Тема: Транспортна реформа. Ваші враження?

Показ результатів 1 до 10 з 53

Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Транспортна реформа. Ваші враження?

Шановні центрики, і як вам гучна реформа маршруток від Садового?
    Великий пшик чи все ще налагодиться?
    Як гадаєте?

Re: Транспортна реформа. Ваші враження?

Без матюка годі шось сказати про ту псевдореформу. А! Перевізників тре судити за саботаж,інакше то не назвеш. І я так розумію шо зменшення кількості маршрутів тягне за собою збільшення кількості автобусів чого чомусь не відбулось,а значить це саботаж,когось тре судити.
    -Не по темі!-ліниво,але з глухою злобою,сказав модератор і вскинув зброю. Присутні затихають,готуючись до насолоди видовищем......
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

на тендер від міської ради висунулись міжміські перевізники, які вказали кількість готових до роботи машин разом з тими що в них на міжміських маршрутах (тепер це добре видно коли по Львову їздять оті рагульські богдани з просто, відверто тошнотними шторами, френдзлями і цілим іконостасом та полкою клептомана) тому заявлена кількість так і не зявилась на вулицях. Типу нові великогабаритки (котрі в німеччині, чи де там вже відкатали своє) пихтять, кряхтять і з неймовірними потугами долають підйоми, особливо в час такої "неочікуваної" для всіх зими. А людей котрі планували маршрути, так і хочеться... я навіть не знаю що ж таке жахливе можна їм придумати.
    Що найстрашніше, через всі оці перепетії з автобусами, на трамвайчику їздити стало просто неможливо, він завше повний.
    Роздавали газети з усіма маршрутами - так і половина так не їздить. Навіщо було збивати людей з пантелику.
    А водії котрих кидають з маршруту на маршрут - просто не здатні запамятати де зупинка, а коли в них питає кудою вони їдуть - роблять ну дуже розгублений вираз обличчя.
    За мужество требует жертв

... все це просто жахливо!
    Але мене тішить лише той факт, що оті "міжміські маршрути (тепер це добре видно коли по Львову їздять оті рагульські богдани з просто, відверто тошнотними шторами, френдзлями і цілим іконостасом та полкою клептомана)як пише
    fleshka , не змінили своїх маршрутів... бо саме ними я і добираюсь на роботу!
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Отаке написав нині колєга на Фейсбуку...

Відкритий лист меру Львова Андрію Садовому
    Пане міський голово! Ви, безсумніву - культурна й благородна людина, якщо вірити Вашим іміджмейкерам та медіа. Тому, будь-ласка, поверніть мені 35 грн, які втратила сьогодні моя сім'я через Ваші експерименти над львів'янами, звані "транспортною реформою". Прочекавши півгодини на Іскрі на 20-ти градусному морозі, я лише раз зустрів переповнену 46-у маршрутку, яка їде до Водоканалу. Проте водій розпачливо розвів руками і не зупинився, бо вона - переповнена. На роботу, оскільки, на відміну від Вас, мені платять за дисциплінованість і результат, я змушений був добиратися на таксі. Розумію, що страждання львів'ян для Вас - щось на кшаталт ритуальних голосінь нецивілізованого племені - напевно, так воно виглядає в сальоні Тойоти з клімат-контролем. Якщо комфорт львів'ян для Вас - не мотивація, зробіть щось хоча б заради піару, перед яким Ви благоговієте. А ми чемно обіцяємо на всіх можливих соцмережах галактики розповідати про нашого доброго мера. Тільки б встигнути на роботу і не простудитися!
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Реформа - дрянь. Раньше куча маршруток шла от собора Юра на Научную, сейчас ничего нет, нужно идти на Городоцкую, чтобы сесть.
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Ого, а шо це православні агєнти в соборі Юра роблять?

Що реформа - дрянь, погоджуюся...
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Живу рядом.
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.

Єдиним позитивним моментом є те, що вона спонукає до купівлі власного транспорту

... а я боюся водити машину, так що в цій реформі не бачу ніяких позитивних сторін...
Сторінка 1 з 6 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Враження від Буковеля
    Від Док7 у форумі Відпочинок у Карпатах
    Відповідей: 7
    Останнє: 10.03.2015, 23:13:24
  2. Нова транспортна система у Львові.
    Від Ostin у форумі Місцеве самоврядування у Львові
    Відповідей: 14
    Останнє: 10.08.2011, 23:45:21
  3. Пенсійна реформа. Все-таки прийняли...
    Від R@dzik у форумі Нація і люди
    Відповідей: 7
    Останнє: 16.07.2011, 07:29:05
  4. Пенсійна реформа
    Від reforma у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 3
    Останнє: 17.11.2009, 20:10:55
  5. Ваші враження від фестів
    Від MavrinS у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 3
    Останнє: 27.09.2009, 13:34:58

Ваші права у розділі