Тема: У світі залишилося лише 2 країни, вільних від Coca-cola

Показ результатів 1 до 8 з 8

Приєднався 15.11.2006
    Звідки Center.lviv.ua
    Повідомлень 230

У світі залишилося лише 2 країни, вільних від Coca-cola

Додаток 34865

Уперше за 60 років відновлені поставки Кока-коли до М'янми. До минулого року країна була повністю закрита, і в ній правила хунта. Тепер на Землі залишилося тільки 2 держави, де неможливо купити цей культовий напій: Куба і Північна Корея. Цікаво, що Куба була одним з перших держав, куди експортувалася Кока-кола, але в 1960 році її поставки були припинені. На території Північної Кореї Кока-коли не було ніколи.

Уперше за 60 років відновлене постачання Кока-коли до М'янми. До минулого року країна була повністю закрита - у в ній правила хунта. Тепер на Землі залишилися тільки 2 держави, де неможливо купити цей культовий напій: Куба і Північна Корея. Цікаво, що Куба була однією з перших країн, куди експортувалася Кока-кола, але в 1960 році її поставки було припинено. На території Північної Кореї Кока-коли не було ніколи. Щоправда, тим, кому вдалося побувати у Північній Кореї туристами, розповідають, що кока-колу туди таки привозять, щоправда, нишком і китайського виробництва.
    Відредагув(ла) Словотворець : 24.06.2012 о 14:54:19
    Приєднався 28.06.2012
    Звідки Кульчицької
    Повідомлень 15

Re: У світі залишилося лише 2 країни, вільних від Coca-cola

Дві щасливі країни! Там рекламщики їх не штовхають до того, щоб вони купували цю гидоту!
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Дві щасливі країни! Там рекламщики їх не штовхають до того, щоб вони купували цю гидоту!
    Кока-кола, конечно же дрянь, но не хотелось бы мне жить на Кубе, а ещё больше бы не хотелось - в Северной Корее. Лучше я потерплю наличие кока-колы. Просто не буду её покупать (разве что для технических нужд).
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Була б то така гидота, не продавалась би вона майже у всіх країнах світу
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

Как-то встречаются крыса и хомяк. Крыса спрашивает: "Мы с тобой так похожи! Почему же тебя все любят, ласкают, кормят, а меня пытаются пришибить чем-то тяжёлым, стоит мне людям показаться?" Хомяк ответил: "Всё дело в грамотном промоушне". Вот, благодаря грамотному промоушну, кока-кола и продаётся во всём мире...

Думаю соса-сола, то не саме гірше, що в нас продають з води
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Кока-кола, конечно же дрянь, но не хотелось бы мне жить на Кубе, а ещё больше бы не хотелось - в Северной Корее. Лучше я потерплю наличие кока-колы. Просто не буду её покупать (разве что для технических нужд).
    І це каже людина, яка на цьому форумі відверто агітувала за комуняк
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

І це каже людина, яка на цьому форумі відверто агітувала за комуняк
    Во-первых, я коммунистических взглядов никогда не разделял и не разделяю. Во-вторых, украинские коммунисты и кубинские или корейские - это две большие разницы. У КПУ коммунистическое только название, а они уже давно буржуазная партия парламентского типа. Если бы товарищ Симоненко попался в руки Ленину, а тем более Сталину, то он был бы безжалостно расстрелян как буржуазный перерожденец и аморал. Что такое постсоветские коммунисты при власти, можно видеть на примере Молдовы. Конечно, Молдова - не Бенелюкс, но и не Северная Корея. В третьих, я не верил и не верю, что КПУ когда-нибудь придёт к власти в этой стране. Но я действительно голосовал за них из тактических соображений, и, возможно, буду голосовать снова. Например, для того, чтобы напомнить ПР об их предвыборных обещаниях.

Подібні теми

1. Відповідей: 2
    Останнє: 29.11.2011, 22:57:21
  2. Coca-Cola vs Pepsi
    Від Руель у форумі Про все на світі
    Відповідей: 37
    Останнє: 04.11.2009, 10:34:54
  3. Нові ідеї Садового-Астафєва - Львовом пересуватися лише з пересадками
    Від Все у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 7
    Останнє: 06.12.2007, 16:22:10