Тема: Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно?

Показ результатів 1 до 10 з 46

Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно?

Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно? Більшість форуму посипалось саме з цієї причини, молодняк вчасно не підтянувся, а хто спарувався - канув вечность.... амінь.
    Можливо основна причина нашої присутності на форумі є саме ця? знайти когось одного близького собі по змісту, по душі, по бажанням, по поглядам... я найшов тут неодну мислячу і цікаву людину, підримую з ними звязок і досі, навряд найшов таких десь на однокласніках чи знайомствах, де все починається з фото і "друзей" а не з думок та особистості.
    Я сумую за тими часоми коли ми незнаючи один одного спорили про світорлядні та розкручували інтимні питання. Міра відвертості може бути якою завгодно поки ти інкогніто і точно знаєш що теб хтось прочитає і зрозуміює те що ти хотів написати..
    Я не вірю що в людині можна ввбити бажання до цих всіх речей, навтьі такими серйозними поворотами долі як одруження...
    Шо я хочу сказати... вертайтесь ЖОНАТІКІ - СТАРІЧКІ... нас треба про це поговорити, організуєм анонімний клуб зомбі-центриків ;)
    Пізнай себе
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

Re: Вічне питання "ЧИ ІСНУЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ" якшо так, то яке воно?

життя - існує.
    хто куди пішов? всі тут, просто писати в відверто безглуздих темах немає ні найменшого бажання.
    За мужество требует жертв
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

життя - існує.
    хто куди пішов? всі тут, просто писати в відверто безглуздих темах немає ні найменшого бажання.
    де тут? покажи хоч одного крім мене і тебе... тіяк ти кажеш "безглузді теми" ще не так давно мали для нас значення, ми про це думали, намагались вникнути взміст думок і бажань один одного, але щось трапилось і всі приорітети всередині помінялись.... все стало скучно і нудно, одним словом "безперспектівняк", а все чому? ... думаю кожен знає відповідь якшо подумає.... справа не в вільному часі, і не в зміні інтересів... першопричина зовсім інша.
    якось забагато співпадінь як на такий короткий проміжок часу, на цьому форумі люди шукали собі пари а не якісь загально освітні чи світоглядні речі, це такий собі кастінг душ де кожен вибирав шось одне і потім з тим одним виходив звідси неначе з магазину, хтось з кількома, хтось без нікого....
    Пізнай себе
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

розгрібли все, тепер потрібен переоблік і завіз нового товару ;)
    Пізнай себе
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 797

на цьому форумі люди шукали собі пари а не якісь загально освітні чи світоглядні речі, це такий собі кастінг душ де кожен вибирав шось одне і потім з тим одним виходив звідси неначе з магазину, хтось з кількома, хтось без нікого....
    чую нотки якоїсь образи. центрик це просто форум, не більше і не менше. ніхто не зхаперечує що він має свій стиль, своїх цікавих мешканців (дописувачів)... можливо хтось і знайшов собі друзів чи партнера, але попри те це не сайт знайомств і не треба тут слюнями бризгати шо дівчат гарних нестало.
    хтось приходить, хтось йде... хтось наситився тим спілкуванням, хтось немає більше часу за певних обставин. час йде, світ змінюється, портали еволюціонують, люди старіють, час йде.
    особисто я раніше багато писав, спорив з піною в роті, та тепер трохи змінився, стало нецікаво. більшість тем типу "па..єть" чи потролити вже не так пруть, чи то взагалі не пруть.
    зи: я також одружився (року ще нема), дружину знайшов в інтернеті, не тут, а на спеціалізованому сайті знайомств. авторитетно заявляю: життя після одруження існує, просто воно більше перетікає із віртуального у реальний світ
    завжди є причина і є наслідок

...життя триває завжди.... в когось - як в раю, хтось пливе за течією, інші розлучаються .... щось на мене меланхолія сьогодні напала...
    Приєднався 06.02.2007
    Звідки Прикарпаття:)
    Повідомлень 1621
    Записів в журналі 187

Це не образа, Назар_ко, це ностальгія. Погоджуюсь з Вальді Вертайтеся, поговоримо як в старі-добрі часи
    Є дві речі, які викликають зачудування і захоплення: зоряне небо наді мною і моральний закон в мені... (с) Е.Кант
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

