Тема: Маршрутки

Показ результатів 1 до 10 з 49

Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Маршрутки

Помітив, що практично у всіх темах, що стосуються маршруток, задано якийсь вузький аспект, тому врешті-решт всі збиваються на офтоп. По суті, не можна розглянути тему закритих вікон, ціни перевезень, куріння водіїв окремо.
    Тому пропоную обговорювати проблеми перевезень маршрутками, порівнювати якість і ціни в різних містах тощо - тут.
    Приєднався 30.04.2010
    Звідки Лємбєрг, Драпова ал
    Повідомлень 330

Re: Маршрутки

хочу розказати як років 5 тому я був в Ростові-на-Дону. Віддава перевагу автобусам а не маршруткам. Доречі, саме там, коли я пробував зайти як стоячий пасажир на мене подивились як з "дикого заходу".
    Так от. у Лиази всі заходять на задні й середні двері й виходячи через передні оплачують. За тиждень що я там був толиш раз побачив як хлопчина вискочив через середні двері кудись побіг - мабуть сильно поспішав. Хоча варіант що він заплатив (передав) шроші й просто спішив.
    Самі автобуси були наповнені (але не переповнені) ніхто не ліз на передні двері поки йому не треба виходити.
    Я був в шоці!!! Деб в нас люди так себе поводили. Вискакували б через задні двері не оплативши. Я не кажу що всі але відсотків до 50 би було.

Тако ж мене трафляє коли чую оте "мені спиніть ту, а мені трошки далі". Харків. Луганськ, Донецьк зупинки давно лиш по визначених місцях й зазделегідь замовлені. Тобто як ніхто не пиняє йніхто в средині не попереджає про бажання вийти то водій навіть не зупиняється. Це ж й самим водіям добре - зайві зальма й набирання швидкості то й по паливній системі погано й по шассі.

Стараюсь все виходити на зупинці. Біля мене (ДОК на Городоцькій) є аптека Едельвейс то люди просять там зупинити. Якщо хтось вже випросив й виходить то я вийду теж - щоб через мен на ДОКу не зупинявся, а як ніхто не хоче порушувати правила то прошу зупинити на ДОКу.

Одним словом - треба починати з себе. а з бидлом боротись.
    Правда є ідіоти ше ті. На Патона одна літня російськомовна парочка, мало того що сіли й не платили бо пенсіонери, то дідок почав вимагати відкрити двері прямо на перехресті бо маршрутка й так зупинилась перед світлофором. На пояснення молодого шофера що не можна, дідок почав кричати: "Я тє щас морду паб'ю". Просто мабуть хотыв перед своэю бабулькою промалюватись... Маэ щастя що попав на спокійного водія. Але той хлопчина міг мати проблеми через марозматика.
    Приєднався 17.09.2008
    Звідки місто Лева
    Повідомлень 728
    Записів в журналі 3

ой, про зупинки..
    мене раз було тааак трафило!!!
    Хтось проїжджав біля магазину "Океан" колись?там перед світлофором через к-ка метрів перед зупинкою є "МакДональдс". Так от, чогось маршрутки все якщо на світлофорі червоне, він стає і людей випузкає біля МД. АЛЕ ПОТІМ НА ЗУПИНЦІ, коли кричиш :"Зупиністься будь ласка", то чуть не матюкає шо ти не вийшла біля МД. На мене раз визвірився ( коли я сказала що є фіксовані зупинки, на яких він зобов"язаний зупинятися), щей провіз на зупинку далі.
    Може на каву?
    Tiesto's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 691

Був в Одесі там з маршрутками пролем нема, їздять швидко приїжають вчасно, так щоб багато людей стояло не скажу, найбільше вразило те що платять за проїзд при виході з маршрутки не то шо в нас.
    RredCat's Avatar
    Приєднався 12.10.2007
    Звідки Звідти
    Повідомлень 294

ой, про зупинки..
    мене раз було тааак трафило!!!
    Хтось проїжджав біля магазину "Океан" колись?там перед світлофором через к-ка метрів перед зупинкою є "МакДональдс". Так от, чогось маршрутки все якщо на світлофорі червоне, він стає і людей випузкає біля МД. АЛЕ ПОТІМ НА ЗУПИНЦІ, коли кричиш :"Зупиністься будь ласка", то чуть не матюкає шо ти не вийшла біля МД. На мене раз визвірився ( коли я сказала що є фіксовані зупинки, на яких він зобов"язаний зупинятися), щей провіз на зупинку далі.
    Варто було швиденько номер записати і не пожаліти часу накатати на нього скаргу.. слово скарга, я так помітив, вони бояться ...
    Приєднався 29.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 390
    Записів в журналі 1

Хтось проїжджав біля магазину "Океан" колись?
    якщо відкриває двері на світлофорі народ виходить то я вийду з ними
    в протилежному випадко вихожу і прошу зупинити ЛИШЕ на зупинках.
    Хоча з другого боку якби на зупинці його хтось зупиняв і сідав
    навряд чи він на тебе визвірився б))Винні люди похилого віку
    яким впадло пройти 3 метри а також винен водій в нього там висить
    інфа за спиною що зупинка лише на спец місцях туди він і може всіх посилати
    Звичайно бувають такі люди що дійсно важко йти
    але то одиниці і ті одиниці будуть культурнішими від більшості "хуторян"
    тутка туйво і т.д Особливо сміх викликає коли вони до водія звертаються
    вОдій тутка мені спиніть замість водІй)
    Приєднався 30.04.2010
    Повідомлень 330

Хочу чказати що водії самі привчили людей до того. Памятаю політех й як тільки зявились маршрутки. Що ти?!?!? прямо каста. ставали де просять й не просять. От панство привикло що раз воно в маршрутному таксі то гонору як в таксі.
    Тепер відівчити важко. Але таких хамовитих водів треба вчити. Дійсно, прилякати скаргою чи ше як.

Ну а самі водії при можливості випускають перед зупнками щоб запускати на зупинці через передні двері щоб недай боже хтось не заплатив. Це я не обстоюю їх а показую й інший бік медалі.
    Приєднався 17.09.2008
    Звідки місто Лева
    Повідомлень 728
    Записів в журналі 3

якщо відкриває двері на світлофорі народ виходить то я вийду з ними
    а мені з принципу-чому він на світлофорах зупиняється, а на зупинках нє?! Плюс я тоді була з веееличезними торбами (їхала з села), то мені пройти, наприклад було важко ще к-ка метрів, бо всякі там попросили запинити ДЕ НЕ ТРЕБА
    Може на каву?
    Приєднався 30.04.2010
    Повідомлень 330

Плюс я тоді була з веееличезними торбами (їхала з села), то мені пройти, наприклад було важко ще к-ка метрів
    чи означає це те що, якби Вам потрібно було від Океану вертати до кн.Ольги (в бік МД) Ви тоді немали б нівчого проти?
    Приєднався 17.09.2008
    Звідки місто Лева
    Повідомлень 728
    Записів в журналі 3

чи означає це те що, якби Вам потрібно було від Океану вертати до кн.Ольги (в бік МД) Ви тоді немали б нівчого проти?
    Не мала б. Тому що я принципова людина-на зупинці, значить на зупинці. І НІКОЛИ не прошу зупинити "десь там".
    І давайте без особистостей
    Може на каву?
Сторінка 1 з 5 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Маршрутки 3.0 чи буде ?
    Від Redvisitor у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 14
    Останнє: 10.04.2014, 12:18:25
  2. Львівські маршрутки 2.0
    Від Redvisitor у форумі Місцеве самоврядування у Львові
    Відповідей: 51
    Останнє: 21.01.2011, 09:12:38
  3. По Львову більше не їздитимуть маршрутки...
    Від Руель у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 20
    Останнє: 18.07.2008, 18:17:26
  4. Маршрутки: що далі?
    Від Rainbow у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 42
    Останнє: 19.03.2008, 16:46:36
  5. Львівські маршрутки коштуватимуть 1.50 грн
    Від Все у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 178
    Останнє: 12.12.2007, 00:28:47

Ваші права у розділі