Тема: А давайте просунемо нашу вікіпедію

Показ результатів 1 до 8 з 8

Приєднався 04.07.2007
    Звідки Львів-Рудно
    Повідомлень 272
    Записів в журналі 4

А давайте просунемо нашу вікіпедію

Участь у вікіпедії - важлива частина іміджу та престижу націїї.
    Думаю варто наповнювати український розділ вікіпедії.
    Я, додав статтю http://uk.wikipedia.org/wiki/Visual_Basic_.NET.
    Ваша черга, виправте, чи додайте ще одну статтю!
    Немає потреби мучити себе, життя прекрасно зробить це само ...
    Solar spark's Avatar
    Приєднався 18.11.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 256
    Записів в журналі 8

Re: А давайте просунемо нашу вікіпедію

Я вже зареєструвалась)))
    Не бійтеся досконалості. Вам її не досягти (Сальвадор Далі)
    Roxie's Avatar
    Приєднався 03.12.2005
    Звідки Місто Лева
    Повідомлень 1729
    Записів в журналі 36

колись доповнювала деякі статті
    Життя - театр, а люди в нім - актори..
    Приєднався 13.11.2010
    Звідки Напр. Львів, Патона
    Повідомлень 220
    Записів в журналі 19

Ваша черга, виправте, чи додайте ще одну статтю!
    я вже))
    Ліміт твою еквіваленції інтегралу матриці! !"№;%:?
    Приєднався 16.09.2010
    Звідки м. Львів
    Повідомлень 149

А десь є простий туторіал як це грамотно робити? Бо в мене мало терпіння на то щоб ритися і шукати і очей трохи шкода.
    Час - це більше, ніж гроші
    Приєднався 04.07.2007
    Звідки Львів-Рудно
    Повідомлень 272
    Записів в журналі 4

Там все просто, наскільки я знаю, інструкцій немає. Хіба, треба шукати у самій вікіпедії. Повернусь домів - викладу посилання.
    Немає потреби мучити себе, життя прекрасно зробить це само ...
    Приєднався 26.02.2010
    Звідки Львів , Караджича
    Повідомлень 348

Там все просто, наскільки я знаю, інструкцій немає. Хіба, треба шукати у самій вікіпедії. Повернусь домів - викладу посилання.
    То не дуже складно. Більш менш розібрався , але зі вклеюванням зображень поки що не виходить. Трохи дурнувата система.

Зайнявся доповненням статей по фотографії. Остання , що доповнив:
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Камера-обскура

На моє глибоке переконання, розвиток української вікіпедії - це дуже серйозний внесок у збільшення популярності і поширення української мови в інтернеті. Статті українською мовою в Вікіпедії заповнюють величезні прогалини в україномовному інтернеті, адже дуже важко пошуковиками натрапити на статті українською мовою на інших сайтах (крім Вікіпедії), якщо вони взагалі існують. Майже всі читають Вікіпедію (це найпопулярніша енциклопедія), а активних редакторів дуже мало. Це призводить до того, що кількість і якість статей поступаються російській вікіпедії, а отже з території України сімдесят відсотків сторінок читаються з російської вікіпедії. Це ще більш погіршує стан української мови в інтернеті. Для людини буде стимулом читати статтю українською мовою, якщо вона написана краще ніж російською.

Не обов’язково створювати нові статті, а можна редагувати вже існуючі: наприклад, хоча б виправляти мовні помилки.

Насправді всього є тільки приблизно 2000 активних учасників української Вікіпедії із яких більшість робить всього кілька редагувань в місяць). Якби кожна людина, яка може писати статті для вікіпедії, це робила, то українська Вікіпедія була б набагато якіснішою, і було би менше явищ, про які можна прочитати тільки в інших вікіпедіях. І крім того, це й дуже добрий спосіб вивчати різні явища. Дужа добра ідея, наприклад, для студентів писати статті в україномовній Вікіпедії замість рефератів чи курсових. Я думаю кожен вчитель міг би туди дописати якусь корисну інформацію.

Якщо надійні джерела недоступні, то дуже добрим способом написання статей про певні явища є переклад статей з мов тих країн, де ці явища мали місце, якщо ці статті добре написані. Власне в основному я і займаюсь перекладом. Для мене це є ще й способом попрактикуватися в перекладі й дізнатись більше про те чим я захоплююсь.Коли я почав створювати статті для Вікіпедії, мені здалося це чимось дуже складним. Але після ближчого знайомства з Вікіпедією, тепер мені здається ця справа досить легкою.

Подібні теми

1. А давайте пофлудимо...
    Від Semiramida у форумі Форум для гостей
    Відповідей: 275
    Останнє: 05.01.2015, 21:09:01
  2. Про нашу рідну мову!
    Від Лероніка у форумі Нація і люди
    Відповідей: 17
    Останнє: 06.03.2012, 10:27:07

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення