Тема: Допоможіть з вирішенням проблеми

Показ результатів 1 до 5 з 5

Допоможіть з вирішенням проблеми

Добрий день.
    В мене ноутбук Acer Aspire 5742G. Він має дві відеокарти, одну HD і другу Nvidia GEFORCE 520M.
    Проблема полягає в тому, що через першу відеокарту, вона інтегрована, в мене з 3 Гб оперативки доступно тільки 2,3 Гб. Коли ноут працює він їсть ще приблизно 500 Мб оператики. Через що в мене проблема із іграми, та і деякі програми для навчання виснуть коли нагружаю, деякі ігри хочуть мінімум 2 Гб, а в мене доступно тільки 1,7 Гб. Підскажіть що робити.

Re: Допоможіть з вирішенням проблеми

Ви хочете сказати, що одночасно працюють обидві??? В біосі вибирається, яка буде працювати : вбудована чи інтегрована. Вибираєте вбудовану- і ніщо вже не повинно "відгризати" в вас оперативу. ;)
    Вeздe хорошо, гдe нaс нeт, но мы обязaтeльно тaм будeм, и всё испортим.....))))

Поясніть будь ласка як це зробити.
    Вони мають працювати почергово. В настройках Nvidia я встановив автоматичне використання в додатках. іграх потужнішу відеокарту GT520M.

Не маючи доступу до вашого ноута і не знаючи, що там за біос - не зможу. Та й недосвіченому користувачеві лізти туди б не радив. Попросіть допомоги в когось із знайомих, хто розбирається в налаштуваннях біоса.
    Вeздe хорошо, гдe нaс нeт, но мы обязaтeльно тaм будeм, и всё испортим.....))))

В мене Windows 8. Дякую за допомогу.

Подібні теми

1. Допоможіть, з флешкою проблеми
    Від Boykiws у форумі Розмови про інформаційні технології
    Відповідей: 7
    Останнє: 06.04.2015, 14:28:51
  2. Проблеми з хребтом
    Від Irene у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 38
    Останнє: 09.08.2012, 16:16:51
  3. Проблеми зі шкірою