Тема: Як боротися з "двуязичниками". Пропозиція

Показ результатів 1 до 10 з 10

Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Як боротися з "двуязичниками". Пропозиція

Ото начитався на форумах та фейсбуках плачів від опозиціонерів і патріотів на тему нового закону про мови. Суцільний скрегіт зубовний і мінімум конструктиву.
    Усі готові боротися, якщо боротьба включає в себе перепости фотожаб і статей. Інших варіантів - мінімум.
    Виникла ідея - як один із варіантів боротьби - бити по гаманцях язичників.
    Сформувати список товарів, торгових марок та інших речей, які належать депутатам, котрі голосували за закон. І всім, хто проти, наголошувати: я не вживаю Сармату і Олімпу, не кладу гроші в Донгорбанк і Укргазбанк, не користуюся металом Метінвесту. Ну і далі за текстом. Щоб вони чітко розуміли - через свої голосування вони втрачають реальні гроші.
    Що скажете?
    Приєднався 27.04.2007
    Звідки З двіжухи
    Повідомлень 1522
    Записів в журналі 62

Re: Як боротися з "двуязичниками". Пропозиція

Кльово.
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

список в студію ))) будемо бойкотувати
    За мужество требует жертв
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

список в студію ))) будемо бойкотувати
    Якраз збираю інфу. Буду вдячний за допомогу
    Приєднався 26.02.2010
    Звідки Львів , Караджича
    Повідомлень 348

І так не купую і користуюся - по причині низької якості товарів і послуг
    Задрали мене прогресівниє русскоязичніє менеджери , моїх російських приятелів також .
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Идея не нова. Аналогичное предложение выдвинул недавно политический клуб "Альтернатива", правда по другому поводу:
    «Не подавись!» – объявлен очередной бойкот товарам с Западной Украины
    Я же не первый год игнорирую прибалтийские и грузинские товары. Насколько это эффективно? Не знаю. Но делаю так.
    Относительно закона: он мне безразличен. Он не решает проблему прав русского языка, а только имитирует имитирует её решение. Нужно 300 голосов и нужно менять ст. 10 Конституции, провозгласив русский вторым государственным. Удивлен неадекватной реакцией "борцов за мову". Закон никоим образом не затрагивает украинского языка и его носителей. Думаю, всё объясняется грядущими выборами. Избирателя разогревают с двух сторон: ПР имитацией бурной деятельности по исполнению предвыборных обещаний, и оппозиция яростной борьбой против ими же придуманных жупелов для запугивания своих избирателей.
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Та в тому, Альошенька, і суть. Вони цим своїм лайном прикривають реальний піпєц в економіці.
    Тішить, що навіть у вашому таборі вже це розуміють.
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

Ото начитався на форумах та фейсбуках плачів від опозиціонерів і патріотів на тему нового закону про мови. Суцільний скрегіт зубовний і мінімум конструктиву.
    Усі готові боротися, якщо боротьба включає в себе перепости фотожаб і статей. Інших варіантів - мінімум.
    Виникла ідея - як один із варіантів боротьби - бити по гаманцях язичників.
    Сформувати список товарів, торгових марок та інших речей, які належать депутатам, котрі голосували за закон. І всім, хто проти, наголошувати: я не вживаю Сармату і Олімпу, не кладу гроші в Донгорбанк і Укргазбанк, не користуюся металом Метінвесту. Ну і далі за текстом. Щоб вони чітко розуміли - через свої голосування вони втрачають реальні гроші.
    Що скажете?
    Скажу що в наш час не так просто переіменуватись, а потім відбити втрачені гроші за рахунок фуфловості товару... в кінці кінців попадуть люди... система загалом гнила
    Але це хоть шось, особисто я більше прихильник садити накол всіх хто має більше мільйону і неможе пояснити звідки він в нього намалювався
    Пізнай себе
    Приєднався 09.01.2008
    Звідки Вар'ятенштрассе
    Повідомлень 2758

от ніби-то добре, але є декілька але
    - запам'ятати всі марки в кожному сегменті яка кому належить не так і просто.. та й власники змінюються (на інших чи підставних) і як тоді?
    - коли той "продукт" є не на копійки, а в пару раз дешевше аналогічного від не двуязичніка, то переконати "голосувати гаманцем" просту людину вкрай важко (а фактично - неможливо)
    - згадайте про що співала Сестричка Віка.. от в більшості така "філософія"

ще пропозиція (можу і не ефективна і дуже нахабна, але.. ) - не відповідати на пости (повністю ігнорувати) різних АЛяшків.. навіть якщо вони вас дуже дратують чи навпаки, дуже необхідні...

А, шо вы сделали, что б население переходило на государственный язык?Кроме криков, и оскорблений ничего.Возмите ярую борчиню фарион.Она филолог, имеет награды из рук Кучмы, чем она занимается?Она перевела на украинский язык тысячи статей, научного и технического содержания, которых нет на украинском, в инете?Основная масса инфы на русском языке, так какой язык будет необходим? Державный, на котором ничего нет?Понятно шляться по митингам и орать гасла легче, так проще причислить себя к патрыйоткам, сидеть и квалифицированно переводить, нужную, информацию, справа корисна, но непомiтна.Так в патриотки не попадешь.

Подібні теми

1. Ніно - це "джаз", "етнопоп", "world music"...
    Від Maat у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 6
    Останнє: 21.11.2008, 15:53:11
  2. Купуйте "Tampax" або"Always" і тримаєте стартовий "Леді life:)"
    Від Rainbow у форумі Мобільний зв'язок, Телефонія, Зв'язок
    Відповідей: 13
    Останнє: 13.08.2007, 13:52:38

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення