Тема: Світлофор

Показ результатів 1 до 10 з 30

Світлофор

Доброго вам здоровячка друзі-форумчани. Ось не найшовши такої теми вирішив створити. Цікавить мене таке запитання! як їхати по вул. В.Великого в сторону кільця Кульпарківська/Виговського/В.Великого за готелем Гетьман є світлофор на якому багато машин повертає ліворуч. А наші умільці-"рибаки" стоять і ловлять людей на цьому мотивуючи тим що поворот ліворуч заборонений а потрібно проїхати кільце і тоді повернути на право на вул.Симоненка. Чи це є правельно чи дійсно заборонено там повертати на тому світлофорі ліворуч чи це вони наживаються на незнанні правил? Шукаю рию інтернет не можу найти відповіді Допоможіть хто знає і ще бажано ссилочку
    Приєднався 17.11.2010
    Звідки Сихів
    Повідомлень 27

Re: Світлофор

хіба там не висить знак "Напрямок руху по смугах"?

evil1207, нині або завтра буду йти з роботи подивлюсь, роздивлюсь сфотографую і вставлю, а то достало пасуться вівці там як...

{ додано через 10 хвилин }
    Ось цей пункт знайшов
    16.6. Повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку прямо або повертають праворуч.

але ніде не можу знайти щоб писало пункт такий дозволено на зелене їхати прямо ліворуч та на розворот
    Відредагув(ла) oleksiychyk : 01.09.2011 о 13:32:58 Причина: Додано повідомлення
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

відкрию вам страшну таємницю.
    по тендеру до Е-2012 моделі нових світлофорівс будуть керуватися черех ИЧ контролер. Бо шукали - що дешевше.
    при знанні технології - то можливо зі звичайного пульта від тєлєка. була така практика у США.
    впевнений. що "дівайс" з"явиться на радіоринку
    ...а я не $100 , щоб усім подобатись
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 797

зверніть увагу на розмітку: якщо там є суцільна (подвійна) то заборонено повертати. Якщо переривчата (штрихова) або просто розірвана (відсутня як на будь-якому перехресті) то можна повертати.
    завжди є причина і є наслідок
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

а якщо є "дівайс" - то побоку. лог-файл покаже тільки дії. незалежно від того, де і як Ви звернули повірте розробникові )))))))))))))))))))
    ...а я не $100 , щоб усім подобатись

зверніть увагу на розмітку: якщо там є суцільна (подвійна) то заборонено повертати. Якщо переривчата (штрихова) або просто розірвана (відсутня як на будь-якому перехресті) то можна повертати.
    подвійна лінія закінчується перед світлофором і знову починається за ним!
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

А знаки які там є?
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

роздули тему з нічого горе-водії
    ви на знаки хоч зрідка увагу звертаєте, нє?
    от як звернете, тоді й поговоримо... *права купіл, єздіть нє купіл*
    є
    висить знак "Напрямок руху по смугах"
    { додано через 3 хвилини }
    та й це давно на форумі написано
    https://center.lviv.ua/showthread.ph...B0%D0%BA%D0%B8
    допис №6
    Відредагув(ла) ssTAss : 01.09.2011 о 19:59:45 Причина: Додано повідомлення

так дасть мені відповідь на питання хтось чи можна на такому перхресті якщо немає знаку на світлофорі повертати на ліво та на розворот і де це є в правилах?
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення