Тема: Магазини молодіжного одягу "а-ля" Cropp town, Reserved, House, Terra nova, Pull&Bear

Показ результатів 1 до 6 з 6

Магазини молодіжного одягу "а-ля" Cropp town, Reserved, House, Terra nova, Pull&Bear

Усім доброго дня! ;-)
    Хто підкаже, чи є у нашому місті магазини одягу на подобі: Cropp town, Reserved, House, Terra nova, Pull & Bear ??

Re: Магазини молодіжного одягу "а-ля" Cropp town, Reserved, House, Terra nova, Pull&B

В Ашані є такі магазини Reserved, House, Terra nova

Re: Магазини молодіжного одягу "а-ля" Cropp town, Reserved, House, Terra nova, Pull&B

от якраз вище перелічені мною, я знаю де розташовані, мені цікаво, чи є ще подібні)

Чесно кажучи, в нас печалька трохи з тим(( Крім Ашану ніде толком ніц і не купиш, хіба в центрі по магазинах полазити, але там дуже часто луплять на ті самі бренди вищі ціни ніж в магазинах Ашану (чи це тільки я помітила?). Взагалі планую поступово вчитись куплять одяг в інтернет-магазинах, хоч і є ризик не вгадати з розміром чи фасоном, але зато нааабааагааато більший вибір і дешевше

Ostin згадав ще, в центрі і в Кінг Кросі є...
    а в інет-магазинах ризиковано)
    та і одяг треба міряти, те що на фотці висить чи на моделі одягнено, не завжди так ляже файно на тіло замовника)
    а взуття не завжди зручне, теж міряти треба(
    Тому лишається чекати ТЦ Форум у 2051-му )

Вибачаюсь, у 2015-му

Подібні теми

1. Інтернет-магазини одягу та взуття
    Від ssTAss у форумі Інтернет, локальні та глобальні мережі
    Відповідей: 30
    Останнє: 23.09.2013, 14:20:12
  2. 1- 31 березня,"Дикій простір" з ГАЙДАМАКАМИ та Олесею Теліженко, арт-кав"ярня "Штука"
    Від O_Lenka у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 0
    Останнє: 28.02.2011, 14:57:02
  3. Адреси "стоків" одягу
    Від ssTAss у форумі Економіка, фінанси, бізнес, страхування
    Відповідей: 29
    Останнє: 18.11.2010, 08:05:10
  4. Ніно - це "джаз", "етнопоп", "world music"...
    Від Maat у форумі Події, афіша міста Львів. Кінотеатри, театри, виставки
    Відповідей: 6
    Останнє: 21.11.2008, 15:53:11
  5. Купуйте "Tampax" або"Always" і тримаєте стартовий "Леді life:)"
    Від Rainbow у форумі Мобільний зв'язок, Телефонія, Зв'язок
    Відповідей: 13
    Останнє: 13.08.2007, 13:52:38

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення