Тема: Ходити до церкви це модно?

Показ результатів 21 до 30 з 100

Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 20.03.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1986

Re: Ходити до церкви це модно?

причому можу вдягати як шпиляки так і звичайні скромні капці... мені якось непринципово....
    Так і повинно бути, я ж іду в церкву не на подіум і не на огляд до священника, а просто помолитися "поспілкуватися з Богом".

У мене інколи складається враження що для бабульок церква то як якась тусовка для молоді.
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 3197
    Записів в журналі 100

причому можу вдягати як шпиляки так і звичайні скромні капці... мені якось непринципово....
    одне питання: а в кросівках і рваних джинсах прийшла би? і взагалі, шановні, як на вашу думку: дресс-код у церкві має зміст??
    У мене інколи складається враження що для бабульок церква то як якась тусовка для молоді.
    100%
    я ж іду в церкву... просто помолитися "поспілкуватися з Богом".
    от мене завше цікавило то.. То не особисто до тебе, fuxx, то до всіх, просто твоя цитата під руку попала: а чому саме це є основним арґументом ходіння до церкви: спілкування з Богом? невже не можна спілкуватися з ним на вулиці, вдома, на роботі?.. чому саме має бути означене місце для цього.. ше й по розкладу?.. не можу цього збагнути...
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Приєднався 20.03.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1986

а чому саме це є основним арґументом ходіння до церкви: спілкування з Богом? невже не можна спілкуватися з ним на вулиці, вдома, на роботі?.. чому саме має бути означене місце для цього.. ше й по розкладу?..
    Я теж противник ходіння по розкладу. Інколи йдучи на роботу просто хочеться зайти і помолитись. А на рахунок чому саме до церкви - просто напевне через те що там відповідна атмосфера - запах ладану, без шуму та метушні.
    Corkie's Avatar
    Приєднався 06.11.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 26

от мене завше цікавило то.. То не особисто до тебе, fuxx, то до всіх, просто твоя цитата під руку попала: а чому саме це є основним арґументом ходіння до церкви: спілкування з Богом? невже не можна спілкуватися з ним на вулиці, вдома, на роботі?.. чому саме має бути означене місце для цього.. ше й по розкладу?.. не можу цього збагнути...
    У відповідь на ці питання є одна притча ...

Жила собі одна дуже побожна жінка... Щодня ходила до церкви і не пропускала жодної служби. Одного дня вона, як завжди, поспішала до церкви. Розуміла, що запізнюється, і тому прискорила ходу. Йшла щвидко, не помічаючи нічого довкола, не помічаючи людей довкола, метушні дітей, гавкання собак... - майже бігла, опустивші очі... Але, коли наблизилася до церкви, побачила, що служба вже почалася і двері церкви закрили. Стала під дверима і у страшенному розпачі, що перший раз у житті пропустить службу, підняла очі догори з молитвою... і побачила почіплену над дверима маленьку записку, на який було написано: "Я НЕ ТУТ!"
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів, Погулянка
    Повідомлень 5047
    Записів в журналі 114

По гарячих слідах..
    Сидить в нас перевіряюча і тут таку штуку розказує шо вона бачила в церкві..
    То було в час коли поклони били.. видно десь перед паскою.. бють кобіти поклони в кородких спідницях.. каже вона на хіляється, а там трусів геть нема, тільки якийсь шнурок.. дупа геть гола.. а заді за людьми семінаристи дивляться на то всьо з роззявленими ротами..
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2404

йоли пали, чого мене там не було

одне питання: а в кросівках і рваних джинсах прийшла би? і взагалі, шановні, як на вашу думку: дресс-код у церкві має зміст??
    Ну я іду в церкву в чому хочу, можливо, тому що ходжу туди рідко. А от поклони не б"ю принципово, на коліна взагалі не стаю. От тільки бабусям, які туди ходять, вічно це не подобається. Але мені до них діла немає
    Казка починається з непокори. (Урсула ле Гуін)
    Приєднався 05.10.2006
    Звідки Карпатія
    Повідомлень 800
    Записів в журналі 232

Як казав один мій знайомий:"Головне, щоб Храм був у душі" А ходити чи ні це справа особиста кожної людини.Я дуже рідко буваю в церкві:на різьдво та паску.От і все.
    Приєднався 20.03.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1986

Як казав один мій знайомий:
    А мій знайомий казав що був у церкві один раз - коли його хрестили, і планує ще два рази - брати шлюб і на свій похорон.
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3766
    Записів в журналі 96

Хоч мене і хрестили, проте я себе християнином не вважаю і в християнській вірі мене бісить той рудимент середньовіччя, якого ніхто не наважується ампутувати.

Я знаю дуже багато людей, які себе називають християнами, але вони порушують заповіді Божі набагато частіше від мене, ну і, звичайно, вони ходять до церкви. І цей контингент становить не менше половини всіх «відвідувачів» церкви (за моїми спостереженнями). Мені просто гидко стояти в храмі з людьми, які є лицемірами. Тому до церкви не ходжу.
Сторінка 3 з 10 Перший 12345 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Як часто ви ходите до церкви
    Від Ендрю у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 60
    Останнє: 05.01.2011, 00:43:50
  2. Про не обхідність церкви
    Від Ата у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 90
    Останнє: 18.04.2010, 16:42:06

Ваші права у розділі