Тема: Мій досвіт торгівлі на ринку Форекс

Показ результатів 1 до 6 з 6

RomanS's Avatar
    Приєднався 15.03.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 2

Мій досвіт торгівлі на ринку Форекс

Привіт форумчани!

Хочу розказати Вам як почав торгувати на ринку і з чого все почалось.
    Отож вчився я на економіста і частетенько на уроках економіки чув про фондові біржі, спекуляції з цінними паперами, валютними парами і так далі. Також бачив американські фільми про торгівлю на біржах, як вони всі бігають, метушаться, кричать.
    Навчання прийшлось закинути через скрутне становище в сім`ї і я пішов працювати на будівництво. Але в нас платили копійки і я поїхв за кордон, там платили більше. Робота на чужині не мед і прийшлось добряче наїстись дьогтю. Але є один плюс, навчився всього від фундаменту до даху.
    Працював не сам, а з братом. Він власне і торгував на форексі, а я з нього насміхався, не раз потрапляв на розводи з заробітком в інтернеті і не вірив, що можна хоч щось заробити в такий спосіб. Мій брат не був спеціалістом, але торгувати йому вдавалось, мене це зацікавило, почав приглядатись до його дій, читати літературу.
    Прийшов час спробувати самому, я поповних рахунок в ММСІС, бо бачив рекламу та ТВ. Закинув 500 дол. Мені дали якийсь бонус, але він був віртуальний і зняти його нереально, можна відробити, але це не так просто. Перша моя торгівля не була вдалою, програм 100 дол, потім заробив 200.
    Насправді не вірте рекламі, не кожен зможе торгувати на форексі, є багато нюансів. По-перше: треба вивчити основні поняття економіки; По-друге: розібратись в торговій платформі; По-третє: постійно цікавитись світовою економікою; По-четверте: не бути азартним, азартним людям взагалі не місце на валютних ринках. Це мої особисті спостереження. Тому людина, яка без поняття вийде на ринок в 99,9% спустить всі кошти.
    Торгував я по різному, пробував різні торгові стратегії, навчився холоднокровно приймати рішення і почав заробляти, скажу чесно, зараз торгівля не являється основним моїм заробітком, більше як прибуткове хоббі. Останнім часом більшість своєї суми перевів на довірену торгівлю, суть її полягає в тому, що за мене торгують одні з найкращих трейдерів і за це беруть певний відсоток від заробленого.
    Тому моя думка про форекс є позитивною, до всього треба мати голову і не падати в крайнощі.
    Кому буде цікаво, запитуйте, я дуже скорочено розказав про свій досвід торгівлі.

Re: Мій досвіт торгівлі на ринку Форекс

Я ось читав безліч статей про "торгівлю на біржі - з чого почати", мене цікавить, який в середньому прибуток від інвестованих коштів ти отримуєш в місяць(можна у відсотках), і скільки часу на день займає це прибуткове хоббі
    RomanS's Avatar
    Приєднався 15.03.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 2

Я торгую на ММСІС, ось посилання: https://ru.forex-mmcis.com/index_top...html?ref=55077 . Вклав на початку 100 дол, це було приблизно 16 місяців тому, потім почав докладати більше. На даний час чистими заробив 7200 дол. В середньому прибуток від 8 до 12 відсотків місячних. В інвестуванні не треба витрачати час на торгівлю, оскільки це роблять за тебе. А ще тут можна почитати про інвестування в ММСІС і на чому воно полягає: https://ru.forex-mmcis.com/investment/

форекс - це гра, сьогодні заробив, а завтра спустив

Навіщо йти на валютні біржі? можна одразу на ігрові автомати...
    Багато від кого чув що якщо володіти певною інформацією то можливо передбачувати ріст/падіння валют/акцій, але насправді все складно настільки що все зводиться до відгадування "орьол"/"рєшка".

Найкращий спосіб заробити на валютній біржі це знайти людей які готові віддати туда свої кошти...
    Don't trouble troubles, until troubles trouble you
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

це треба багато вільного часу, та єкономічні знання, та ще удачу

Подібні теми

1. Українська економіка тримається на будівництві й торгівлі
    Від Брехунець у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 10
    Останнє: 26.09.2013, 11:54:33
  2. Хто працює у роздрібній торгівлі продуктами харчування?
    Від Горянин у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 9
    Останнє: 21.09.2012, 08:52:48
  3. Конкурс "Талановитий трейдер" від брокера Форекс-Тренд.
    Від lvivtrade у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 0
    Останнє: 03.10.2011, 15:38:37
  4. Вбивство на привокзальному ринку
    Від богдано у форумі Розмова про Львів
    Відповідей: 13
    Останнє: 03.03.2011, 04:02:12
  5. Аналіз ринку
    Від Thror у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 9
    Останнє: 27.02.2008, 08:31:38

Ваші права у розділі