
    Буває час орлів, а нині різне птаство
    З державної руки сипнули їм пшона
    Не треба правду говорить цвітасто
    Вона сьогодні проста і страшна...
    Л. Костенко
    Monashka's Avatar
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3774
    Записів в журналі 96

Я в часи хіп-хопування так солідно закуповувався на Сихові, правда одни раз купив черевики GEOX нові, але виявилось, шо то брак, бо та дихаюча мембрана в підошві почала пропускати воду. Після того забив на секонди.
    OleksAndr's Avatar
    Приєднався 14.03.2007
    Звідки Львів, Сихів
    Повідомлень 22

і шо там направду якісні лахи((((
    там є шось таке ах ти, ну і понятно ексклюзив(((
    Мій друг власник тих хендів знайшов кілька дуже хороших джинсів від Armani. Трапляються хороші безрукавки, футболки, курточки. Один раз в штанах знайшов 10 фунтів стерлінгів.
    Julijka's Avatar
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 3211
    Записів в журналі 100

Поки вистарчатиме коштів купляти нове - куплятиму. А там подивимося...
    так то не в тім справа! Там, на секондах, речі подекуди набагато цікавіші, гарніші і якісніші аніж на наших ринках чи в бутіках...
    дорочі все більше і більше можна побачити мажорних тьоток на секонді
    і не тілько тьотьок, але й дядьок, та то й не дивно: світові бренди по суті за копійки... Троха зле шо наші продавці на секондах вже теж класно в брендах розуміються і починають ціни дерти вище.. і люди вже прошарили: шось ультрамодне відривають з руками

а щоб вдягтися на якусь супермодну вечірку: ну там, в стилт 80-их, або хіппі-стилі, то зпазу би йшла на секонди, там таких лахів неймовірних можна познаходити..ууу
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    gwen's Avatar
    Приєднався 29.01.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1330

так то не в тім справа! Там, на секондах, речі подекуди набагато цікавіші, гарніші і якісніші аніж на наших ринках чи в бутіках...
    а головне дешевші)))
    блін, роланд, не думай , шо ми тім там затоварюємся, просто знаєш от буває тре кудась піти і розумієш шо от не хватає чогось, а стипендії гнема, зарпалта ше в перші дні витрачена, і шо рорбить
    тим більше, ті кубіти, аж руки чешуться інакше написати, чорті шо прор тебе думають, ну штиб пригадай момент з Красуні, та, от таке й у нас буває, не скрізь правда, але...
    та й ніхт не каже порпатись на розкладушках, є місця, де то всьо розвішано, поскладано, не гірше ніж в магазині
    Ти можеш на три дні втекти зі мною у світ за очі?-майже по-діловому запитав без передмов, прелюдій і деталей
    Julijka's Avatar
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 3211
    Записів в журналі 100

Досить величенький ринок секонду є навпроти Лікарні Швидкої Допомоги (бічна Топольної) але я там ще не скуповувалась... тому за ціни ніц не скажу
    та й ніхт не каже порпатись на розкладушках
    ото доречі один з мінусіи ринків - після 2-3 годинного порпання спина заледве розгинається

Все's Avatar
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 5384
    Записів в журналі 30

Julijka, давно не потрапляв у той район, але рік тому ціни були плюс-мінус як на Сихові...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Julijka's Avatar
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 3211
    Записів в журналі 100

Julijka, давно не потрапляв у той район, але рік тому ціни були плюс-мінус як на Сихові...
    тоді там дорогий секонд, бо так поправді, на Сихові вже починають тупо дерти
    Ніколи не ходила по цих мережах магазині "Світ секонд хенду" чи що?.. цікаво як там

huha's Avatar
    Приєднався 31.03.2007
    Звідки Львів,Новий Львів:-)
    Повідомлень 127

Я за секонд, там дешево і можна знайти такі речі, яких ніде немає
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 675

Купую не секонді виключно взуття, навіть не так, виключно шкіряні кросівки.
    А щодо одягу.. не можу носити щось, що прилягає до тіла після іншої людини.. від того запаху не спасуть навіть дорогущі парфуми. Тим більше не знаю які емоції пережила людина, що носила той одяг, десь чатала статтю, що чужі речі впливають на людей..не зовсім в те вірю, але щось в тому є..
    А щодо магазинів "Планета Секонд-Хенд" то і справді там є чудові речі! інколи завидую подругам, коли показують які речі там купили, стильний, якісний, просто суперовий одяг! Але ніц не можу з собою зробити, ну не можу я носити чужий одяг і усе тут..
Сторінка 3 з 7 Перший 12345 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Секонд хенд, cтоки у Львові
    Від tertor у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 16
    Останнє: 26.02.2010, 01:07:35

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення