Тема: Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно?

Показ результатів 41 до 46 з 46

Re: Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно?

Ну ок, раз із індивідуальщини, значить з індивідуальщини Особисто я не одружений і поки що не спішу з цим, в основному із-за результатів моделювання такої ситуації.
    Перший мінус це недовговічність кохання. Я переконаний, що кохання триває далеко не все життя а від сили три роки. Якщо взяти наприклад варіант: 1,5 року позустрічались і рішили одружитись, то на подружнє життя лишається не більше 1,5 року, що в принципі не так і багато. Ну і який сенс одружуватись, якщо потім почнеться хрєнь.
    Другий мінус це "треба", тобто певні обов"язки. Із власного досвіду, як тільки виникає "треба" так одразу пропадає будь-яке бажання робити те, що треба. Це як по принципу Ле Шательє - на кожну дію є протидія. Тобто хрєнь може початись ще раніше. )
    Третій мінус - майже стовідсоткова відсутність перспективи, тобто наперед визначений сценарій, котрий дедалі стає нецікавим. Можна звісно в певний момент розвестись, але то скоріше за все просто так не пройде.
    І ще якщо діти з"являться, то взагалі окрема тема...
    Як висновок, можна спробувати одружитись на 2-3 роки або доки не надоїсть, чисто заради експерименту. Правда спочатку треба визначитись з темою дітей, оскільки ймовірність їх появи після одруження доволі висока
    ТАК!!!! і я про це..

віра в одноразову любоф це як вірити багаторазові прокладки...
    -мушу записати
    чим більше пізнаєш тим більше любиш і не по амплітудній схемі а за різність і унікальність..
    -так можна одного разу дошукатись ..і проміняти шило на мило-сценарій все рівно повториться,коли новостворена пара вирішить жити довго і щасливо
    люди повинні бути разом до тих пір поки їм добре, але то не то добре коли всі ситі і вдіті а то добре коли вони дихають один одним навтіь при повній жопі...
    --це невічний період, і взагалі підходить більше для підлітків-позустрічались-розійшлись,зустріли нових-знов позустрічались-розійшлись-це не для нормального життя після одруження..

в тему переглянула "Дорогу перемен",про ще одну молоду сімейну пару,яка думала, що вона особлива і не піде по стандартному сценарію-жестяк
    значить питання на засипку- який вихід!?? як зробити,щоб життя після одруження було..яскраве бажано
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

значить питання на засипку- який вихід!?? як зробити,щоб життя після одруження було..яскраве бажано
    Якби знати відповідь на це питання то можна булоб і на нобелевську запросто іти....

Воно мені більше віддає тим... як зробити найбільш подібне до живого чучело з того що колись було живим... як не крути то чучело навтіь якшо всі на нього пальцем тичуть і кричать шо воно живе...

Можна жити вільним шлюбом, хто шо хоче то і робить, але по замовчуванню обоє тримаються одного корита, але тут дуже не рпосто переступити Его і не мстити іншому за його надмірну спроможність, чи навпаки не вдатись в розпач шо ніхто крім вас не цікавиться вашою половинкою.
    Найгарніший сценарій це коли обоє мають купу леваків але це для них як відпочинок чи зміна обстановки, а вдуші вони завжди разом, це їхня константа, як батьки чи як діти, вони постійно ваші, у вашому серці... єдина різниця що ви їх обрали а дітей і батьків не обирають... тому над цим питанням моногамії завжди буде стояти величезний жирний знак питання, який стоїть в голові кожного з нас.

І найболючіше те шо здавалось би найправельніший розклад який пропогує Флешка або ще багато людей які вірять у "раз і назавжди" що люди з часом починають звикати до свого середовища і хочуть шось міняти, але не мають можливості змінити один одного і починають гризти один одного, тихо як щурі із подтішка, то чому взутий по хаті, то чому ліжко не застелив.. і так кожен день раз за разом рік за роком пиляють одного і тухнуть... це темна сторона того що на перший погляд здається світлим...
    Знаєте якшо бути недалеким неамбіційним і не вимагати від житя багато а виконати "план" у вигляді біологічної функції та того що він нас вимагає система нашого благоусторою то прожити по схемі "раз і назавжди" дуже просто і зручно, але це скучно, особисто мені скучно, життя одне і від думки шо воно пройде по рельсам які стояли задовго до мого народження мене бентежить.. я хочу прожити так як я хочу, одна пробема обійти ті гострі кути якими я завдаю болю тим людям які рзраховують зі мною на варіант "раз і назавжди", бо я того не допускаю... і думаю що так правельно... нема нічого вічного, наше житят лиш спалах, як і наші бажання, емоції. а мусолити їх в режимі ностальгії... часу шкода і життя...
    Пізнай себе
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

шо притихли, закінчились аргументи в позитивну сторону цього соцізвращенія?
    Пізнай себе
    Приєднався 07.06.2010
    Звідки м. Львів
    Повідомлень 1146
    Записів в журналі 111

Третью неделю как расписался, полет нормальный )))
    Наш мир по-детски радикален.
    Друзья, сохраняйте свои статусы. Они помогут Вашему психиатру с диагнозом!
    Приєднався 30.06.2009
    Звідки Lemberg
    Повідомлень 469
    Записів в журналі 6

Третью неделю как расписался, полет нормальный )))
    Ну..., літати можна і неживим
    Лиш боротись, значить, жить...
    Vivere memento!
Сторінка 5 з 5 Перший ... 345
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. "Життя" після смерті
    Від Silentium у форумі Наша філософія життя
    Відповідей: 114
    Останнє: 10.10.2011, 23:30:27
  2. Відповідей: 11
    Останнє: 11.01.2011, 19:55:12