Тема: Не знаю, чи хочу з ним бути.

Показ результатів 1 до 4 з 4

Приєднався 02.01.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 3

Не знаю, чи хочу з ним бути.

зустрічались з хлопцем 4 роки. ініціатором був він. зараз розійшлись в черговий раз, бо
    я не знаю, чи хочу з ним бути.

ми працювали над своїми недоліками, але не знаю, чи буде він таким, як я хочу.
    я не хочу змінити його на свій лад, а просто хочу, щоб мені з ним було цікаво і комфортно,
    щоб він був впевнений в собі. він інтроверт і флегматик, а я як вітер. може так і має бути) ?

ми багато в чому маємо однакові погляди, але пристрасть в нас рідко.

а ще я завойовник, а він цілком довірився мені (і я йому це казала). і тому знуджуюсь.

хочу пробувати щось нове. а він в мене перший. думаю, що коли захочу повернутись,
    не буде куди.

думаю, чи я не хочу працювати над стосунками, хочу все легко і просто,
    чи він мені просто не подобається?
    Приєднався 02.01.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 3

Re: Не знаю, чи хочу з ним бути.

напишіть, що думаєте. 36 переглядів і всім нема, що сказати?
    вовчик сіроманець's Avatar
    Приєднався 19.07.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 88
    Записів в журналі 2

ну це класика жанру насправді ніхто не пише, бо форум на 99% мертвий, нажаль.. а колись тут було вельми цікаво.... ну але менше з тим.. хочеш - читай.
    ти сама кажеш - "не знаю, чи він буде таким, як я хочу. я не хочу його змінювати....." але коли ти йому говориш, що щось не так, це змушує його змінюватися.
    і може він і хотів змінюватися, і змінився, але в результаті загубив себе ( в мене було таке - я через свою телячу любов так загнав себе в кут, що то просто жах). Просто ви не знайшли підходу один до одного, напевне, якщо справді любите. Але якби справді любили, то очевидно такого посту б не було взагалі.
    пригадай, що тобі в ньому сподобалося, коли ви познайомилися?

а скільки вам років? (якщо не секрет) бо таке враження, що ви ще самі не знаєте, чого толком хочете від життя. і це нормально, якщо вам по +-20р, до мене таке розуміння пізніше дойшло

ну а то, що "коли захочу повернутись - небуде куди" - це дуже ймовірно, таке життя, і мусиш навчитися приймати такі моменти, і брати відповідальність на себе за свої вчинки.
    подумай за себе, чи ти готова до таких змін, то буде дуже нелегко, враховуючи, що ви вже зустрічаєтесь 4 роки, але!!! є шанс знайти когось, з ким тобі буде легко, але є і ризик залишитися з розбитим коритом ( і таке теж буває нерідко).
    То є твій вибір, і ти мусиш розуміти всі його можливі наслідки, мусиш добре все зважити, і зробити так, як вважаєш найкраще.

Як на мене, то в стосунках власне має бути легко і просто.. то що кажуть, що треба "притертися" - то як на мене повна маячня. Бо якщо люди різні (як шестерні - одна прямозуба, а інша - з косими зубцями), то в результаті притирання зруйнуються обидві шестірні, чи то людини.

Одним словом, думай і вирішуй, що і як, але не тягни, бо те затягування нічого доброго не дасть. Хочеш залишитися з ним - мусиш приймати його таким, який він є. Не хочеш - то розійдіться, може так буде краще для обох, але спочатку буде важко. Просто пора напевне стати дорослими і брати відповідальність за свої слова і дії.
    Бажаю успіху!
    Приєднався 02.01.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 3

дуже дякую вовчик за відповідь.

ми з ним обоє вдячні один одному, найбільше якраз за зміни. просто, мабуть, треба не так
    наполегливо їх впроваджувати. ми були один без одного, як неандертальці і дуже покращили
    один одного.

часом я думаю, що це не любов, а часом, що не вмію любити і егоїзм заважає.
    бо треба ж вміти любити з недоліками. а я шось не думаю, що любила б із недоліками тих, в кого закохувалась.
    мені здається, що швидко б втекла. а може, я ще мало бачила в житті)) (нам по 23).і мені він не сподобався, коли ми познайомились.

я також завжди думала, що має бути простіше в стосунках.

я усвідомлюю всі ризики. дякую ще раз за відповідь.

Подібні теми

1. Cмертна кара - бути чи не бути
    Від Nika у форумі Нація і люди
    Відповідей: 145
    Останнє: 14.04.2011, 02:18:06
  2. Не хочу бути хохлом. Заклик до бойкоту "1 + 1"
    Від Все у форумі Нація і люди
    Відповідей: 49
    Останнє: 05.03.2009, 13:11:36

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення