Тема: Meizu mx3

Показ результатів 1 до 3 з 3

Meizu mx3

Користуюся Meizu mx3 вже півроку, поки враження тільки позитивні , єдиний мінус - батарея В кого, які думки на рахунок цього смартфону? Чи збираєтесь міняти на Meizu mx4?
    Приєднався 16.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 44

Re: Meizu mx3

А які взагалі враження від Meizu? Мене страшить, що це Китай, але в той же час приманює ціна. І той же час - чи надійно замовляти там. МОже взагалі нічого не прийти і спробуй щось кому довести.
    Nestor's Avatar
    Приєднався 15.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 31

Re: Meizu mx3

А які взагалі враження від Meizu? Мене страшить, що це Китай, але в той же час приманює ціна. І той же час - чи надійно замовляти там. МОже взагалі нічого не прийти і спробуй щось кому довести.
    Особисто у мене тільки позитивні. Враховуючи, що сьогодні віддавати за мобільний 10 тисяч і більше можуть дозволити собі лише обрані, то це оптимальне рішення, тим більше, що ані по хаактеристикам, ані по зборці проблем у них немає. Особисто я не заморочувався з замовленням в Китаї, а спокійно у нас знайшов на http://lvov.lv.olx.ua/elektronika/te...lnye-telefony/ Meizu M2 mini за 3700 гривен і в той же день забрав. Воно того не вартує - чекати по місяцю кота в мішку.

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення