Тема: СБУ і вищі навчальні заклади України

Показ результатів 1 до 6 з 6

 1. #1
  Приєднався 03.02.2007
  Звідки Львів
  Повідомлень 1124
  Записів в журналі 5

  СБУ і вищі навчальні заклади України

  На створення цієї теми наштовхнули недавні події в Українському Католицькому Університеті. Внаслідок збільшення кількості і джерел інформації задум створення теми перенісся з теренів Львова до нації і людей, а тепер і до політики з політиканством (як завжди все замішано на одній заквасці...)

  Про що ж йдеться?
  Мова йде про Меморандум ректора Українського Католицького Університету про відвідини УКУ представником Служби Безпеки України.
  Можливо, ви вже чули про це, можливо ще ні. На жаль не маю часу розказувати що й до чого, тому пропоную два лінки: сторінка УКУ і The Economist.

  В основному тема створена з інформаційною метою, та буду рада прочитати думки людей, які, можливо, мають що сказати стосовно цього.
  Буває час орлів, а нині різне птаство
  З державної руки сипнули їм пшона
  Не треба правду говорить цвітасто
  Вона сьогодні проста і страшна...
  Л. Костенко
 2. #2
  Приєднався 28.08.2006
  Звідки звідти
  Повідомлень 1801

  Re: СБУ і вищі навчальні заклади України

  Цікавим є той факт, що Вакарчук врешті одержав своє місце ректора назад зовсім нещодавно. Невже після підписання аналогічного листа про співпрацю?
  Мало віриться звісно...
  And I think to myself... what a wonderful world
 3. #3
  Al1's Avatar
  Приєднався 02.02.2008
  Звідки Львов, Вийтовыча
  Повідомлень 2046
  Записів в журналі 82

  Re: СБУ і вищі навчальні заклади України

  По-моему это провокация. Почему я так думаю? СБУ заполнена кадрами, которыми нашпиговал её прежний гарант. Они нелояльно относятся к новой власти, и рады ей насолить. И здесь мы имеем дело именно с таким кадром:
  Вранці 18 травня о 9:27 я отримав дзвінок на свій приватний мобільний телефон від представника СБУ, який попросив про зустріч. Ми домовилися зустрітися через двадцять хвилин у приміщенні ректорату УКУ. Цей співробітник вже контактував з ректоратом рік тому, під час візиту до університету тодішнього Президента України Віктора Ющенка.
  Во-вторых, как-то уж очень быстро вся эта история получила большую огласку, в том числе и в зарубежных СМИ. На сайте УКУ этого нет, но в своей авторской колонке на Укроправде вице-ректор УКУ Маринович написал:
  Оскільки співробітник СБУ відмовився залишити ректорові оригінал чи копію листа, отець Борис Ґудзяк відмовився його підписати і, користаючи з присутності в цей час в УКУ учасників Генеральної асамблеї Федерації католицьких університетів Європи, широко оприлюднив меморандум із описом того, що сталося. Подія набула великого розголосу.
  Тут впору задать вопрос: а нет ли странности в том, что визит эсбэушника совпал по времени с визитом зарубежной делегации в университет? Обычно в таких случаях "контора" не светится. Похоже на то, что операцию разыграли как по нотам: пришёл злой дядя из страшного ка-гэ-бе, но тут под боком оказались добрые дяди, которые разнесли весть об этом по всему свету. И как раз получилось то, что нужно оппозиции: о ней вспомнили. Потому что за последнее время запад позабыл о ней. Вот она и напоминает о себе: то хулиганскими действиями в парламенте, то провокациями с использованием спецслужб.
  Я думаю, эта история требует как минимум серьёзного служебного расследования.
  И в связи с этим хотелось бы узнать фамилию и должность ревностного рыцаря плаща и кинжала. Почему храбрый ректор не дал такой информации общественности?
  Amicus Plato, sed magis amica veritas.
 4. #4
  Приєднався 06.04.2010
  Звідки львів
  Повідомлень 404

