Тема: Права у Львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?

Показ результатів 1 до 10 з 10

Приєднався 19.01.2011
    Звідки Львів, Червоної Кал
    Повідомлень 23

Права у Львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?

Підкажіть де можна "придбати права"! мені 18 їжджу уже 4 роки(включно і по городу тіко нелегалом) правила, знаки, і тому подібне знаю! Хочу права але терміново!!може хто має номер якогось вуйка з МРЕО чи ДАІ який б мені допоміг чи володіє інформацією яка мені допоможе прошу поділитись! з мене (для тих хто не хоче "палитись" чи "палить" когось пишіть в приват!!!

Re: права у львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?

йдеш під МРЕО там таких вуйків є паро і колись ще по памяті памятаю оголошення на стовпах висіли... спробуй не пошкодуй часу підїдь і провір!
    Приєднався 19.01.2011
    Повідомлень 23

а мене там незагребуть!!! попаду на чесного Вуйка - то проблем буде!!!!!!!

а ти спробуй і відпишись як шо до чого! Навіть пригадую сюжет по телеку був про таке...
    П.С. Я гадаю якби дійсно тобі горіло то ти б вже ті документи мав!!!
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 797

мені 18 їжджу уже 4 роки(включно і по городу тіко нелегалом) правила, знаки, і тому подібне знаю!
    блін, які всі вумні... "правила, знаки і тому подібне..."
    кожного дня такі "нелегалом по городу" що "правила, знаки і тому подібне" знають підрізають.
    хоча б не палився
    сам координат не дам і прошу інших не давати. потім чиєсь каліцтво, чи ще гірше, буде на вашій совісті
    завжди є причина і є наслідок
    Приєднався 19.01.2011
    Повідомлень 23

блін, які всі вумні
    канешно вумні!! 3 місяці з автоінструктором дарма не минають!!!
    сам координат не дам
    ну це ваша справа!!! у нас все добровільно!!

дороге то зараз задоволення - купувати права і швидко ніхто не зробить. Якось взнавала, якщо в цифрах, то в районі 4500 грн і не за вельми короткий термін, десь більше місяця часу. Так що певно всетаки краще походити самому )
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

4 роки нелегалом їздив і не може 3 місяці потратити на автошколу.
    Приєднався 06.03.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 167

3 місяці з автоінструктором
    а той автоінструктор до школи не прикріплений? заплати краще за курси, а потім з групою йди в ДАЙ, здай (сам розумієш як) теорію, проїдься 100 метрів з їхнім інспектором і до кінця дня права готові
    ideadesign.com.ua
    style-party.org

Re: Права у Львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?

А може хтось пвдкаже де хороші людяні інструктори, хто де проходив і скільки платив??

Подібні теми

1. Де і за скільки ми наводимо красу?
    Від re-di у форумі Про все на світі
    Відповідей: 25
    Останнє: 30.01.2013, 16:13:51
  2. Скільки зараз коштує ТО?
    Від rich у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 12
    Останнє: 21.05.2012, 21:40:12
  3. Скільки коштують роди?
    Від nutrija72 у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 20