Тема: Де можна новий годинник Casio продати?

Показ результатів 11 до 17 з 17

nazar_ko's Avatar
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 813

Re: Де можна новий годинник Casio продати?

може він хоче нею хокей зіграти, а потім годинника собі зажучити)
    та вони обоє спортсмени ше ті..., ролики, лижі, борд....
    сорі за оффтоп
    завжди є причина і є наслідок
    Приєднався 17.03.2010
    Звідки Lviv
    Повідомлень 137

годинник CASIO W-752D-1AVEF 100 м водозахищений, браслет; новий http://bt.rozetka.com.ua/casio-w-752d-1avef/p92570/ 180 грн
    Andrij's Avatar
    Приєднався 26.02.2010
    Звідки Львів , Караджича
    Повідомлень 422

Взагалі то купувати таку річ як годинник в "універмазі" справа ризикована. Особисто віддаю перевагу спеціалізованим магазинам.
    Але про смаки не сперечаються

ІМХО за цю ціну нормально захищений годинник купити неможливо -
    буде багато елементів з пластику і про серйозні занурення можна забути:
    Класи захисту від води Casio

Свого часу написав для приятельки цілу розвідку про годинники.
    Перепрошую шановного автора гілки за деяке відхилення від теми, але думаю, що багатьом буде цікаво почитати мою розвідку

" Вирішив Тобі написати про ціни на годинники ; стосується і інших технічних штучок.

Будь яка технічна річ - це результат компромісу якості і ціни.
    Але якість має певну межу , нижче якої річ просто втрачає свій сенс .

Надіюсь Тобі відоме поняття мінімальної ціни - це ціна яку потрібно віддати за річ , щоб вона була нормальною - тобто відповідала сучасним вимогам щодо технічних параметрів і надійності.

Нижче цієї ціни нормальну річ зробити просто неможливо - не залежно від бренду ;я не маю на увазі підробки і нонейме.

Це прості (тільки основні функції ) і саме головне надійні речі
    з далеко не видатними технічними параметрами:
    - гарантована точність ходу для кварцових годинників до 5 сек./ добу - реально трохи більше 1 сек./ добу (просто фірма не гарантує)
    - економія на корпусі і ресурсі роботи - до 5 років гарантовано на механізм , корпус втратить зовнішній вигляд через 2-3 роки.
    Для Casio це приблизно 30-40$.

Далі йдуть речі , як я називаю підставові (ціновий діапазон 100-400$) , які забезпечують нормальні параметри і мають відповідний корпус(я не маю на увазі золото і брильянти ) , який захищає механізм від води і ударів - в брата корпус врятував руку від падіння сейфа !
    Вже нижчі моделі цієї категорії в принципі забезпечують доживотний ресурс роботи , просто фірма не його не гарантує - 10-15 років точно.
    Вищі моделі цього ряду повністю забезпечують потреби нормальних людей за винятком особливих вимог -коли , наприклад Твоя шкурка від цього залежить ( спецоперації або Гімалаї , морський туман тощо - тут вже не має компромісів (див. нижче); потрібні додаткові функції типу високоточного хронографа , компаса , альтиметра , хронометрична точність ходу або більш захищений корпус - за той самий м-зм в різних корпусах різниця цін може бути 2-х кратна.

Я принципово не розглядаю заморочки типа золота , камінців і креативності дизайнера з довідкою , що не дурак

Безкомпромісні речі (500-5000$).
    Підставові речі нормальних фірм забезпечують такий рівень параметрів , що за кожне подальше підвищення параметрів на 10-15% приходиться платити подвійну ціну.Як приборист я їх добре розумію - знаю як туго йде
    Ручний вхідний контроль комплектуючих автоматом збільшує ціну в 2 рази.Також нормальний вихідний контроль - т.п. річ паспортизована , також серйозно додає в ціні. І відповідно ціна сильно залежить від серійності.
    Коротше це нормальні дорогі речі , коли не має місця для компромісів:
    для підводників, альпіністів , спецоперації тощо.

І зовсім окрема категорія - речі для вимахування . Звідки беруться ціни - напевно зі стелі ; навіть на чоловічі я не доганяю логіки ціноутворення. Про жіночі взагалі мовчу. Напевно скільки лохи або сноби готові заплатити.

Як я виходив з положення ? - маю 2 годинника

T issot PR50 - з точним м-мом на каменях ( 0,2 -0,3сек./добу ) , класичним корпусом з нержавійки з підставовим захистом :
    купувати тепер годинник без захисту від дощу просто не має сенсу. Дизайн і марка достатньо добрі , щоби підійти до смокінга
    Хіба, що то збіговисько снобів - а на такі не ходжу

На щодень і поїздки Casio - точність 0,5 -0,7сек./добу , має всі функції хронографа і супер захищений корпус - можна пірнати , і саме годинник з цієї серії прийняв на себе сейф - лишився тільки слід на корпусі , годинник далі нормально працює.
    Недолік - до смокінга не одінеш

В сумі обійшлося в 2-3 рази дешевше , чим годинник бренду першого ряду, який би задовільняв би всі вимоги , включаючи смокінг

Я розглядав тільки кварцові годинники - брати механіку на теперішній час вартує не нижче 700- 1000$ ; дешевше - це просто викидати гроші.
    Нормальна механіка принципово не можлива без великого накладу висококваліфікованої ручної праці."
    Станіслав's Avatar
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2376
    Записів в журналі 22

