Тема: Коні та верхова їзда у Львові

Показ результатів 1 до 10 з 25

 1. #1
  Приєднався 12.03.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 11

  Коні та верхова їзда у Львові

  Доброго всім дня!
  От вирішила поцікавитись чи є ще такіж фанатики коней як я.
  З дитинства ними захоплюсь. Ходила в кінно -спортивну школу. (коли ще вона існувала). потім була довга перерва. Та любов не пройшла. Повернулась.
  Тепер от їзджу 2-3 рази верхи. Та більше люблю спілкуватись з тваринками.
  так відпочиваю біля них душею. як ніде більше.
  Я одна така?
 2. #2
  Приєднався 12.03.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 11

  Re: Коні та верхова їзда.

  Недавно проводились змагання з конкуру. Тобто подолання перешкод.
  Ось деякі фото. 3. #3
  Приєднався 07.04.2013
  Звідки Львів, Клепарівськ
  Повідомлень 7

  Re: Коні та верхова їзда.

  Ви не одна - нас багато )))
  Хто ми?

  • Ми спілка людей не байдужих до верхової їзди, кінного спорту, та коней загалом.

  • Ми бачимо в своїй діяльності перш за все задоволення.

  • Ми існуємо вже кілька років, але щойно визнали себе Клубом.

  • Ми відкриті до побажань, та пропозицій, адже основний мотив любого спорту – розвиток та досягнення високих результатів.

  • Ми чекаємо людей не байдужих, та свідомих (незалежно від віку та статків).

  • Ми не благодійна організація, хоча маємо соціальні та реабілітаційні програми.

  • Ми раді Всім.

  Наші контакти:
  Школа верхової їзди "Мон Шері"

  +380977006266 Марія

  +380636025942 Ігор
  і всі всі всі
 4. #4
  Приєднався 12.03.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 11

  Re: Коні та верхова їзда.

  Ігор. Марія дякую за вашу рекламу. Та я вже знайшла де займатись. Ізджу на іподромі у дівчини Галини. Мені подобається. Все покажуть. розкажуть, в сідло посадять. Дуже пристойні заняття. Конячки виховані. Страшні лизину і любителі цукру.Кімнатка щоб чайку попити, зігрітись. Просто поговорити. І що для мене теж дуже важливо, дуже адекватні ціни. Я була і на "Вікторії" і на "Буревіснику" там теж добре. Та трохи дорожче. тай дають весь час іншого коника. А я дуже швидко до однієї конячки привикаю і мені не комфортно їздити весь час на різних. А так їзджу я на арабочці сіренькій. Така кобилка гарна. Вихована, спокійна і в цей же час дуже енергійна. Я вже знаю чого вона може злякатись. що любить. Та й вона мене впізнає. Так що я можу робити рекламу вже теж. Якщо цікаво дам телефон дівчини -інструктора. 098-490-95-13.Надіюсь вона мені по шиї за це не надає.
 5. #5
  Приєднався 07.04.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 77

  Re: Коні та верхова їзда.

  Я займаюсь верховою їздою не так давно. З грудня 2012 року. Ходжу практично весь час три рази в тиждень. І весь цей час мені дають різних коників. Щоб я не звикала до когось одного. І це дуже і дуже добре. Переконалась на власному досвіді. Коли коник кожного разу той самий безперечно до нього звикаєш, його вивчаєш, знаєш всі його бзіки. Але коли потім сідаєш на когось іншого починаються несподівані проблеми, в моєму випадку навіть розчарування собою. Як це так з попереднім коником я справлялась, все виходило (Я Вершник з великої літери), а на новому конику все не так. І бігти він не хоче і на голову вилазить.
  Тому якщо дійсно хочеться займатись верховою їздою, а не просто кататись час від часу, то варто міняти коней. Щоб потім бути впевненим в своїх силах на будь якому коні.
 6. #6
  Приєднався 12.03.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 11

  Re: Коні та верхова їзда.

