Тема: Ущики-Дольні / Лаворта (Польща)

Показ результатів 1 до 10 з 23

Ущики-Дольні / Лаворта (Польща)

Ущики-Дольні (Ustrzyki-Dolny) / Лаворта (Laworta) (Польща)

На 8-9.01.2006 число вирішили поїхати до Польщі на лижі.
    З хати виїхали в 7.00, в 7.15 зустрілись зі своїми друзями біля вул. Городоцької і вирушили в дорогу. Дорога була суха, видимість хороша. Їхати треба в сторону Самбора на перехід Смільниця. Дорога не з найкращий, але що є то є... В 9.15 ми вже були на кордоні. Було тільки паро машин, але пограничники працювали дуже повільно і ми проходили кордон десь 45 хв. Зразу на кордоні поміняли гроші на польські злоті, частину ще поміняли у Львові.

В 10.00 (в Польській 9.00) ми вже були на Польській території. Для початку вирішили знайти житло, щоб було де переночувати. Заїхавши до пана Богдана (ми там в нього завжди поселяємось) виявилось, що в нього все до 13 числа зайнято. Тоді ми вирішили поїхати в готель, який близько знаходиться біля гірки. Це був "Debowa Gazdowka" - www.debowagazdowka.pl. Атмосфера домашня, всередині дуже затишно, комфорт на вищому рівні. Тільки ціни досить високі. 3-ох містний номер коштував 150 злотих, а в пана Богдана ми платили по 30 злотих з особи. Хоча наші знайомі десь жили то платили 25 злотих. Перекусивши ми поїхали на гору.

Машин було досить багато і на стоянку під підйомник нас не пустили. Прийшлось машину лишити на 100 метрів дальше і трохи пройтись пішки. Враховуючи, що то була неділя людей було досить багато. Але черг не було, працював і бугель і крісло. Снігу було маловату, тому гарматами стріляли свіжий, але то поки настріляєш. Починаючи з обіду вже розкатали до леду, тому було трохи важче їздити.

На наступний день людей майже не було. В основному були Львівяни і трохи Поляків. Бугель вже не працював. Вся траса була повністю розратрачена. І кататись було просто СУПЕРОВО.

Ціни на підйомник я вже не памятаю, але знаю що безлімітна картка коштує 55 злотих.

Дорогою назад на кордоні вже було більше машин, стояли десь півтора години. Відповідно десь в 21.00 вже були в дома.

В додатку фото розміром 1024х768.. спеціально для тих хто хоче роздивитись що там і як.
    Приєднані файли
    Відредагув(ла) Словотворець : 12.01.2006 о 00:34:09
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Re: Ущики-Дольні / Лаворта (Польща)

На горі крісельна дорога двохмісна довжиною 1250 метрів, траса такої ж довжини.. Пропускна здатність бугеля і крісла 2400 чол. на годину . Гора досить приємна, хоча і не надто висока. Після першого спуску здалась трохи скучноватою (після Тростяна), але після 2-3 спусків починаєш розуміти що такого смаку від катання на Тростяні незнати коли відчуєш.. Я маю на увазі те що гора ідеально підготовлена від самого верху до самого низу без горбаків і несподіванок, придатна для швидкої їзди, незважаючи на те що гора не надто широка з десяток маршрутів собі придумати можна .

Кидається в очі ставлення поляків, не знаю чи то до українців чи то до клієнтів.. все дуже цивілізовано і чемно, все подадуть, не встигаєш - призупинять, не знаєш - чемно попросять. Традиційної офорони з дубінками там теж небуло, всі працівники тверезі.. .

Мабуть найбільше з того всього мені сподобалось кафе внизу гори (в тій великій жовтій будівлі). Тепло, затишно, телевізор, смачна їжа.. хочеш катаєшся, хочеш грієшся..

Приємно бачити якусь культуру катання.. "чайники" мають свою гірку і не путаються на основній горі, там вони собі помаленьку освоюються з тими штуками що називаються лижами. Зразу скажу що на Лаворті бордерам робити нічого.. цілина хіба що в густому лісі .

Ще мене втішило те що до гори є прямий підїзд.. машину лишаєш за 20 метрів від підйомників. Крім цього це ще важливо коли стається якийсь нещасний випадок (в понеділок таких було 2, обидвох забрала швидка). Доречі рятувальники там реагують дуже швидко, все необхідне обладнання і медекаменти в них є...

Ціни на підйоми такі.. крісло 4 зл., бугель 3 зл., абонемент 55 злотих. Курс приблизно 1$ = 3,1 зл. Підйом займає 7 хвилин, можете порахувати скільки за день можна наїздити..

Харчування приблизно в два рази дороще.. в додатку вище є фото меню з місцевого кафе.

Здається все описав.. якщо щось забув.. кажіть
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 29.12.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 95

фотки класні, я навіть спочатку подумав що ти з якогось офіційного сайту закачав :-)

І ще класно те, що починаючи з 2 опори на горі ловить UMC і Київстар.
    Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Поїздка, скільки грошей потрібно..

Зі Львові до Ущик приблизно 130 км.
    Страхівка на машину на 2 тижні 140 грн.
    Паркування машини безкоштовне
    Ціни на витяг
    - Бугель 3 зл.
    - Крісло 4 зл.
    - Абонемент з 9.00 - 17.00 (за польським часом) 55 зл.
    Є вечірнє катання до 20.00
    Харчування в два рази дороще ніж на Україні від 20 зл.
    Проживання від 25 зл.

3,1 зл. ~ 1$
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    MAX
    Гість

Привіт ВСІМ !!!
    В Ущики їжджу вже 4 рік. МОжу одне сказати хлопці - ви ще забули про ВЕЛИКИЙ КЛАСНИЙ і ХАЛЯВНИЙ басейн . а також про ЧУДОВІ ВЕЛОМАРШРУТИ (понад 120 км) навколо цього села.
    БАсейн прцює КРУГЛОРІЧНО, так що ВІДПОЧИВАЙТЕ і РОЗПОВІДАЙТЕ тим нашим горепідприємцям-рагулям з ГІР (на превеликий жаль, так воно є!!!), як треба формувати бізнес в УКРАЇНІ !!!!
    AndyBoy
    Гість

Може на Ущики-Дольні їздять якісь рейсові автобуси, чи приватні бусики зі Львова (чи може туда їздять електрички) ?. Якщо хтось щось знає про інші варіанти добирання окрім власного авто, буду дуже вдячний за інформацію.

Повідомлення написав(ла) MAX
    Привіт ВСІМ !!!
    В Ущики їжджу вже 4 рік. МОжу одне сказати хлопці - ви ще забули про ВЕЛИКИЙ КЛАСНИЙ і ХАЛЯВНИЙ басейн . а також про ЧУДОВІ ВЕЛОМАРШРУТИ (понад 120 км) навколо цього села.
    БАсейн прцює КРУГЛОРІЧНО, так що ВІДПОЧИВАЙТЕ і РОЗПОВІДАЙТЕ тим нашим горепідприємцям-рагулям з ГІР (на превеликий жаль, так воно є!!!), як треба формувати бізнес в УКРАЇНІ !!!!
    Басейн дійсно є класний, але не зовсім халявний, хіба по ціні. 1 година здається коштує 6 злотих, за таку ціну у Львові не поплаваєш. В тому басейні ще є невиличка гірка з якої можна зїжджати і джакузі. В тому самому комплексі є ще сауна, більярд, інтернет клуб, кафе ітд.

А за ВЕЛОМАРШРУТИ вперше чую !! Розкажи що знаєш, бо я на ровері теж катаюсь, але в межах львова.

Повідомлення написав(ла) AndyBoy
    Може на Ущики-Дольні їздять якісь рейсові автобуси, чи приватні бусики зі Львова (чи може туда їздять електрички) ?. Якщо хтось щось знає про інші варіанти добирання окрім власного авто, буду дуже вдячний за інформацію.
    Про рейсові незнаю, але бачив оголошення тур фірми про автобус. Фірма знаходилась по вул.Київській, ціна здається 60 грн, напевно в 2 сторони.
    Ще я чув, що можна і електричкою заїхати. Але електричка їде з Хирова, а в Хирів можна маршруткою заїхати.
    Приєднався 11.01.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2

"чартер" в Ущики:

Львів – Ущики Дольні – Львів
    кожної П’ЯТНИЦІ, СУБОТИ ТА НЕДІЛІ починаючи з 13.01.2006

Вартість проїзду:
    - 75 грн (при поверненні у той самий день)
    - 120 грн (при поверненні в інший день)

http://www.trident.net.ua/index.php?id=1212
    Львів (032) 2971332
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. BUDMA 2009 (Познань, Польща)
    Від Словотворець у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 0
    Останнє: 02.02.2009, 21:07:28
  2. BUDMA 2007 (Познань, Польща)
    Від Словотворець у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт