Тема: Супутникове телебачення Viasat - що скаже форум про їх послуги ?

Показ результатів 11 до 20 з 26

Re: Супутникове телебачення Viasat - що скаже форум про їх послуги ?

Пакет Домашній недорогий. Відмінне зображення. І розумієш, за що платиш, що на мене дуже важливо.

Зручно що не треба кожного місяця платити абонплату. Слачуєш раз на рік і все. Також з цього пакета без додаткової плати можна перейти на інший.

Якщо гроші є то купляйте собі все одразу, без договору розстрочки. Якщо підписуєшь договір, то вони тобі обладнання якби на шару дають, а його вартість розбивають на 2 роки і включають в абонплату. Розриваєш договір раніше - сплачуєшь вартість обладанання, все зрозуміло і просто.

Можливо тому, що живу на 16 поверсі, проблем з сигналом не виникало.
    А у сусіда з 4 поверху сигнал пропадав майже постійно, як виявилось через те, що тарілка була встановленна низько і прийому сигнала заважали дерева. Вважаю це помилкою працівників Віасату.
    Вони мали побачити це і з самого початку встановити тарілку вище.

Через те що каналів багато, я якось не помічав, може щось і змінювалось.
    Я як звик дивитися певні канали, так на інші чесно кажусі вже часу немає. Головне щоб HD не зникали.

Спершу, коли підключилися до viasat, звичайно, дуже не вистачало Меги та К2, бо за роки телевізору звикли до них. А потім вже й не згадували. А тут бац-срац і їх повернули. Походу за два роки вони реально піднялися. От такий бонус без доплати.

За допомогою Bmail дізнаюсь про акції та бонуси. Сервіс нагадує мені електронну пошту в комп"ютері. Ексклюзивний прибамбас від оператора.

Когда жил во Львовской области - подключился к Виасат. Из-за работы пришлось переехать в Крым.
    Думал прийдется расторгать договор, позвонил на горячую линию - сказали что совсем не нужно его расторгать
    . Я могу просто взять с собой все оборудование, а по приезду на место позвонить метсным инсталляторам, которые установят и настроят мое оборудование.
    Теперь живу в Крыму и все так же смотрю Виасат. Тарелку, конечно не перевозил :-) Установил новую.

Когда жил во Львовской области - подключился к Виасат. Из-за работы пришлось переехать в Крым.
    Думал прийдется расторгать договор, позвонил на горячую линию - сказали что совсем не нужно его расторгать
    . Я могу просто взять с собой все оборудование, а по приезду на место позвонить метсным инсталляторам, которые установят и настроят мое оборудование.
    Теперь живу в Крыму и все так же смотрю Виасат. Тарелку, конечно не перевозил :-) Установил новую.
    Появі Viaplay найбільше зраділа дружина. Тепер нанічь вона обіймає не мене, а комп"ютер з обличчам якогось там Кевіна Костнера, або іншої голівудської зірки))))). Ну а якщо без жартів, то звичайно приємний подарунок від Віасату. Що казати. HD якість виявилась дуже непоганою.

Мені подобається. І ціна і сервіс, і відсутність перерв у трансляції.

Коли було Євро дивився у сусіда в HD якості. Там чітке зображення. Звичайно, якщоб тротшки дешевше було, то й собі такий пакет взяв

Проблем с сигналом ніколи не було, що влітку, що взимку - 98 іноді 100% показує.
    Просто треба добре налаштувати тарілку, та періодично заглядати на неї, чи нема там снігу, чи ще чогось.
    Буває що з часом сильним вітром розвертає, коли болти слабшають. Тоді треба підтягнути раз на 2-3 роки.

Сигнал падав тільки пару разів, коли тарілку снігом засипало.
    Підказка - треба брати тарілку с діаметром не менше 95 см. Чим більше, тим краще приймає сигнал

Подібні теми

1. Телебачення
    Від fuxx у форумі Медіа, газети, журнали, преса, радіо, телебачення
    Відповідей: 81
    Останнє: 26.09.2012, 16:11:54
  2. Кабельне телебачення
    Від fuxx у форумі Медіа, газети, журнали, преса, радіо, телебачення
    Відповідей: 41
    Останнє: 01.09.2010, 12:27:08
  3. Кабельне Телебачення на Дорошенка?
    Від HacK у форумі Інтернет, локальні та глобальні мережі
    Відповідей: 4