Тема: Як часто ви плачете?

Показ результатів 81 до 84 з 84

Re: Як часто ви плачете?

Плачу від того що немаю друзів які б мене підтримували
    Щоб не плакати з цього приводу потрібно знайти опору й підримку в собі. Стати сильною. А ті, хто плаче через свою слабкість, не привертають уваги...а, нажаль, навпаки. Кому ж хочеться поганих емоцій? їх й так досталь...

Плачу від того,що моя симпатія невзаємна
    Полюби себе, але не стань егоїсткою й тоді будеш радіти за те, що ти така классна!!! й тобі стане все одно, як до тебе ставляться інші
    через те що люди мене не розуміють,я їм нецікава як особистість
    А ти сама себе розумієш? Ти сама собі чим цікава? Що тобі цікаво? Поділися з іншими тим, що тобі цікаво й ти через деякий час точно знайдеш однодумців й друзів
    нарешті плачу від самотності,яка поглинула мою душу.
    Людина з Богом не буває самотньою. Знайди в собі щось прекрасне - це й є твій Бог!
    Не плач через самотність В самотності можна лише думати й мріяти, планувати, творити... Самотність - це не печаль... Це зустріч із самим собою Це має бути світла зустріч
    Приєднався 05.07.2008
    Звідки Тернопіль
    Повідомлень 202
    Записів в журналі 2

Щоб не плакати з цього приводу потрібно знайти опору й підримку в собі. Стати сильною. А ті, хто плаче через свою слабкість, не привертають уваги...а, нажаль, навпаки. Кому ж хочеться поганих емоцій? їх й так досталь...
    Я ніколи на людях не показую що мені боляче чи сумно чи тим більше не стану плакати))
    Я в своєму житті показую себе з трішки іншої сторони ніж вдома чи з рідними))
    Поїдеш далеко,побачиш багато, задумаєшся, зажуришся,згадай мене,брате!

Я в своєму житті показую себе з трішки іншої сторони ніж вдома чи з рідними))
    Будь сама собою будь де в усіх випадках. А до того зрозумій хто ти насправді: весела ЩИРА дівчинка, чи сумуючий ельфік чи може "принцеса на горошині"

{ додано через 29 хвилин }
    Необхідно бути справжнім з люд"ми. Бо як би ми всі не заперечували, всі ми відчуваємо відсутність щирості у деяких оточуючих нас людей, й через це підсвідомо уникаємо їх або не наближаємося дуже близько, щоб, бодай що, можна було б швидко відскочити...
    Відредагув(ла) Maat : 26.09.2008 о 16:12:36 Причина: Додано повідомлення
    Вірю. Люблю.Сподіваюсь

я плачу майже кожен день,через втрату дитини,через то що самотня...
Сторінка 9 з 9 Перший ... 789
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Як часто ви ходите до церкви
    Від Ендрю у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 60
    Останнє: 05.01.2011, 01:43:50
  2. Як часто треба робити подарунки?
    Від Roxie у форумі Інтим та стосунки
    Відповідей: 54
    Останнє: 28.04.2008, 13:42:12

Ваші права у розділі