А давайте не будем спешить с выводами. Дело возбуждено? Ландика поймали на территории России? Что неправильно на данный момент? Да, старший Ландик говорит, что ничего не будет. Но было бы странно, если бы он говорил что-то другое. Я напомню, как Турчинов отмазывал своего боевого товарища Лозинского, утверждая, что последний заработал орден. Поэтому, дождитесь окончания следствия и суда, и не делайте голословных утверждений.
Це повідомлення було написано 11.07.2011р.... Таки дочекались і отримали всі висновки...
Колишнього депутата Луганської міськради Романа Ландика, який жорстоко побив дівчину, виправдали. Лише сьогодні стало відомо про рішення Сватівського райсуду Луганської області, прийняте ще 4 лютого.

Потерпілої, моделі Марії Коршунової, та її адвокатів на засіданні не було. Як пояснили своє рішення служителі Феміди, - попередній вирок не врахував того, що Ландик, застосовуючи силу проти дівчини, насправді оборонявся.

Нагадаю, у липні 2011 Ландик-молодший, син бізнесмена і депутата-регіонала, побив Корушнову в одному з ресторанів Луганська. За хуліганство йому далі три роки, з відтермінуванням вироку на два роки.
http://podrobnosti.ua/media/videos/2...267ec5250a.mp4
Отож мені залишається лише повторити коментар :
ну ОБС-то ОБС. а якщо дійсно гуляє - то ганьба тій нації, яка не змогла за 20 років зробити нормальну судову та правоохоронну системи, армію, уряд. Яскравий приклад супротивного - Прибалтика. Тому вся національна гордісь - до сраки. До сраки всі ті Своботи, активісти, мітинги і протести. ми показали за 20 років, що ми- ІМПОТЕНТИ, і нічого зробити не можемо. ПОказали, всьому світові, що крім "як файно співаємо" - теж нічого зробити не можемо. А вся та "козацька слава" - ще раз до дупи. то всьо галімий трьоп та виступи ряжених на 100-метрівці. то можна робити при любій владі. одягнутися хрен зна в що та казати - я -УКраїнець! до сраки тих ряжених - тре дійових! а всі ті "ряжені" - не більше, ніх на Хреатику фотографи з мавпочками, які пропонують сфотографуватися. Свобода та прагнення життя - у голові, у менталітеті, а решта - чуфня. можна стояти з прапорами по вихідних "до потєрі пульсу" - нічого не зміниться.
Скільки би клоуни на стометрівці не кричали та плясали - так і залишаться Львівськими клоунами, на яких будуть гигикати та фотографувати іноземці.не більше