Тема: Як вибрати велотренажер для дому

Показ результатів 1 до 2 з 2

Приєднався 06.09.2011
    Звідки Львів, Сихів
    Повідомлень 19

Як вибрати велотренажер для дому

Велотренажер - один з найпопулярніших тренажерів, який можна використовувати вдома. На велотренажері може займатися кожен незалежно від своєї фізичної підготовки і віку.
    При купівлі велотренажера слід враховувати ряд параметрів, які впливають на якість тренування.

Вага тренажера
    Зверніть увагу на вагу велотренажера. Легкий тренажер простіше пересувати, але у надто легких є свої мінуси. Навантажувальний елемент велотренажера - маховик - повинен мати значну масу для ефективного навантаження. Крім того, більш масивний тренажер, як правило, більш стійкий під час занять.

Максимально допустима вага спортсмена
    Чим більшу вагу здатний витримувати тренажер, тим стійкіша конструкція в цілому, надійніша рама, і комфортніші ваші відчуття під час тренування.

Маса і плавність обертання маховика
    Простий і наочний показник ефективності велотренажера - маса маховика: чим вона вища, тим помітніше буде результат. Якісні велотренажери оснащуються маховиками масою не менше 7 кг. Маховик - обертовий елемент у вигляді диска, який відповідає за створення опору при русі педалей. Плавність обертання маховика - важливий показник якості роботи велотренажера.

Система навантаження
    Шум, що виникає при заняттях на велотренажері, дратує і відволікає від тренування. Для того щоб зменшити рівень шуму, вибирайте тренажер з магнітною або електромагнітної системою навантаження і ремінним приводом. Також зверніть увагу на розміри корпусу - маленький корпус менш ефективно поглинає шум і сам по собі може служити джерелом вібрації.

Програми
    Велотренажер - компактний і простий засіб для того, щоб спалити зайвий жир і привести себе у форму. Простий принцип дії знімає психологічний бар'єр, а широкий діапазон управління навантаженням робить заняття доступними як для новачків, так і для досвідчених користувачів. В якості додаткової переваги велотренажер може оснащуватися спеціальними програмами, спрямованими на інтенсивне спалювання жиру - зверніть на це увагу.

Комфорт
    Правильна і зручна посадка - це необхідна вимога для корисних та ефективних тренувань. Ріст і пропорції тіла мають індивідуальні відмінності. Тому варто звернути увагу на можливості персонального налаштування тренажера: регулювання нахилу поручнів і регулювання положення сідла по вертикалі і горизонталі.

Re: Як вибрати велотренажер для дому

Краще купити справжній велосипед - і мати щастя, а не на одному місці маслати педалями
    От я взяв сину Велосипед Bergamont 15' 20" Team Junior (9248) 28см і він радий як слон. Я представляю, як би він на мене дивився, якби я йому подарував велотренажер

Подібні теми

1. Як вигнати з дому дівчину (живе у мене)?
    Від Горянин у форумі Інтим та стосунки
    Відповідей: 30
    Останнє: 10.09.2012, 17:09:53
  2. Як виманити дівчину з дому коли вона не хоче?
    Від vovchyks у форумі Інтим та стосунки
    Відповідей: 41
    Останнє: 04.05.2012, 19:30:14
  3. Голосування на дому та інше як спосіб фальсифікації виборів.
    Від Лівія у форумі Політика і політиканство в Україні та світі
    Відповідей: 20
    Останнє: 19.01.2010, 18:24:51

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення