Тема: Провайдери Львова та околиць

Показ результатів 191 до 200 з 203

Приєднався 25.11.2010
    Звідки Львів, Залізничний
    Повідомлень 2

Re: Провайдери Львова та околиць

Хтось знає які є інтернет провайдери в Залізничному районі?
    Мене саме цікавить вул.Комарова, це біля вул.Залізничної, Бортнянської, Ясної.

Сьогодні говорила з представником Комітех. Вони знаходяться на Залізничного 7, але до нас дотягнути інтернет не можуть хіба, з весни обіцяють.
    Приєднався 12.09.2010
    Звідки Львів, Центр
    Повідомлень 53

ОДЕКО .
    Тут самостійно можете довідатися де є покриття - http://odeko.ua/lviv/abonentam/connect/
    а тут подати заявку - http://odeko.ua/lviv/abonentam/connect/podacha-zajavki/

Правильно кажуть - у зимну пору року розбудовувати кабельні мережі дійсно важче і дорожче .
    Кумедно відмінки переставляєте у назвах вулиць
    Приєднався 26.10.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 8

Re: Провайдери Львова

Укртелеком.. xDSL. В загальному задоволений, траблів практично нема і швидкість гарантована. Всі рази шо доводлилось мати справу з суппортом пройшли на 4+. Коротше кажучи.. нормальний сервіс за невеликі гроші. Користуюсь 2 роки.

На роботі маю Фарлепівський ADSL.. ше наразі немаю шо сказати.. але здається швидкість інколи падає..

В мене ADSL безлімітка 4 мегабіта, 100 гривень в місяц, майже всім задоволений, але є така ж проблема як у Словотворця і швидше всього у багатьох користувачів, через те що Укртелеком останнім часом підключає до мережі інтернет багато користувачів, їхні сервери перенавантажені, і часто трапляється те що у деяких користувачів інтернету після кількагодинної роботи в інтернеті при передачі данних від сервера втрачаються пакетні дані DNS, і відповідно тому і падає швидкість.
    Приєднався 12.09.2010
    Звідки Львів, Центр
    Повідомлень 53

З DNS рада проста(на свій страх і ризик звісно) - ставте гуглівські.8.8.8.8 і 8.8.4.4
    http://code.google.com/intl/uk/speed/public-dns/.

IMHO перевантажені не сервери є , а з'єднувальні лінії , якщо про DSL говорити. Навіть не перевантажені , а перенасичені . Кожен новий модем у будинковому кабелі створює електромагнітні наведення на сусідні телефонні лінії і спричиняє падіння пропускної здатності у кожного. Не радьте своїм сусідам під'єднуватись до ADSL , якщо самі ним користуєтесь .
    Приєднався 25.11.2010
    Звідки Львів, Залізничний
    Повідомлень 2

ОДЕКО .
    Тут самостійно можете довідатися де є покриття - http://odeko.ua/lviv/abonentam/connect/

Правильно кажуть - у зимну пору року розбудовувати кабельні мережі дійсно важче і дорожче .
    Кумедно відмінки переставляєте у назвах вулиць
    adrian, дякую за підказку. Одеко я теж перевіряла, мій дім у них не підключений.
    Правильно ви сказали про зимову пору, я про це щось і не думала. Тому певно http://komitex.net/ мені сказав, щоб я до них навесні зверталась.
    Хм, отже доведеться чекати...

{ додано через 2 хвилини }
    А про відмінки ви мені правильно вказали, щосб я забула, що Бортнянський то ВІН
    Відредагув(ла) zaykate : 08.12.2010 о 11:19:28 Причина: Додано повідомлення

Костя Левицького 9х парний (по праву сторону вулиці там щось крім ОГО є) ??? я маю на увазі по езернету (LAN кабелю )
    просто є роутер Вай-фай + LAN, (але без адсл+ модема) куплений недавно и не хочеться зовсім купувати новий
    Приєднався 06.10.2010
    Звідки Львів
    Повідомлень 3

Усе ..нормально !!
    неправільно був обжатий дріт !!
    Швидкість-нормальна, до 50Mbt--д-лінк300 тягне .

lannet.lviv.ua хтось чув про них? Може хтось подилитись видгуками? Сайт не внушае довирря. а й ще цина за пидключення

lannet.lviv.ua хтось чув про них? Може хтось подилитись видгуками? Сайт не внушае довирря. а й ще цина за пидключення
    Я би не радив, бо бачив на яких соплях висить їхнє обладнання. Ще в них все на міді(магістралі)...

ну а взагали нет в них працюе ? Чи можливо таке шо пару днив прийдется торчати без интернету? Хтось користувався?
    Да в мороз мабуть ци провода на миди можуть загнутись :-(

Подібні теми

1. Кінотеатри Львова
    Від Marfa(Indian_Summer) у форумі Кінотеатри та кіно-фестивалі
    Відповідей: 33
    Останнє: 26.04.2012, 17:03:47
  2. Хто наступний мер Львова?..
    Від verh у форумі Місцеве самоврядування у Львові
    Відповідей: 78
    Останнє: 29.10.2010, 18:44:09
  3. На роботу - до Львова?
    Від Gunner у форумі Розмова про Львів