Тема: Відмови на співбесідах

Показ результатів 21 до 27 з 27

fuxx's Avatar
    Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 20.03.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1990

Re: Відмови на співбесідах

декретні платить держава... наскільки я знаю... якщо причина в декреті
    Декретні так, а лікарняні ні - до родів 2,5 місяці і 1 після родів. Це також витрати для працедавця, можливо це є одна з причин.
    Приєднався 14.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 134

а лікарняні ні - до родів 2,5 місяці і 1 після родів. Це також витрати для працедавця, можливо це є одна з причин.
    Будь-які лікарняні: за рахунок працедавця перших 5 календарних днів. Тобто оплачує працедавець максимум 5 днів. Решта за рахунок СоцСтраху.
    Інша річ: поки людина на лікарняному чи у відпустці, її звільнити не можна. Якщо посада, з якої можуть "піти в декрет" важлива працедавцю, він ніколи не візьме на неї людину, яка може "піти в декрет".
    Все's Avatar
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 5384
    Записів в журналі 30

декретні платить держава... наскільки я знаю... якщо причина в декреті, то хіба в тому що ти прийдеш, вони потратять зусилля поки тебе навчать, ти вїдеш в роботу, а тут і в декрет підеш, а нового працівника вчити з нуля їм буде лінь....
    Якби ти сама спробувала того процесу - брати працівника, довчати його, допомогти притертися в колективі... Сприймала б то все зовсім інакше...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Юльця-Шпульця's Avatar
    Приєднався 19.03.2007
    Звідки Львів, Чорновола
    Повідомлень 978
    Записів в журналі 90

декретні платить держава... наскільки я знаю...
    насправді я з такою ситуацією зіштовхнулася вчора на співбесіді.... кажуть не беремо молодих 25-30 бо не хочем декретні платити ось такі от пироги
    Чоловіка неможливо змінити... його можна просто поміняти

Не варто тратити час на людину, яка не прагне провести його з Тобою.

Секс - то ще не привід до знайомства
    Irene's Avatar
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2737
    Записів в журналі 30

кажуть не беремо молодих 25-30
    Найцікавіше, що і після 45-ти не беруть... бо потенціал вже не той і платити багато треба за досвід...
    Якщо чесно ще жодного разу таких аргументів, особисто я не чула. І коли на минулій роботі пожартувала, що, а раптом так станеться, то мені відповіли однозначно, що я сама навчу людину яка мене буде підміняти на декретний період, адже я ж не піду в декрет щойно довідавшись про вагітність... і вони праві як на мене.
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Cova's Avatar
    Приєднався 11.04.2007
    Звідки не місцева
    Повідомлень 62

я стикалася з тим-- коли працюєш, а тобі дзвонять --ми вас беремо на роботу-але йти маєш вже , а за згодою сторін не звільняють, а чекатим два тижні їх не влаштовує!! як замкнуте коло, потрібно що звільнитися і шукати роботу? а я так боюсь!!!
    Rainbow's Avatar
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3469

насправді я з такою ситуацією зіштовхнулася вчора на співбесіді.... кажуть не беремо молодих 25-30 бо не хочем декретні платити ось такі от пироги
    Значить в цій конторі взагалі не варто працювати. Як казала одна моя знайома, пишіть в обявах що вам на роботу треба хлопців а не спеціалістів.
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення