Тема: Друга вища непотріб чи необхідність?

Показ результатів 1 до 10 з 31

Приєднався 04.05.2011
    Звідки Червоноград
    Повідомлень 19

Друга вища непотріб чи необхідність?

багато моїх знайомих поступають на другу вищу причому перша ще не закінчена платячи за це не дуже дешево. На мою думку це просто "дурна" трата грошей оскільки й перша не пригодиться (80% усього що вчать просто непотріб). Цікавав ваша думка.
    Приєднався 10.08.2009
    Звідки All around Asia
    Повідомлень 1934
    Записів в журналі 10

Re: друга вища непотріб чи необхідність......

у мене перша - міжнародні відносини. мріяв бути дипломатом. "продипломатив" пів-року у Чехії. Дякую. вистарчить.
    Друга - політех. от по спеціальності політеху й працюю. значно краще.
    ...а я не $100 , щоб усім подобатись
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Re: друга вища непотріб чи необхідність......

Апять. От чого людей так їб*, що роблять інші?

Об’єктивно друга/третя/десята освіти не є ні необхідністю, ні тратою часу. А конкретно для когось може бути або одним, або іншим. Що тут обгорювати?

Якщо тобі треба другу освіту -- прапор в руки, ділдо в жопу і фігач 5 років.
    Приєднався 02.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 193
    Записів в журналі 3

Re: Друга вища непотріб чи необхідність?

Я і до першої ставлюсь скептично, не то щоб друга. Напевне для загального розвитку і заведення нових знайомств освіта все таки потрібна. Але другий раз наступати на ті самі граблі...Закінчила міжнародні відносини. Вроді і факультет нормальний і викладали нормально і предмети досить цікаві були, але на будь якій роботі треба вчитися по новому, підлаштовуватися під специфіку. З знань здобутих в ВУЗі я використовую лише іноземні мови.

Коли я вчилась було дуже модно поступати на юридичний як друга вища освіта. І я цього не розуміла, навіщо людям цей ще один диплом. Бо на питання чи будуть вони юристами, більшість відповідало негативно. Але ж юрист, це постійне навчання. Якщо не бути в темі, то за кілька років взагалі від того диплому користі ніякої не буде.

Краще бути професіоналом в одній області і розвиватися, ніж всюди по трішки і непрофесіонально.
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

Ну як, якщо дійсно з'явилась потреба в опануванні певної професії, то чому би ні?
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую
    Приєднався 02.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 193
    Записів в журналі 3

От якщо з'являється потреба, тоді звичайно варто задуматись над другою освітою. Але яка потреба в людей в 18-20 років, які не працювали, не знають ще до кінця своїх пріоритетів і цінностей в житті. Ще не стали спеціалістами в одній сфері а вже в іншу лізуть. Складається враження що то для того аби був ще один диплом в шафі. Або щоб батьки знайомим похвалились "яка в мене мудра дитина"
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

Але яка потреба в людей в 18-20 років, які не працювали, не знають ще до кінця своїх пріоритетів і цінностей в житті. Ще не стали спеціалістами в одній сфері а вже в іншу лізуть. Складається враження що то для того аби був ще один диплом в шафі. Або щоб батьки знайомим похвалились "яка в мене мудра дитина"
    Дійсно. Другу вищу освіту нерідко здобувають не раніше як в 30 років. Тобто перша вища освіта здобувається так як Ви написали, а друга більш усвідомлено.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую

Це вже як для кого. Декому потрібно, а декому зовсім і ні.

Зі свого ж досвіду скажу. Вищу освіту здобути потрібно і не принципово яку, найкраще там де це зробити легше і дешевше. Тут важлива не спеціальність, а статус, те що ти дипломований спеціаліст. а далі кладеш диплом (червоний, синій, фіолетовий) в шафу і всім гордо заявляєш: так маю вищу освіту. Окрім статусу "спеціаліста з вищою освітою" варто ще закінчити якісь курси, які власне навчать практиці.
    Під час навчання є така добра штука як практика, всі намагаються різними методами від неї закосити. Але ж можна собі знайти місце на хорошій фірмі - де можна навчитись працювати, а дуже часто таких студентів в себе і залишають. А якщо є хоча б трошки досвіду - що заважає знайти роботу кращу.

якщо потрібно для роботи, то однозначно - так, якщо для папірця - то зайва трата часу і грошей.
Сторінка 1 з 4 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Відповідей: 84
    Останнє: 04.10.2015, 18:51:15
  2. Друга вища непотріб чи необхідність?
    Від orion3216 у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 2
    Останнє: 21.09.2011, 21:07:13
  3. Друга вища - де здобувати?
    Від JohnWest у форумі Робота та освіта
    Відповідей: 6