Тема: Скільки часу Ви витрачаєте на приготування їжі?

Показ результатів 11 до 19 з 19

Приєднався 07.04.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 77

Re: Скільки часу Ви витрачаєте на приготування їжі?

Якщо скласти за день весь час то напевне години 3 набереться. це з миттям посуду. Тому стараюсь харчуватись не вдома.

Намагаюсь робити якнайшвидше. З досвідом сталозрозумілим, що, якщо робити все одночасно, то на 3 страви досить складні можна витратити всього пару годин ))
    Приєднався 05.11.2009
    Звідки Warszawa, Centrum
    Повідомлень 454
    Записів в журналі 5

Навіщо розповідати такі дурниці?
    Заготовки не мають нічого спільного з європейською практикою. Хіба що зі скандинавською і словянською.
    Вся класична європейська кухня (італійська, іспанська, французька особливо) побудовані на свіжоприготовлених стравах.

У тому плані мені найбільше подобається італійська кухня. Вона смачна, запашна і проста в приготуванні. І переважно доволі здорова. Саме тому ми харчуємося тільки вдома, витрачаємо на це небагато часу і їмо здорову їжу.
    Без всіляких сосисок (сосиски - фуууу)...
    цілком погоджуюсь. Італійська їжа смачна, швидка і корисна, Завжди свіжоприготована. побачили б вираз обличчя італійця якщо йому запропонувати підігрітий рис або макарони...
    Я тепер переважно італійське і готую , з останніх дебютів - Тірамісу, Лазанья, спагетті Карборана, фокаччя і багато іншого.. Швидко і смачно.
    Але тільки після того як побувала не один раз в Італії, спробувала різноманітні страви, то тільки тоді зрозуміла яку фальшиву італійську кухню пропонують на Україні і в Польщі, нічого спільного зі справжньою Італією.
    Самотнім буваєш лише тоді, коли на це є час...
    (Януш Леон Вишневський *Самотність в мережі*)

А в мене майже не йде часу - готую у мультиварці. Закинула продукти і пішла гуляти з дитиною. Прийшли з прогулянки - зупка зварена. "Відкладеним стартом" наставила на ранок кашку, встали, поїли. Ну, на миття деякий час йде, звичайно. Але все одно економія часу - просто величезна. Страви получаються доволі дієтичні, декілька разів пекла усіляки смаколики. До речі, хто може поділитися рецептами для мультиварки? В мене в комплекті з мультиваркою (купила Редмонд 250) є супер-книга з рецептами, але може хтось вигадав щось своє і перевірене?
    А ще купила другу чашу для приготовленої їжі, з кришкою. Читала різні відгуки про роботу Редмондів, але погоджуюся поки що тільки з позитивними
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

відкрили для себе рецепт в'ялиного м'яса, рецептів багато, нескладно готувати, дуже смачне
    Приєднався 02.11.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 193
    Записів в журналі 3

Дуже мало з покупкою мультиварки. Незамінима річ на кухні. Швидко і смачно. Рецептів безліч.
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

так! швидко та зручно, до того ж смачно
    Приєднався 16.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 44

А якщо взагалі часу не вистачає - замовляєте додому щось? Мені, чесно кажучи, хотілося б спробувати і почати хоча б з піцци.
    Nestor's Avatar
    Приєднався 15.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 31

А якщо взагалі часу не вистачає - замовляєте додому щось? Мені, чесно кажучи, хотілося б спробувати і почати хоча б з піцци.
    В останній час доволі часто. Часу на приготування чи хотьбу в ресторани все менше - робота займає реально левову частку часу. Взагалі, якщо хочете спробувати, то скачайте собі на смартфон програму від https://eda.ua/ - я через них завмовляю то піцу то суші. Дуже зручно в тому плані, що робиться це прямо в дорозі через айфон, коли їду з роботи.
Сторінка 2 з 2 Перший 12
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Права у Львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?
    Від denusyk у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 9
    Останнє: 19.04.2014, 11:08:31
  2. Скільки часу ви витрачаєте на сон?
    Від Monashka у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 80
    Останнє: 07.04.2013, 17:55:47
  3. Скільки часу ви проводите за компом?
    Від weber у форумі Комп'ютери та комплектуючі
    Відповідей: 47
    Останнє: 23.07.2012, 10:26:58
  4. Приготування суші