Пам'ятаю коли я вчився в технікумі в Слов'янську, один мій одногрупник став мало не фанатом годинників Casio. Подовгу стояв біля фірмового магазинчику Casio і як зачарований роздивлявся відділ годинників. А в групі довго про них розповідав.
    Звісно ж він купив собі один з них. Не дуже дорогий, але і не найдешевший.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую
    Приєднався 06.08.2011
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 67

годинник CASIO W-752D-1AVEF 100 м водозахищений, браслет; новий http://bt.rozetka.com.ua/casio-w-752d-1avef/p92570/ 180 грн
    друже ти не там постиш оголошення, краще в газету або на спеціальний ресурс, бо тут тільки забакланять або 100 грн більше не дадуть. Бо в студентів більше і нема маю касіо купив за 170 грн ! у 2004 році зараз такий точнісінько десь близько 500 грн, жодних нарікань до цих пір до нього не маю, ходжу з ним в басейн , циферблат вже пошкрябав як міг ... батарейку ще не змінював, один раз стукнув сильно то вона відійшла відкрив поправив пальцем працює далі ... так що хочеш норм гоинник купуй Касіо із водозахистом 100 і батарейкою 10 років гарантія і буде тобі щастя ! веду активний спосіб життя Тіссот теж подобається приглядаюсь, але у них водозахищений щоб витримав те саме що я роблю із своїм Касіо десь близько 4000 грн і з ним якось боязко в морі \ озері плавати да і гопнікам показувати . годинник як і мобілка для мене розхідні матеріали. Я звісно швейцарський який ще від дідуся ! реліквія сімейчна механіка автопідвід і все таке але то подивитися і назад то коробочки і в шафу.

{ додано через 16 хвилин }
    Взагалі то купувати таку річ як годинник в "універмазі" справа ризикована. Особисто віддаю перевагу спеціалізованим магазинам.
    Але про смаки не сперечаються

ІМХО за цю ціну нормально захищений годинник купити неможливо -
    буде багато елементів з пластику і про серйозні занурення можна забути:
    Класи захисту від води Casio

Свого часу написав для приятельки цілу розвідку про годинники.
    Перепрошую шановного автора гілки за деяке відхилення від теми, але думаю, що багатьом буде цікаво почитати мою розвідку
    .....
    Недолік - до смокінга не одінеш
    по порядку :
    мій касіо за місяць поспішає на 1-3 секунди , аж ніяк не на 10-20 як ти вказав.
    Скільки разів у житті ти одягав смокінг ? думаю на весілля і то був попсовий блискучий костюм а не смокінг. під який тільки за 225 доларів годинник і брати. Бо сам такий костюм теж десь в межах 200 доларів. . І вчити людей який годинник носити .... і критикувати за вибір ніякого права не маєш ;) . Тим більше проводити лекції !

і Так кожній номральній людині зрозуміло
    ІМХО за цю ціну нормально захищений годинник купити неможливо - тому таким своїм просвітленням якось не красиво , ще розкажи нам що таке годинник із яких елементів складається ... як їм користуватися
    Відредагув(ла) feniks : 06.08.2011 о 19:42:05 Причина: Додано повідомлення
    Andrij's Avatar
    Приєднався 26.02.2010
    Звідки Львів , Караджича
    Повідомлень 422

по порядку :
    мій касіо за місяць поспішає на 1-3 секунди , аж ніяк не на 10-20 як ти вказав.
    Скільки разів у житті ти одягав смокінг ? думаю на весілля і то був попсовий блискучий костюм а не смокінг. під який тільки за 225 доларів годинник і брати. Бо сам такий костюм теж десь в межах 200 доларів. . І вчити людей який годинник носити .... і критикувати за вибір ніякого права не маєш ;) . Тим більше проводити лекції !
    Будь ласка - читайте уважніше: я писав про параметри які гарантує фірма і середньостатистичні.
    Я радий , що Вам дуже пощастило і купили екземпляр годинника , який забезпечує точність ходу як в значно дорожчих моделях.
    Я ставив в тексті емотки ,так що не перекручуйте зміст моїх слів.
    Або в нас дещо різне почуття гумору.

і Так кожній номральній людині зрозуміло
    ІМХО за цю ціну нормально захищений годинник купити неможливо - тому таким своїм просвітленням якось не красиво , ще розкажи нам що таке годинник із яких елементів складається ... як їм користуватися
    Я нікому своєї думки не нав'язую - на початку речення я чітко вказав що це ІМХО
    Приєднався 17.03.2010
    Звідки Lviv
    Повідомлень 137

150 грн
Сторінка 2 з 2 Перший 12
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Великий піст: що можна і чого не можна?
    Від Брехунець у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 0
    Останнє: 04.03.2012, 13:11:59
  2. Продам годинник Dolce & Gabbana(D&G)
    Від slavik71 у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама
    Відповідей: 10
    Останнє: 07.02.2012, 07:20:25
  3. Відповідей: 34
    Останнє: 11.10.2010, 20:46:41
  4. Вистава театру Намір "Годинник скаже: "Бувай!".ОСТАННІ ДВІ ВИСТАВИ!
    Від high у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 0
    Останнє: 21.05.2010, 03:20:02
  5. Відповідей: 5
    Останнє: 14.12.2009, 16:20:57

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення