Дорогі, дуже дорогі пани-нардепуки!
Вибачте, але інакше до лідерів двох "опозиційних" фракцій, що провалили скасування злочинної пенсійної реформи, звертатися я не можу!
Я міг це очікувати тільки від фракції, яка називає себе «об'єднаною народною опозицією», хоча в народі її давно вже кличуть «гальюнною опозицією». Це ж вона в попередній Верховної Зраді пропустила злочинні податкове, земельне та трудове законодавства, а також цю антинародну пенсійну реформу.
Що ці трудовий кодекс і пенсійна реформа злочинні, покажу на конкретному прикладі -
Моя дружина працює у великому оптово-роздрібному підприємстві. Раніше воно було державним, потім по заклику Пинзеника до «народної приватизації», його акціонували. Потім, відповідно до нового закону, всі акції за безцінь у своїх співробітників-співвласників скупив директор і став одноосібним паном-Хазяїном А потім прийняли новий трудовий кодекс і запустили пенсійну реформу. До чого це призвело? -
У нас більше немає 8-годинного робочого дня і 42-годинного робочого тижня. Залишились вони, хіба що для нардепуків та держчиновників. Дружина виходить на роботу о 8 ранку, а приходить близько 22 ночі. При цьому, так кожен день, в тому числі і в суботу. За працю більш 8 годин ніхто не платить, тому що вони отримують зарплату від виробітку. На тому тижні пан-Хазяїн збільшив мінімальну ставку на 100 гривень, одночасно зменшивши коефіцієнт виробітку. В результаті всі працівники, тяжко працюючи 6 днів на тиждень до 14 годин,без обідньої перерві, отримали місячну зарплату на 500 гр. менше! Коли ж люди пішли до пана-Хазяїна, то його захребетники до нього нікого не пустили, а людям передали: «не подобається – звільняйтеся!». Хто міг, звільнився і поїхав на заробітки до Польщі. Перед звільненням і від'їздом писали листи в обласну і Генеральну прокуратури, податкові, комітет з охорони праці і техніки безпеки, в газети. Тобто до всіх офіційних представників влади. Що таке влада панів, всі знають. Прокуратура може тільки фальсифікувати документи і з Павліченків робити злочинців. Справжні злочинці її утримують. Те ж саме і податкова і всі гілки цієї влади!Ворон ворону око не виклює! По тим листам, а я думаю, їх були сотні, з перевіркою ніхто не прийшов ...
Яка у нас нині влада, весь світ вже знає. Але ж пан-Хазяїн цього підприємства кричить, що він не влада, а опозиціонер! Він, дійсно, глава однієї трилітерної опозиційної партії, створеної колись комуністами-горбачовцями для самопорятунку. Опинившись у влади, ця партія розділилася не те на дві, не те на три, з вождиком на чолі кожної. Ось таким вождиком, завдяки своїм мільйонам, і став Господар підприємства, де працює дружина. Розмовляє він виключно скаліченою Грушевським українською мовою, носить вишиванку і закликає всіх любити неньку-Україну!
Та тільки ненька-Україна починається з жінки-неньки!. Як влада і її опозиція піклується про матір та дітей ми вже переконалися по трудовому законодавству, пенсійній та медичній реформам і реформі освіти. Нехай вони розроблені урядом і прийняті партіями регіонал-комуністів. Але ж у парламенті сиділи і опозиційні фракції. Якщо антинародні закони пройшли, то винні в цьому не тільки комуністи-регіонали, а й об'єднана навколо них опозиція!
Моїй дружині 53 роки, але вона вже не сподівається дожити до пенсії! Адже за такої важкої і нервовій роботі до 60 років не доживеш! Вже після 8 годин безперервної роботи (у неї немає часу навіть на коротеньку обідню перерву) починаєш помилятися. А це - пересортиця. Одне відправив замість іншого. При пересортиці надлишок товару оприбутковується, а нестача оплачується бригадою. Викладаєшся щоденно до 14 годин, а навіть мінімальної ставки не отримаєш!
При цьому товари завозяться безсистемно, склади забиті повністю і новий та повернутий товар везуть туди, де є вільне, а не відведене для нього місце! Адже нові Хазяї нашого життя та їх прислужники в менеджменті розбираються, як вовки в астрономії, або як наш Кабмін у економіці!
Жінчина робота вимагає граничної уваги, а яка увага може бути у перевтомленої людини? Дружина хворіє і при цьому все одно її викликають на роботу. Та хіба тільки її! Ось недавно, під час ожеледиці їх рахівниця впала і отримала струс мозку. Через день її вже викликали на роботу! Людей навіть права на лікування позбавили! У такому ж стані, як моя дружина, сотні тисяч жінок України, які не можуть і слова сказати начальству, тому що їх викинуть на вулицю, а роботи вони вже не знайдуть. Податкове законодавство знищило середній та дрібний бізнес з тисячами робочих міст! Людей звели до стану безголосого бидла. І не треба базікати, що кого вибрали, того й маємо. Хто обрав, МИ? Я був у всіх виборчих комісіях від дільничної до територіальної. Не важливо, як голосують виборці. Важливо, хто і як підраховує! Керівництво у виборчкомах завжди належить провладним партіям, хто б при владі не був! Я писав свої окремі думки Центрвиборчкому, коли його очолювали і представники нинішньої гальюнної опозиції. Ніяких мір по заявам членів вибіркомів ніхто ніколи не приймав! Голосування за партійними списками призвело до того, що партії, навіть коммі, перетворилися на бізнес-клуби, які торгують місцями у партійних списках. По мажоритарних округах ми, взагалі, вибираємо кота в мішку. Скільки людей, яких ми знаємо, йдуть у нардепуки? Одиниці. Основна маса - люди, нікому не відомі, розкручені грошовими мішками, яким вони і будуть віддано служити! З нинішньою ідеологією, відсутністю громадянського суспільства, в Україні всі вибори проходять і будуть проходити, фактично, без вибору!
У радянські часи я був спочатку середньостатистичним студентом, потім середньостатистичним молодим ученим. Тепер я середньостатистичний пенсіонер із середньостатистичною пенсією в 1400 гр. Я більше не піду на вибори. Все одно – голосувати ні за кого! Мої діти вже не бачать свого майбутнього в Україні. І це ваша спільна заслуга - влади і об'єднаної навколо неї опозиції! Звичайно, якщо покличуть на барикади комуністи, чиї вожді за пляшкою «Біловезької» на трьох пропили Велику Державу нашого Дитинства, я пошлю їх подалі. Але якщо почнеться повстання, а до нього чинників більше, ніж у 1917, то я розчиню в пляшці ацетону 4 дм2 полістиролу, додам алюмінієвої пудри і з цим напалмом піду на танки і самохідки, які кине на нас влада, а заодно і на маєтки панів-опозиціонерів! Нині це єдиний дієвий вибір!
Мені зрозуміла політика депутатів з регіонал-комуністичної угруповання. Здерти з народу по максимуму і по закінченні каденції втекти з награбованим на Канари. Але мені зовсім не зрозуміла політика лідерів опозиції. Не тієї гальюнної опозиції, яка ще вчора була владою, нічого людям не зробивши, лише грала в бабу Палажку і бабу Параску. Саме через це вона і привела до влади Януковича. Я маю на увазі лідера «Удару», за якого я голосував. Чому на засіданні, де розглядалося таке важливе питання, були відсутні 11 членів фракції "Удар"? Я розглядав Чемпіона Світу як єдиного, хто може нокаутувати Януковича! Та що людям з того, що Кличко переможе Януковича, якщо він з власною фракцією впоратися не може? Як тоді він зможе правити всією Україною?
Прошу особисто Кличко пояснити людям, що робили депутати з його фракції, коли навіть антагоністи - Свободівці і комуністи (за відсутності комуніста-мільйонера Симоненко) одноголосно голосували за зміну пенсійного закону?
Я хочу, щоб кожен з дезертирів повідомив через ЗМІ причину своєї відсутності!
Без поваги.
к.т.н. Володимир Сиротенко (Вербицький)
Праправнук автора "України" Пантелеймона Куліша (Усиновив в 1848 мого прадіда, свого племінника)
Правнук автора слів "Ще не вмерли України ні слава, ні воля, ще нам браття молодії усміхнеться доля" Миколи Вербицького
Онук автора "За Україну, за її долю" Миколи Вороного
Син майора Василя Сиротенко, який у 1945 врятував від Сибіру Карела Войтиллу, а в 1996, разом з ректором Дніпропетровського держуніверситету, Героєм соціалістичної праці, академіком Володимиром Прісняковим, на противагу правій Турчінівській "Громаді", створював ліву "Батьківщину". За що був викинутий з університету на 70-гривневу пенсію і помер в 2006 почесним громадянином Армавіра, до останнього дня життя читаючи лекції в місцевому Госпедуніверситеті. Особисто Путін, за поданням воєнних років, привласнив йому звання полковника Російської армії.
Маю 15 авторських свідоцтв СРСР на винахід, 5 книг, надрукованих у США і понад 1000 публікацій з безвідходної сільгосппереробки та публіцистики. Поставив більше 16 безвідходних сільгоспкомплексів. За це, після того, як в 2001 подав документи на наукову пенсію, після чотирирічної тяганини отримав її у 2005 в сумі 92 грн. 40 коп. Всі українські суди відмовили у позові до зондеркоманди ПФ, зате після звернення до Європейського суду вона зросла у 10 разів!
Антипартійний. Виключений з партії «Батьківщина» літом 2005 за цикл статей про Івана Деньковича. Переконання, як у середньостатистичного українця – ліві.