Тема: Хочу на роботу порадьте куди піти

Показ результатів 1 до 9 з 9

Приєднався 04.05.2011
    Звідки Червоноград
    Повідомлень 19

Хочу на роботу порадьте куди піти

Доброго часу доби!!!! На даний час навчаюсь на 5 курсі на спеціальності повязаним з програмуванням в одному з престижних ВУЗів Львова, від навчання не бачу ніякої перспективи((((. Куди звернутись щоб прідтягнули по програмуванню (курси, або якась робота). Є бажання вчитись, і розвивати рівень. На роботу беруть зі стажем, в мене його немає((( . Підскажіть що робити і куди звернутись.
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Re: Хочу на роботу порадьте куди піти

Йди в будь-яку велику програмерську фірму, для тебе там щось підшукають, але питання чи є вони в Червонограді. У Львові точно є.
    Доречі а яку саме ти роботу шукаєш?
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 04.05.2011
    Звідки Червоноград
    Повідомлень 19

Мені у Львові потрібна робота))) бажано щоб вона була повязана з Java або WEB.
    Приєднався 19.01.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 2614
    Записів в журналі 103

Маю роботу, правда не знаю, наскільки вона повязана з Java або WEB. Треба помити вікна і підлогу після ремонту ;)

Але робота таки у Львові
    Приєднався 07.06.2010
    Звідки м. Львів
    Повідомлень 1146
    Записів в журналі 111

У софтсерва есть академия, если мозги есть то ето хороший програмерский опыт, даже если сам софтсерв тебя не возьмет на работу то другие возьмут.
    Наш мир по-детски радикален.
    Друзья, сохраняйте свои статусы. Они помогут Вашему психиатру с диагнозом!
    Приєднався 17.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1388
    Записів в журналі 17

Куди звернутись щоб прідтягнули по програмуванню (курси, або якась робота). Є бажання вчитись, і розвивати рівень. На роботу беруть зі стажем, в мене його немає((( . Підскажіть що робити і куди звернутись.
    Як сам не навчишся, то ніхто тебе не підтягне. Читай теорію, пробуй сам шось писати.
    Якщо є бажання вчитися, мозги і мінімум знань, то беруть і без стажу. Можеш попробувати відправити резюме на вакансії рівня Junior або Middle, де вимагають 1-2 роки досвіду. Практика показує, що коли не можуть знайти когось більш відповідного (а зараз у Львові з тим проблеми), то беруть толкового чувака і без досвіду. Але для того маєш на співбесіді показати принаймні теоретичне розуміння.
    А я хочу в Антарктиду, хоч би на мить... (с)

Якщо бажаєш працювати саме в сфері програмування, то взагалі можна працювати вдома на тіж самі гроші, або й більшу з.п. Просто шукаєш компанії які пропонують саме такі робочі умови.

Доброго часу доби!!!! На даний час навчаюсь на 5 курсі на спеціальності повязаним з програмуванням в одному з престижних ВУЗів Львова, від навчання не бачу ніякої перспективи((((. Куди звернутись щоб прідтягнули по програмуванню (курси, або якась робота). Є бажання вчитись, і розвивати рівень. На роботу беруть зі стажем, в мене його немає((( . Підскажіть що робити і куди звернутись.

Звертайтесь в НЦ "Логос", пробне заняття безкоштовне, зможете знайти для себе відповіді куди і як рухатись дальше, також слідкуйте за новинами, періодично бувають хороші знижки, та безкоштовні заняття.
    Приєднався 06.06.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 107

Раджу спочатку не поспішати з роботою, все гарно обдумати, поїхати наприклад на екскурсію на завод, щоб там все дізнатися і обдивитися https://www.facebook.com/BaderUkrain...type=1&theater

Подібні теми

1. Куди піти вчитися?
    Від ОТАМАН у форумі Про все на світі
    Відповідей: 7
    Останнє: 07.05.2011, 19:07:09
  2. Куди піти в спеку в Києві?
    Від antonovich у форумі Відпочинок в Україні
    Відповідей: 12
    Останнє: 09.08.2010, 22:36:41
  3. Куди піти вчитись на програміста?
    Від Andron у форумі Web-дизайн, програмування, створення сайтів
    Відповідей: 14