  Re: СБУ і вищі навчальні заклади України

  По-моему это провокация. Почему я так думаю? СБУ заполнена кадрами, которыми нашпиговал её прежний гарант. Они нелояльно относятся к новой власти, и рады ей насолить. И здесь мы имеем дело именно с таким кадром:
  дозволю трохи не погодитись. думаю ,як ви кажете"контора" має більше простих меркантильних причин щоб недолюблювати нову владу.
  по перше : недавно досить суттєво врізано бюджет "контори" ." обрізання" торкнулись від штатів до пенсіонерів. навіть щось подібне описував чоловік на центрику.
  по друге: у сучасних
  рыцаря плаща и кинжала
  є достатньо причин недолюблювати тих хто донедавна утікав а вони доганяли.
  підсумовуючи погоджуюсь тільки з тим що швидше всього провокація ...невдала... читай непрофесійна.
  а звнувачувати опозицію просто необхідно, кого ж іще?, але звинувачувати в цьму Ющенка - смішно
 5. #5
  Приєднався 19.01.2010
  Звідки Львів
  Повідомлень 2614
  Записів в журналі 103

  Re: СБУ і вищі навчальні заклади України

  Al1, нема в тому нічого дивного. В УКУ щотижня якісь міжнародні акції й атракції відбуваються, тому було б дивно, якби це НЕ збіглося в часі.
  По-моему это провокация. Почему я так думаю? СБУ заполнена кадрами, которыми нашпиговал её прежний гарант.
  А ти думаєш, їх ото так беруть і перетрясають щоразу? Та структура абсолютно закрита, люди тримаються десятками років, підозрюю, що того чиновника ще при Кучмі туди зашпигували, якщо ще не з КДБ...
  Взагалі, сам же ж в іншій темі писав багато нехорошого про тих, хто скрізь шукає провокації...
  Те, що це цілком вписується в загальні тенденції, показує навіть та безпрецедентна міліцейщина, влаштована сьогодні на вулицях Львова. Можете скільки завгодно критикувати Юща, але при ньому половину міста не перекривали, і перекривали тільки прожджу частину. Спробуйте зараз спуститися з чупринки чи Бандери на Коперніка - не пропускають, в порушення всіх можливих прав і свобод.
  Те саме з податковою - одні і ті ж податківці у 2005 поводилися як люди, а від премєрства Яника і під час другого Тимошенко знову стали звичними хамами-рекетирами, зараз же звіріють по максимуму.
  Так що не в тому річ, риба гниє з голови...
 6. #6
  Приєднався 28.08.2006
  Звідки звідти
  Повідомлень 1801

  Re: СБУ і вищі навчальні заклади України

  Почему храбрый ректор не дал такой информации общественности?
  100% за проханням самого працівника. Зрештою яке це має значення по суті справи, якщо той працівник лише гвинтик в механізмі.

  СБУ заполнена кадрами, которыми нашпиговал её прежний гарант. Они нелояльно относятся к новой власти, и рады ей насолить.
  Дивно таке чути. Чи може Ви сумніваєтесь що в лавах СБУ погана субординація? Верхівку і середніх клерків змінили, решті сказали відпрацювати "новий план" по к-сті заведених справ інакше втратять роботу.
  От і все. Якої би той працівник не був лояльності до Ющенка чи навпаки, а накази виконувати буде залізно.

  Зважаючи на те як посадили на крючок усі інші відомства, і як за допомогою них садять бізнес та інші невладні організації, думаю що сумніватися у достовірності інфи немає змісту.

  Зрештою провокація містила би більш конкретні та різкі аргументи проти чинної влади, а тут формально: виховна та попереджувальна робота із студентством.
  And I think to myself... what a wonderful world

Подібні теми

 1. "Чорний список" - ресторни, кафе, бари, заклади харчування у Львові
  Від fuxx у форумі Ресторни, кафе, бари, заклади харчування у Львові
  Відповідей: 85
  Останнє: 19.07.2010, 12:17:21
 2. Заклади Львова на картi
  Від Poster у форумі Ресторни, кафе, бари, заклади харчування у Львові
  Відповідей: 11
  Останнє: 04.01.2009, 20:14:42
 3. Найбагатші люди України
  Від ssTAss у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
  Відповідей: 2
  Останнє: 23.04.2008, 09:27:42
 4. Дитячі дошкільні заклади
  Від Ann у форумі Розшукується..
  Відповідей: 2
  Останнє: 18.01.2008, 20:50:42
 5. ТОР-100 фінансових установ України
  Від Apaullo440 у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
  Відповідей: 5
  Останнє: 05.07.2007, 10:10:06

Ваші права у розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете відповідати на повідомлення
 • Ви не можете приєднувати файли
 • Ви не можете редагувати повідомлення