Тема: Чи є покриття каналу TVI у львові?

Показ результатів 1 до 3 з 3

Чи є покриття каналу TVI у львові?

Чи це тільки прерогатива кабельних телеканалів (хоча на сайті каналу колись була інформація що буде покриття в франківську). Також цікавить ситуація з 2+2, а також із НТН, М1, и 1+1. Оскільки останні три канали в мене зимою взагалі зникли. І не знаю чи справа в ретрансляторі зі Львова чи в самому підсилювачі в антені? (Живу я за кілька десят км. від Львова).
    Приєднався 18.05.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 129

Re: Чи є покриття каналу TVI у львові?

в мене кабельне всі ці канали покриває )) хоча з ТВі зараз проблеми.
    а зараз нова фішка - цифрове телебачення. берете звичайну антенту і підклбючаєте до неї цифровий ресівер - пробував працює))
    Приєднався 12.09.2010
    Звідки Львів, Центр
    Повідомлень 53

Re: Чи є покриття каналу TVI у львові?

Там (в ефірній цифрі) TVI нема і не буде. Взагалі цифра має залишитись за два роки єдиним ефірним телебачення, бо аналогове Україна повинна вимкнути, оскільки підписала відповідну міжнародну угоду про транскордонне телебачення . Але ПР грає крапленими картами, як і у випадку з законом про мову, де для прикриття язика , використали європейську хартію регіональних мов. Отже припинення аналогової трансляції буде використано для тотального контролю над ТБ взагалі.
    Що про це говорить вже зараз :
    - єдиний оператор цифрового ефірного ТБ в країні
    - зобов'язання державного органу,який контролює ТБ, розширювати обов'язковий соціальний пакет непотрібними і нецікавими загалу каналами для того щоб витіснити звідти TVI
    - затримки з виданням ліцензій приватним операторам на новітні технології трансляції - кабельне цифрове і IPTV

Подібні теми

1. Де у Львові проводять заняття з йоги? Йога у Львові.
    Від Julijka у форумі Спорт та туризм
    Відповідей: 8
    Останнє: 23.07.2009, 20:19:56
  2. Кубок першого каналу
    Від Narkoz у форумі Футбол
    Відповідей: 20
    Останнє: 12.03.2008, 22:07:38
  3. Сайт IRC-каналу #lviv_region
    Від syava у форумі Інтернет, локальні та глобальні мережі
    Відповідей: 3
    Останнє: 05.12.2006, 00:30:07

Ваші права у розділі