Тема: А у вас є фобії??

Показ результатів 101 до 108 з 108

Модератор гри "Кіноман"
    Приєднався 04.12.2008
    Звідки Львів-Брюховичі
    Повідомлень 417

Re: А у вас є фобії??

Тут людиська згадували про те, що деякі фобії у них з"являються, а не присутні з народження. От у мене з"явилась фобія декілька років тому. В Карпатах була, в палатці лягла попід саму стінку в спальнику, прокинулась від того, що друзяки почали залізати всередину. І тааааак мене притиснули лицем в ту стінку - ні тобі вдихнути, ні видихнути - то раз, а по-друге, притисли край спальника і я не змогла поворушити ні рукою ні ногою. Отоді я вперше в житті відчула паніку. Якось таки вивернула голову і почала репетувати (нарід аж протверезів), щоби випустили мене - вискочила босоніж під дощ і то мене ще з добрих годину трусило. Дуже вже мене налякав той факт, що я не можу рухати кінцівками і щось сказати... Як в страшному сні - кричиш, а жодного звуку немає, біжищ щодуху, а ноги ледве зрушуються. Бррр! Хочете мене звести з розуму - посадіть у гамівну сорочку - здурію за годину тільи так))

З.І. В ту ніч я до палатки не повернулась - спала у спальнику на вулиці, під дощем)
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2333
    Записів в журналі 9

існує думка- страх можна викоренити.
    насправді- є єдина категорія людей, які не знають страху- то немовлята.
    а фобії в тій чи іншій мірі є у всіх без винятків людей.
    особисто у мене арахнофобія. хоча й атрофована до рівня неприязні))
    з.і. одного разу надибав у мережі словничок з фобіями та їх значеннями для лінгво. нажаль хард злетів, і досі того знов знайти не можу...
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки  місто, вулиця, ква
    Повідомлень 2333
    Записів в журналі 9

а ще я боюсь плавати на глибині. точніше боюсь шо там з глибини якась потворка(на кшталт сома) вигулькне і вхопить...
    Світ справді смішний. Взяти хоча б людство... (с) Г. Лавкрафт

А я боюся сильно порцелянових ляльок, особливо очей їхніх здається шо вони за мною слідкують було в мене в кімнаті дві то винесла, запхала десь в кут і навіть не дивлюсь на них...страшно...боюсь змій і павуків..навіть коли думаю мене аж труханить..і зраз враження шо я кись павук по мені лазить і починаю оглядатись ...памятаю колись зміючка мені біля ніг пролізла раптово то я потім пів години з переляку плакала..капєц!!!...боюся темноти, ліфтів, чужих людей на вулиці..здається шо хтось мені шось зробить, коли бачу шо хтось різко рухається...по місту боюся ходити..особливо коли ходять всякі ненормальні( є такі унікуми...всякі бабки не зрозумілі)...о таке то!!!!

Фобія. Хапа до плазунів (змій), противні мені до неможливості, ніколи з удавом не сфоткаюсь напевне =) Зразу хочеться його лопатою присобачити =)
    Це все лише моя суб'єктивна думка
    Флудераст? Я?
    Собі на радість задоволений життям

павуки.. але то не фобія,а чисто такий страшок..взагаліто якось бачила як ті фобії лікуються,як всякий страх-якому змушують подивитись в очі і дивитись доти, доки не відпустить.ітого людину заставляли взяти наприклад того самого повука в руки..і потім постаити на себе шоб він по ній лазив,поки вона не пройшовши етапи з дикоїї істерики-паніки не перейде просто до німого плачу а потім до вже до безсилого беземоційного стану,і нарешті вона нормально почне до того ставитись...ну більш менш -в рамках експеременту. аналогічно з усіма тваринами і фобіями..карочє страшно то,ліпше вже не боятись,ніж таке пережити)))))))

Не знаю, существует ли такая фобия, но мне всегда некомфортно от мысли, что люди подумают обо мне плохо... ((
    Приєднався 07.04.2013
    Звідки Львів
    Повідомлень 77

Не знаю, существует ли такая фобия, но мне всегда некомфортно от мысли, что люди подумают обо мне плохо... ((
    Це не фобія. Це скоріш переконання, яке Вам нав'язали в дитинстві батьки. Типу "ти маєш бути ідеальним, роби все правильно,не засмучуй інших, а що подумають люди". І взагалі в сім'ї напевне багато уваги приділялось суспільній думці. Тому і для Вас зараз важлива думка інших людей. Головне це усвідомити і "фобія" пройде.
Сторінка 11 з 11 Перший ... 91011
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення