Тема: Совість

Показ результатів 1 до 10 з 29

Совість

Теперь давайте порассуждаем по поводу вашей "совестливости". Если рассуждать логично, то совесть - это болезненное чувство, которое возникает от несоответствия реальних (плохих) поступков человека и идеального представления о том, как это "должно" быть (хорошо). Кто вам сказал, что выполнять небольшую работу за большые деньги - это плохо?
    А . Свіяш.
    То звичайно з контексту. Але якщо загалом. То за теорією цього психолога, все що "ідеалізується" то погано. А совіть як видно, це наслідок деякої ідеалізації (по суті за ним же "ідеалізація розумності людини" або "ідеалізація власної недосконалості"), тобто теж погана річ.
    А тепер мені цікаві ваші роздуми
    Це все лише моя суб'єктивна думка
    Флудераст? Я?
    Собі на радість задоволений життям
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

Re: Совість

Кто вам сказал, что выполнять небольшую работу за большые деньги - это плохо?
    та якісь дуремар з совковим баченням світу. чим більше - тим краще. закон ринку.
    ...а я не $100 , щоб усім подобатись

3BIP, Ну так то там тітонька типу жалілась - що совість мучить, бо вважає що не стільки працює скільки їй платять =)))
    Ото в людей проблеми, але питання в іншому, її то совість мучила. А дарма. І питання постає - наскільки совість справді нам потрібна, і ми думали що то позитивна річ, а тепер щось як подумати - то вже і не дуже - тре її в собі вбивати нахвіг =)
    Флудераст? Я?
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

хай совість мучає того, хто зажилює. отже, за законами здорового ринку - кіко заплатиш - тіко й отримаєш.

а совість - файна штука, коли у тебе вже є мульйон

а совість - файна штука, коли у тебе вже є мульйон
    Так зявилась перша теорія. Совість включати не раніше ніж після 1кк баксів на рахунку. Хто далі? =)
    Флудераст? Я?
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1108
    Записів в журналі 34

Я читав вікіпедію, там пишуть, що є 2 теорії походження совісті: еволюціонізм та інтуїтивізм. Очевидно, я більше схиляюсь до еволюціонізму, котрий каже, що совість розвинулась з психологічних та соціальних умов життя людини. Еволюціонізм стверджує,
    С. как непосредственное выражение в человеке нравственного мирового порядка или высшего существа. С. есть голос Божий — вот, в конце концов, кратчайшая формула интуитивизма.
    Цікаво, а якщо совість не мучає, це що значить? По суті є 2 варіанти, або живеш праведно і все робиш ідеально, або совісті взагалі нема. Чи може є 3-тій варіант?
    Нє, совість все ж таки треба інакше суспільство може розпастись. Можна звичайно і без неї жити, але то треба мабуть далеко не кожний зможе.
    The Vacuum
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

та нє. вона просто проявлятись повинна там, де треба.
    у бізнесі поняття "совість" немає. Або пан - або пропав. Мене свого часу навчили.

А от щодо родини, друзів - ну тут, коли суто людські відносини - то тут совість має бути. ОТ писяти на тротуари ще неможна. бо то безСОВІСНО

Та ладно совість. Народ як на мене то в родині треба мати не совість, а здоровий глузд. Як і взагалі. От дивись - ти щось нагадив, совість тебе то може в моменти і не спинити =) Тре просто думати, а нашо і чого ти добєшся. Якщо добєшся чогось "доброго" то мона і на тротуар поцвиркати =)
    Флудераст? Я?
    Lika's Avatar
    Приєднався 30.03.2009
    Звідки Львів, В.Великого
    Повідомлень 240

Совість - поняття відносне, залежить від світогляду людини. От тут уже навіть приклад проскочив:
    ОТ писяти на тротуари ще неможна. бо то безСОВІСНО
    і
    Якщо добєшся чогось "доброго" то мона і на тротуар поцвиркати =)
    Ми багато раз за день робимо вибір і треба бути завжди готовим розплатитися за нього.

треба бути завжди готовим розплатитися за нього
    Та як на мене ми в житті хоч би як не крутились за все заплатимо. Правда не по нашим міркам обирається справедливе покаранням, а самим життям =)
    Флудераст? Я?
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Совість
    Від hudzyk у форумі Філософія, роздуми
    Відповідей: 16
    Останнє: 17.02.2009, 13:22:37
  2. Совість чи здоровий глузд?
    Від Irene у форумі Філософія, роздуми