Тема: Навязування СВОЇХ переконань

Показ результатів 1 до 10 з 56

Приєднався 07.04.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1448

Навязування СВОЇХ переконань

Ось в мене така ситуація-мої батьки постійно намагаются нав*язати мені свої звичаї,свою віру.Я звичайно розумію-що для них то важливо,але-ну то не є моє,то нашо мене постійно напрягати???Навіщо з нічого провокувати конфліктні ситуації?
    Ви вважаєте,що нав*язування віри(християнських традицій то правильно)?
    Особисто мені здаєтся-що кожна людина має дойти до того сама,або не дойти-вибрати свій шлях.Я неправий?
    если посмотреть сверху,то снизу кажется,что сбоку ничего не видно!
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Re: Нав*язування СВОЇХ переконань

НЕ люблю навязувань віри! Хоча в мене така сама віра як і у батьків! Відносно того чи йти тобі проти батьків, то поради тут дати дуже тяжко, бо не іншим жити з твоїми батьками. Але відносно навязувань, то непереношу еговістів за їхні постійні набридання. Якого чорта ходити по хатам і приставати до людей, якого чорта зачіпати людей на вулиці. Вони це називають допомогти людям зрозуміти що в житті правильно, а я це називаю НАПРЯГАТИ. Я особисто в житті навіть робив ті самі помилки, як і мій тато, але це були мої помилки, хоч тато казав не повторяй моїх помилок і неодноразово мені на них вказував. Так, я міг зробити так, як він каже, але це б не дало гарантій, що через певний час, я не зроблю так, як хотів колись!

Думаю, що нав"язування власної думки комусь - ознака слабкості. Якщо людина не може навести достатніх доказів, то її думка неправильна або вона сама її не розуміє. А зрозуміла я це тоді, коли мені почали щось доказувати, і я помітила цілу купу якихось пропусків, відповідей на мої запитання не було.
    Казка починається з непокори. (Урсула ле Гуін)

ну і хай нав'язують... додай ті теми в ігнор )))))))
    і ше запитай в них, як вони до тої віри прийшли, і чи в своїх 18, думали так як зараз...
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

А мені в тому плані заканало: мені батьки не нав’язували віри, тому вибрав те, що хотів.

Але крім віри є ще дуже багато інших речей, які нам нав’язують із самого дитинства, і кажуть, що так правильно, і ми думаємо, що це правильно. І роблять це не тільки батьки. Наприклад, в нас змалку виховують страх перед ризиком., страх перед помилками і т.д. Я б це нав’язування назвав набагато страшнішим, ніж нав’язування віри чи релігії.
    Приєднався 26.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1527

Знаєте - час іде, світ змінюється. Сьогодні не всі поради чи навязування поглядів для нас пригодяться.

Наприклад коли людина років так 60-70 навязує - от я б зробив так а не інак - ви собі думаєте - ну, в ті часи то так би я й теж зробив, але не сьогодні. На жаль конкретного прикладу навести не можу, але це факт. Нові часи - нові погляди.
    Using ESET Smart Security 5
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Є речі, такі собі «догмати суспільства», які передаються із покоління в покоління вже довший час, при тому вони вважаються правильними. Наприклад, здобудь хорошу професію, знайди хорошу роботу, де можна мало робити, але багато отримувати…
    Roxie's Avatar
    Приєднався 03.12.2005
    Звідки Місто Лева
    Повідомлень 1729
    Записів в журналі 36

Ви вважаєте,що нав*язування віри(християнських традицій то правильно)?
    віра і традиції - мені здається то трохи різне... ти можеш не вірити, але дотримуватись традицій - класти на Миколая батькам під подушку подарунки, вечеряти разом з сімєю на Святвечір, святити паску на Великдень... не сварися з батьками... вони ж тобі чогось поганого не хочуть... вони не заставляють тебе йти на вулицю просити копійку, вони тебе вдягають, годують... нащо бути невдячним?? якщо вони так сильно цього від тебе цього хочуть - для чого залишати їх цієї приємності?? ти ж їх любиш - пожертвуй тим своїм власним часом і повечеряй з ними на Святвечір.. то ж так класно - сімя разом, всі колядують!! розказують якісь історії...

хоча - легко мені так говорити - мене якось ніхто не заставляв вірити... само прийшло... відчула потребу і все...
    Життя - театр, а люди в нім - актори..
    gwen's Avatar
    Приєднався 29.01.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1234

батьки нав*язують свою віру нам, бо хочуть споростити нам життя. коли в тебе ще є хоча б крихта віри, навіть в щось далеке і абстрактне, так набагато легше жити
    а своїм дітям я нічого нав*язувати не планую.так, у них виникнуть проблеми з вибором, але так принаймі з них виросте путяща і мисялячі люди
    Ти можеш на три дні втекти зі мною у світ за очі?-майже по-діловому запитав без передмов, прелюдій і деталей
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

а мені спочакту нав"язували. Не можу сказати, що це мені не подобалося чи дуже набридало, але я нічого з того не розумів.

А потім з часом дійсно почав усвідомлювати що і для чого робиться. І щонайголовніше що роблять не так навіть ті люди які мене цьому учили. Наприклад ніхто не задумувався над тим: про що треба думати, коли ти в Церкві?

А щодо нав"язування батьками, то думаю це вони здійснюють у процесі виховання, адже вони повинні якби вказувати правильну дорогу. От і приймають за правильну свою...
Сторінка 1 з 6 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Радіо Люкс деморалізує своїх слухачів!
    Від Словотворець у форумі Медіа, газети, журнали, преса, радіо, телебачення
    Відповідей: 11
    Останнє: 29.06.2012, 15:20:12
  2. Знижки "для своїх"
    Від vedeney у форумі Про все на світі
    Відповідей: 1
    Останнє: 06.11.2009, 02:41:16
  3. Шукаю адміна для двох своїх сайтів
    Від Rudnizki у форумі Web-дизайн, програмування, створення сайтів
    Відповідей: 12
    Останнє: 08.05.2009, 10:42:09
  4. 70% АЗС обдурюють своїх клієнтів