Тема: 7 причин чому ми використовуємо соціальні мережі

Показ результатів 1 до 8 з 8

Адміністратор
    Приєднався 30.03.2009
    Звідки Львів, Полуботка
    Повідомлень 68
    Записів в журналі 4

7 причин чому ми використовуємо соціальні мережі

Соціальні мережі все більше і більше впливають на наше життя. Багато з нас навіть думає як скоротити час проведення в соціальних мережах. Так чим же нас так приваблюють соціальні мережі?
    Нижче описані 7 поширених причин.

1. Задоволення нашої цікавості.
    Ви пам'ятаєте, чому в перший раз приєдналися до соціальної мережі? Ви, напевно, хотіли бути в курсі справ важливої для вас людини. Це міг бути ваш однокласник, колишня любов, авторитетна людина у вашому бізнесі або якась кінозірка. У будь-якому випадку ви хотіли безпосередньо дізнаватися про події у житті цікавих вам людей. Поступово це коло розширювалося все більш і ось ви вже в курсі подробиць абсолютно чужих вам персонажів. Навіщо це вам, не зрозуміло. Але це ж так цікаво, чи не так?

2. Завжди залишатися на зв'язку
    Соціальні мережі дають виняткову можливість для комунікації. Електронна пошта все таки має певні вимоги до культури письма і етикету переписки. А в соціальних мережах все просто. Ви просто пишете в чат потрібній вам людині. Це швидко і просто. Але подібна простота та швидкість має і зворотний ефект.
    Ви дійсно хочете постійно відчувати себе в галасливому натовпі, де кожен перехожий може з вами заговорити, розказати свої проблеми і попросити допомоги у їх вирішенні?

3. Задоволення власного его.
    В кожній людині сидить щось на зразок такого: « в мене така круте авто, смачна вечеря, чудова відпустка, незвичайне хобі, я взагалі дуже цікава людина, але раптом про це ніхто ніколи не дізнається!?». У когось це дрімає усередині, в інших проривається назовні в нескінченних оновленнях статусів у соціальних мереж - «я на пляжі», «я і моя вечеря», «я і моя машина», «я і мої думки» і так далі за списком.
    Кожен хоче бути значним і визнаним - соціальні мережі дають нам цю ілюзію. Ой, мені поставили два лайка! Мене згадали в коментарях! Так, значить я дійсно важлива персона. Життя вдалося.
    Не спокушайтеся. Ви просто кілька рядків тексту на стіні зовсім сторонньої людини. Від його кліку мишкою ви не стали краще і успішніше. Не піддавайтеся на цей обман.

4. Це мій особистий архів

Facebook і інші соціальні мережі роблять все можливе для того, щоб ви могли зберегти там якомога більше особистої інформації про себе. Особистий фотоархів, щоденник тренувань, каталог улюбленої музики, контакти родичів, друзів і колег, переговори в чаті, ваші переміщення по світу - все це дбайливо зберігається і індексується. Навіщо?
    Ну про те, що Facebook збирає дані про вас в рекламних цілях, не писав тільки ледачий. Але крім цього, соціальні мережі прив'язують вас до себе цим всім барахлом. Для багатьох людей втрата доступу до Facebook означала б грандіозну втрату. «Я не можу зв'язатися з потрібними людьми! Де мої фото з минулої відпустки? Хто мені нагадає про день народження дружини? ».

5. Це ваша робота

Ви підтримуєте сторінку своєї фірми в соціальній мережі, це частина вашого особистого просування або реклами? Немає питань, робота є робота.

6. Соціальні мережі допомагають заводити нові знайомства
    Це дійсно так. В соціальних мережах дуже просто завести скільки завгодно так званих «друзів». Хоч десять, хоч тисячу - все залежить від вашого бажання. Але ця легкість має і зворотну сторону, що виражається в якості ваших віртуальних друзів. Ви дійсно вважаєте всіх цих людей друзями? У вас дійсно є час, бажання і сили кожен день продиратися через цей божевільний коктейль з чужих сімейних фотографій, посилань на чужі статті і обривків чужих випадкових думок? І якщо ні, то навіщо вам це?

7. Facebook використовується для входу в інші сервіси
    Тепер замість стомлюючого введення своїх особистих даних при створенні облікового запису на якому-небудь сторонньому сервісі можна просто увійти через акаунт Facebook. Просто, зручно, швидко.
    Однак мало хто читає ті дії, які додаток тепер може робити в соціальній мережі. Використовувати вашу особисту інформацію. Розміщувати від вашого імені повідомлення. Читати ваші публікації.
    Як Ви використовуєте соціальні мережі? Скільки часу в них проводите? Для чого це Вам?
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

Re: 7 причин чому ми використовуємо соціальні мережі

6. Соціальні мережі допомагають заводити нові знайомства
    Це дійсно так. В соціальних мережах дуже просто завести скільки завгодно так званих «друзів». Хоч десять, хоч тисячу - все залежить від вашого бажання. Але ця легкість має і зворотну сторону, що виражається в якості ваших віртуальних друзів. Ви дійсно вважаєте всіх цих людей друзями? У вас дійсно є час, бажання і сили кожен день продиратися через цей божевільний коктейль з чужих сімейних фотографій, посилань на чужі статті і обривків чужих випадкових думок? І якщо ні, то навіщо вам це?
    В мене наразі 893 друга на фейсбуці. Більше я додав, аніж мене додали. Критерій для "дружби" - хоча б часткова спільність поглядів і інтересів. До френдоциду (видалення когось з друзів) вдаюсь рідко коли. Видалив зокрема Ірму Крат. Задовбала вже.
    А іще на самому фейсбуці є така дурня - ніби не можна додавати когось в друзі, кого не знаєш поза мережею. І якщо комусь надішлеш запит дружби, а він чи вона його відхилить і зазначить що не знає тебе поза мережею, то на 30 днів тобі заблоковано надсилання запитів дружби. Ну маячня якась.
    З позитивів є те, що когось можна заблокувати - ні ти його не бачиш потім, ні він тебе. Заблоковую комуністів, регіоналів, різного роду "оленів" і поляків-кресовяків.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую
    Приєднався 07.04.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 77

Я на фейсбуці підписана на багато цікавих сторінок по темі своєї роботи. Дуже зручно слідкувати за новими статтями. Плюс використовую фейсбук щоб дізнаватися про події в місті, вечірки, виставки. Познайомилась з багатьма цікавими людьми. Тепер зустрічаємось на кавусі деколи.
    Великий плюс що можна приховати з своєї стрічки новин все що тебе відволікає і не подобається. Але якщо чесно, то фейсбук займає трохи часу в день. Треба припиняти там зависати
    Al1's Avatar
    Приєднався 02.02.2008
    Звідки Львов, Вийтовыча
    Повідомлень 2044
    Записів в журналі 82

А кто такая Ирма Крат и кто такие "олени"? И зачем блокировать инакомыслящих? Они ведь расширяют кругозор. Я, к примеру, подписан на обновления и тех, чьи взгляды я категорически не разделяю (Корчинский, Новодворская, Кипиани). Я блокирую только спамеров, которые настойчиво что-то впаривают, или куда-то зовут.
    Amicus Plato, sed magis amica veritas.
    Приєднався 07.04.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 77

Дуже багато людей пишуть мало про себе, свої думки чи погляди. А більшість часу розшарюють котиків і позитивні картинки. Якщо в тебе більше 500 друзів і їх не профільтрувати, то власна стіна на фейсбуці перетвориться в котоферму))
    Приєднався 16.10.2007
    Звідки Київ
    Повідомлень 1108
    Записів в журналі 34

А я є в контакті і в мордокнижці ) Іноді вкладки з ними висять цілий день, але я там нічого не переглядаю, зате якщо хтось написав мені повідомлення, то можна одразу побачити по заголовку вкладки або почути по звуку. Стосовно друзів, то не рахував скільки де друзів додано. Зазвичай самі додаються, але іноді буває що і сам додаю. На своїй стіні ніколи не пишу, крім того фільтрую фід в контакті, хотілось би те ж саме зробити на фейсбук але руки все ніяк не доходять розбиратись в тому. А, ще можна використовувати соцмережі як записник. Тільки я записую не на стіну а в чаті. Якщо працюєш на різних комп'ютерах, то так зручно записувати різні лінки, щоб не загубились. Коротше, якщо закриють всі соцмережі, то це для мене не стане втратою (закриють, ну і ладно). Головне щоб скайп працював
    The Vacuum
    Приєднався 04.06.2009
    Звідки Слов'янськ
    Повідомлень 2154
    Записів в журналі 22

А кто такая Ирма Крат и кто такие "олени"? И зачем блокировать инакомыслящих?
    Ось вона. Ну просто тематика її статусів особливо "задовбуюча"; на любителя, але я не є таким любителем. До речі, щойно видалив і Олега Ляшка.

Олені - громадяни України, які вважають українську ідентичність другосортною. Оцей чел наприклад.

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Левченко олень.jpg
Переглядів: 278
Розмір:  41,7 KB

Хочу - блокую. Усе одно їх позиція мені відома. І щоб їх не бачити, і тим більше щоб вони не бачили мене. Сьогодні заблокував Віталія Журавського.
    Cognito ergo sum - Мислю, а отже існую

+ мощный маркетинговый инструмент

Подібні теми

1. аналіз причин явища "бажання"....
    Від Valdemarius у форумі Філософія, роздуми
    Відповідей: 12
    Останнє: 31.12.2012, 14:22:56
  2. Локальні мережі
    Від Zuflex у форумі Інтернет, локальні та глобальні мережі
    Відповідей: 10
    Останнє: 21.08.2009, 10:49:38