  ,. Але коли потім сідаєш на когось іншого починаються несподівані проблеми, в моєму випадку навіть розчарування собою. Як це так з попереднім коником я справлялась, все виходило (Я Вершник з великої літери), а на новому конику все не так. І бігти він не хоче і на голову вилазить. Тому якщо дійсно хочеться займатись верховою їздою, а не просто .
  А чому коник на голуву виліз? Це хіба не проблема інстроктора який Вам такого коня дав?
 7. #7
  Приєднався 12.03.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 11

  Re: Коні та верхова їзда.

  А чим для Вас відрізняється слово займатись верховою їздою і просто кататись? Спортивними амбіціями? Для мене це одне і те ж саме. Враховуючи те, що мені давно не 12. і на жаль не 18. І прийшла я не за спортивними досягненнями а для свого власного задоволення. Не можу сказати що я вершник з великої букви (взагалі вперше чую такий вислів) Цеж треба себе так любити. Та я приходжу, спілкуюсь, чищу, сідлаю, ізджу. І отримую море задоволення. А для спортивних досягнень є покоління Next. Коли мені захочеться поробувати поїдити на іншому коні, я поїзджу. Коней то багато.
 8. #8
  Приєднався 07.04.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 77

  Re: Коні та верхова їзда.

  А чому коник на голуву виліз? Це хіба не проблема інстроктора який Вам такого коня дав?
  На голову коники вилазять коли вершник не впевнений в своїх силах, коли чогось боїться (мій випадок), коли вершник звик до коника одного, а до іншого коника інший підхід потрібен.
 9. #9
  Приєднався 07.04.2013
  Звідки Львів
  Повідомлень 77

  Re: Коні та верхова їзда.

  А чим для Вас відрізняється слово займатись верховою їздою і просто кататись?
  Особисто для мене кататись це прийти покрокувати, поїздити на корді, зробити декілька фото і т.д. Займатись верховою їздою - це вдосконалювати кожного разу себе, свої навики. Це вивчати нові елементи, це відточування керування коником, це робота над посадкою, відчуттями в руках, ногах. Для катання цього не потрібно. Дають коника який ходить під прокатом чемно і виконує команди більше інструктора ніж вершника. Верхова їзда - це коли коник думає що робить під вершником, думає разом з вершником.
 10. #10
  Приєднався 07.04.2013
  Звідки Львів, Клепарівськ
  Повідомлень 7

  Re: Коні та верхова їзда.

  чудово знаємо "дівчинку" Галину - привіт їй від нас)) познайомилися ми з нею коли ми приїхали на змагання на Буревісник пару років тому - і вона закохалась в мою сіру кобилку тану)) хотіла купити -ми звісно ж не продали. повністю погоджуюсь з ЛедіМ - краще їздити на різних конях - більше прогресу більше задоволення - завдання тренера - прогресс учня - для цього потрібні різні коні.
  Зря Ви пишите про свій вік у таких похмурих тонах- нам стільки років на скільки ми себе відчуваємо - от мені 16))) ось уже доооовго 16 і довго ще буде
  Дивно, ви кажете, що не прагните до спорту але чомусь я не бачу у вас жодної фотографії сірої арабки з Вами, лише конкур з буревісника
  Бажаю вам ще багато задоволення від спілкування з цими чудовими тваринами і не важливо чи це спорт чи ні - головне щоб пухнастики були поруч!! я от отримую массу задоволення від будь якого спілкування - годівля, прибирання, виїзди в поле, конкур, виїздка, нх і просто спілкування
Сторінка 1 з 3 123 Останні
 • Перейти до сторінки:

Подібні теми

 1. Де у Львові проводять заняття з йоги? Йога у Львові.
  Від Julijka у форумі Спорт та туризм
  Відповідей: 8
  Останнє: 23.07.2009, 21:19:56
 2. Коні з іподрому пікетуватимуть Садового
  Від Все у форумі Місцеве самоврядування у Львові
  Відповідей: 2
  Останнє: 07.11.2007, 11:36:27
 3. Швидка їзда. Краш-тест.
  Від mcandre у форумі Громадський транспорт, транспортна система
  Відповідей: 3
  Останнє: 20.10.2007, 13:41:12

Ваші права у розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете відповідати на повідомлення
 • Ви не можете приєднувати файли
 • Ви не можете редагувати повідомлення