де тут? покажи хоч одного крім мене і тебе... тіяк ти кажеш "безглузді теми" ще не так давно мали для нас значення, ми про це думали, намагались вникнути взміст думок і бажань один одного, але щось трапилось і всі приорітети всередині помінялись.... все стало скучно і нудно, одним словом "безперспектівняк", а все чому? ... думаю кожен знає відповідь якшо подумає.... справа не в вільному часі, і не в зміні інтересів... першопричина зовсім інша.
    якось забагато співпадінь як на такий короткий проміжок часу, на цьому форумі люди шукали собі пари а не якісь загально освітні чи світоглядні речі, це такий собі кастінг душ де кожен вибирав шось одне і потім з тим одним виходив звідси неначе з магазину, хтось з кількома, хтось без нікого....
    бздура.. при чому така махрова бздура )))))))))
    повністю приєднуюсь до Вебрика. Більшість людей просто переростають певні теми, а деколи і взагалі змінюються.
    За мужество требует жертв
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

чую нотки якоїсь образи. центрик це просто форум, не більше і не менше. ніхто не зхаперечує що він має свій стиль, своїх цікавих мешканців (дописувачів)... можливо хтось і знайшов собі друзів чи партнера, але попри те це не сайт знайомств і не треба тут слюнями бризгати шо дівчат гарних нестало.
    Саме так нестало, але ідеться не про ту красу яку шукають на сайтах знайомств, ідеться про світоглядну, про естетичну, індивідуальну, особистісну красу людини, і саме тут де треба думати а не просто показуватити студіні або вдалі фоти, місці... саме тут на форумі.... я думаю шо ті люди які зішлись на форуму мають значно глибші і цікавіші стосунки ніж ті які зішлдись на сайтах знайомств. Але всі шукають і будь де, це зміст існуванян кожної живої істоти... найти шось своє, найти свій зміст...
    От для чого ти чи я тут шось пишим? для того щоб проголосити власну думку, нашо? напевно для того шоб вона була почута... нашо? для того шоб хтось звернув на неї увагу і розкачав в одну або другу сторону... нашо? та для того що та людина на тій же хвилі що і ти.... а чому, та тому шо ви помідорки з одної грядки... всі шукають.. і цей форум ніщо інше як один з шляхів такого пошуку....
    Ну звичайно є і такі що хочуть заполонити аудиторію і отримати визнання загалу, щоб інші прагнули їхнії постів і зсилались на них як на "альфу і омегу" змісту.... але то все комплекси... блудні сліпі кошенята.... це все суєта....
    Так шо зміст який має наслідок тільки один, найти когось хто рідний тобі по світогляду і по душі.... я думаю так...
    Пізнай себе
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

бздура.. при чому така махрова бздура )))))))))
    повністю приєднуюсь до Вебрика. Більшість людей просто переростають певні теми, а деколи і взагалі змінюються.
    Впевнена шо змінюються? я щось чим більше живу тим менше в тому впевнений... звичайно, змінюєтсья зовнішність, змінюється образ, роль, відношеня до певних речей... але серединка людини вона одна і назавжди... та сутність якою ми є вона незмінна.... якшо человек гімно то це назавжди, і якшо канфета то так само, хоча звичайно гімно може бути чепурним а конфета запліснівівша.... але то вже обставини які мало міняють зміст.... остальне це фантікі які ми вдіваєм для того щоб налаштуватись під середовище.... ось це тотальна бздура, косити під щасливих будучи такими як всі... ця брехня всіх схавала, але ніхто того не визнає, бо це всерівно шо поперти проти релігії чи ше якоїсь мегапіареної штуки... саме тому всі брешу, і всі зраджують, сильні втіхаря, слабкі в голові... і не треба казати шо я суджу по собі... звичайно так і є а хіба ви інші?
    Пізнай себе
Сторінка 1 з 5 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. "Життя" після смерті
    Від Silentium у форумі Наша філософія життя
    Відповідей: 114
    Останнє: 10.10.2011, 23:30:27
  2. Відповідей: 11
    Останнє: 11.01.2011, 19:55:12
  3. Продам дипломну роботу "Розвиток ринку страхування життя в Україні"
    Від viter_lviv у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама