Тема: Транспортна реформа. Ваші враження?

Показ результатів 51 до 53 з 53

Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Re: Транспортна реформа. Ваші враження?

Мазохіст?
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

я вже трохи перезлилась, бо якби писала в суботу, то за лексикон мене бі точно забанили.

так от, йолки їхні палки, заявляли що маршрути кожні 10хв... ну, я на зупинці простояла 40хв, жодного автобуса, та хоть би щось в тому напрямку... потім о щастя, пре 217 маленький такий жовтенький, логічно що комбінація розміру і довгої відсутності просто звела до 0 всі мої шанси впихнутись в ото чудо транспортної реформи.
    ну нічого, з горем пополам виїхала навіть не до місця призначення а просто до більшого роздоріжжя, де сподівалась пересіти вже на щось конкретніше, що б відповідало моїм потребам.
    ууу... яке ж мене чекало розчарування коли я зувиділа натовп, вже перегрітих на тому сонечку і добряче озлоблених людей... Маршрут довелось в голові змінити, незважаючи що замість колишніх 2грн, мені на добирання прийшлось витратити 6.
    Зрадівши що підїзджає знову ж таки проміжний варіант, я понеслась йому на зустріч... то чудо техніки було з отих величезних німецьких слонопотамів. Тільки ступивши в нього я зрозуміла що знову "попала". Дихати там взагалі не було чим, при наявності навіть сидячих місць, відкритих усіх отворах що тільки в тій штуці відкривається - це було хоже на добротну сауну!!!
    Я вельми сумніваюсь що німці чи австріяка (звідки до нас емігрвуали ті чудовиська) їздять в таких умовах влітку. Я цілком впевнена що там передбачена якась система кондиціонування, але наші "шпеціалісти" котрі не вміють навіть іноземні написи на табло прибрати ще не навчились її вмикати, освоять певно ближче до зими.

В результаті на добирання до площі митної, а там трохи далі по франка я витратила годину двадцять (на що до мого положення в мене пішки йшло максимум пів години а якщо під спокійну музику то аж 40хв), купу нервів і 6грн.

і що після цього всього можна сказати про реформу... та нічого цензурного.
    ПС
    а про те що вагітній жінці просто нестерпно боляче їздити в наших маршрутках та й по наших дорогох я взагалі мовчу... печаль, просто горе!!!!!
    За мужество требует жертв
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

треба приклад брати з страхових: Швидко! Оформлення документів для виплати відшкодування, огляд транспортного засобу та складання калькуляції вартості ремонту здійснюється безпосередньо на СТО*. Зручно! Результативно!Комфортне врегулювання збитків на СТО
Сторінка 6 з 6 Перший ... 456
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Враження від Буковеля
    Від Док7 у форумі Відпочинок у Карпатах
    Відповідей: 7
    Останнє: 10.03.2015, 23:13:24
  2. Нова транспортна система у Львові.
    Від Ostin у форумі Місцеве самоврядування у Львові
    Відповідей: 14
    Останнє: 10.08.2011, 23:45:21
  3. Пенсійна реформа. Все-таки прийняли...
    Від R@dzik у форумі Нація і люди
    Відповідей: 7
    Останнє: 16.07.2011, 07:29:05
  4. Пенсійна реформа
    Від reforma у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 3
    Останнє: 17.11.2009, 20:10:55
  5. Ваші враження від фестів
    Від MavrinS у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 3
    Останнє: 27.09.2009, 13:34:58

Ваші права у розділі