Тема: Скільки коштує оренда квартири у Львові?

Показ результатів 1 до 5 з 5

mixcher's Avatar
    Приєднався 27.01.2010
    Звідки Львiв, центр
    Повідомлень 4

Скільки коштує оренда квартири у Львові?

Хочу поцікавитися, скільки зараз коштує вийняти квартиру в Львові?

Опишу ситуацію коротко.

Моя подруга ось вже два роки здає однокімнатну квартиру (36 кв. метрів, район Привокзальної, на Головацкого) родичці рієлтора. Та рієлторша офорляла спочатку продаж квартири, що залишилася від батьків, потім купівлю цієї квартири, що тепер здається. Якась її чи то бабуся, чи то прабабуся, яка прописана в Одесі, але жити вважає за краще чомусь в Львові. Значить, два роки тому змовилися вони на 200 баксів в місяць без оформлення договору.

І раптом сьогодні подруга обмовилася в розмові, що ось, отримала платню за місяць — називає суму, а у мене в голові автоматично спрацював калькулятор. Це що ж, запитую, 100 доларів? за півмісяця? — уточнюю. Ні, відповідає, за місяць.

Як так, говорю, які такі сто баксів, коли ти розповідала раніше про двісті? А подруга і відповідає, що, мовляв, ще рік тому рієлтор стала скаржитися на важкі часи, на Майдан, на кризу, що грошей немає, що долар подорожчав.. Я, коротше, слухаю і не знаю навіть, що й подумати!

Ні, я знала, що подруга — жінка далеко не бойова, не напориста, не ділова, але щоб так.. Мила, говорю, дорога моя, та тебе ж обманюють! за ніс водять! як так можна?!

Прийшла я до тями троха та й думаю тепер: може, це я не в курсі? може, тепер це так і є?

Оскільки ні з рієлторамі, ні з квартирами, ні з орендою я ніколи не стикалася, то вирішила поцікавитися у вас — так скільки реально коштує зняти однушку в Львові? Річ у тому, що якщо більше ста доларів, то я хотіла б допомогти куліжанці. Вона і так на двох роботах працює, а тут ще такий лохотрон від рієлтора..

І щоб двічі не вставати: може, підкаже хто-небудь нормальне агенство, яке допоможе із здачею квартири і не обдурить паралельно?

Дякую
    mixcher's Avatar
    Приєднався 27.01.2010
    Звідки Львiв, центр
    Повідомлень 4

Re: Скільки коштує оренда квартири у Львові?

Забула написати, що квартира умебльована, там є холодильник, пральна машина і телевізор.
    Nestor's Avatar
    Приєднався 15.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 31

Признатись відверто, я не довіряю жодному агентству. Тільки самостійний пошук.
    Приєднався 16.10.2014
    Звідки Львів
    Повідомлень 44

Признатись відверто, я не довіряю жодному агентству. Тільки самостійний пошук.
    На ОЛХ э цілий розділ з оголошеннями без посередників - http://lvov.lv.olx.ua/nedvizhimost/a...z-posrednikov/. Думаю, є шанс пошукати там звісно. І вже тільки так орієнтуватись по конкретним цінам на зйом житла. Знаю як мінімум кількох знакомих, які таким чином знайшли собі помешкання за відносно як для Львова помірну ціну.
    Приєднався 13.10.2011
    Звідки Київ
    Повідомлень 386

це ж звичайно дешевше ніж отель

Подібні теми

1. Права у Львові!! ДЕ? ЯК? СКІЛЬКИ $(грн)? і за скільки(день,тиждень,...)?
    Від denusyk у форумі Громадський транспорт, транспортна система
    Відповідей: 9
    Останнє: 19.04.2014, 11:08:31
  2. Доготривала оренда квартири.
    Від kelebay у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 0
    Останнє: 05.01.2013, 23:46:16
  3. Відповідей: 0
    Останнє: 13.08.2012, 21:28:23
  4. Скільки зараз коштує ТО?
    Від rich у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 12
    Останнє: 21.05.2012, 21:40:12
  5. скільки коштує переоформлення, або ген довіреність ?
    Від 1985god у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 21
    Останнє: 25.02.2011, 14:20:05

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення