Тема: Світлофор

Показ результатів 21 до 30 з 30

Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Re: Світлофор

Модератор
    Приєднався 08.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1594
    Записів в журналі 22

Щойно з "місця подій" - висить знак "Напрямок руху по смугах" як БИК!
    І висить там вже років мінімум 3! Ніхто його не чіпав.
    Модератор
    Приєднався 08.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1594
    Записів в журналі 22

Monashka, отак краще http://maps.yandex.ru/-/CBeIaQlJ (пруф-лінк за літо 2010).
    Приєднався 29.11.2005
    Звідки 127.0.0.1
    Повідомлень 1362
    Записів в журналі 46

ну то поясніть мені якщо знак буде висіти біля Нового цуму невже він дійсний і на кінці Володимира великого біля гетьману???
    всьо залежить від знаку, і його зони дії.

Але по великому рахунку - мєнти - сволочі. Нє ну то загальний випадок, але, якщо б на самому перехресті повісили знак заборони повороту - то народ би менше путався. А так - от виникає купа непорозумінь. Для прикладу в штатах, якщо знак щось забороняє - то він як мініму дублюється. А у нас знак наказовий - висить, а заборонного - нема. От через то і путаниця. Але їх то на руку. Двозначність в нормальних країнах завжди трактується на користь звинуваченого, а у нас - навпаки, треба доводити, що ти не верблюд.
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

ну то поясніть мені якщо знак буде висіти біля Нового цуму невже він дійсний і на кінці Володимира великого біля гетьману???
    оцим реченням Ви показали, що ніколи правил не читали, не те що вчили.. навіть в школі

знак є і крапка
    і його "припис" треба виконувати... і ваші проблеми, що ви його не помітили

P.S. до модераторів, ніби назва теми має бути такою, щоб було зрозуміло про шо вона
    "світлофор".. що маємо до обговорення? незнання правил oleksiychyk'ом чи як світлофор перемикнути за допомогою пульта від телевізора Соні виготовленого в Сингапурі ЗВІР'ом?

і вуубще, у всьому винний Садовий))), о
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 797

а мені всеодно дивно, чому інформаційний знак виконує роль наказового.
    якщо б на самому перехресті повісили знак заборони повороту - то народ би менше путався
    саме так і має бути, повинен бути наказовий знак, а інформаційний буде його дублювати, шоб люди побачили і пригадали той, наказовий. а самого інформаційного, як на мене, недостатньо. то можна оспорювати в суді
    завжди є причина і є наслідок
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

саме так і має бути, повинен бути наказовий знак, а інформаційний буде його дублювати, шоб люди побачили і пригадали той, наказовий. а самого інформаційного, як на мене, недостатньо. то можна оспорювати в суді
    Ви теж правил не читали? немає інформаційних знаків... є інформаційно-ВКАЗІВНІ
    і знак "напрямок руху по смугах" відноситься до таких
    5.16 «Напрямки руху по смугах». Показує кількість смуг на перехресті і дозволені напрямки руху по кожній з них.
    і слово ДОЗВОЛЕНІ тут не просто так написано

перш за все хочу попросити вибачення у ssTAss, дійсно знак висить але так що фіг побачиш його. Сходив нині до свого колишнього викладача по водінню, вже зістарився, мені все стало ясно по світлофору. От що мені сказали на світлофор цей можна б було рухатись прямо праворуч як би була дорогт та ліворуч. Але там чітко стоїть знак рух по смугах прямо і діє він до першого перехрестя тобто кульпарківська\стрийська\в иговського. Потрібно їхати лише на кільце а потім на Симоненка.

П.С. Дякую всім за коменти і підсказки та критику. Ось думаю з 1 жовтня піти на курси знову аби набратись теоретичного досвіду!!! Гадаю тему можна закрити.
    Ага ще тема так називається бо суть мого питання була чи можна на зелене світлофора повертати ліворуч та на розворот! Всім гарного настрою і без таких колізій!
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

бо суть мого питання була чи можна на зелене світлофора повертати ліворуч та на розворот!
    можна (якщо не заборонено знаками чи розміткою)
    але перед тим треба надати дорогу автомобілям, що рухаються назустріч (або повертають праворуч)
    Приєднався 07.04.2010
    Звідки Тутка
    Повідомлень 699
    Записів в журналі 3

Гадаю тему можна закрити
    Угу... Теж так гадаю...
    Сам недавно попався в схожу ситуацію: знак є, а розмітки нема. Асфальт недавно поклали, а розмітку не встигли. Ох і наспорився з ними.
    Як компенсацію за оплачений штраф, пропоную переглянути відео.
    Провірено, після відео полегшає.
    священник поглумился. - YouTube
    Дивитись до кінця)
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення