Тема: Коли я питаю що треба зробити..

Показ результатів 1 до 10 з 43

Приєднався 25.11.2005
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 114

Коли я питаю що треба зробити..

Навть не знаю чого воно так.. коли прошу шось в Бога і питаю що мені треба зробити для того щоб він виконав моє прохання.. перша думка в голові "піди до церкви"..

Що ви про це думаєте?
    Відредагув(ла) Словотворець : 04.03.2007 о 15:45:22
    Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
    Приєднався 09.12.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1135

Re: Коли я питаю що треба зробити..

так... і деколи помагає. Себто, можливо, те що ти так сильно хочеш. чого так палко бажаєш і не виконається, але принаймі ти заспокоїшся на той момент. Все буде так, як має бути.
    а інколи, просто наодинці помолюся...
    в кожного свої способи...
    хтось біжить в церкву, молиться ставить свічку за здоров"я, а хтось впевнено йде, і повністю покладається на долю...
    Приєднався 21.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 2999
    Записів в журналі 99

Можу сказати що я щаслива людина вже від того що вірю в Бога і знаю: що мені ЗАВЖДИ буде до кого звернутись коли здаватиметься що ВСЕ: кінець, фініш, завіса... Можете вірити , а можете і ні: в моєму житті Бог не раз мене виручав і допомагав... не раз бувало так що звечора лягала в ліжко і так гірко на душі, так боляче, так незрозуміло ЧОМУ?! НАВІЩО?! СКІЛЬКИ МОЖНА?! і ЩО РОБИТИ?!... а потім щиро помолюся, поговорю з Богом і мирно засинаю... А на другий день голова світла і думки кришталеві: вчорашні проблеми вдається розплутати, рука не тремтить... Дійсно таке відчуття неначе тебе хтось веде за руку

Часами і в церкву ходжу — там чарівна атмосфера, вона дає енергію і добрі думки... Після служби додому йдеться легкою ходою... але не проповіді священника мені важлив — я приходжу в дім Бога і ми там спілкуємось

Я вірю що є Бог, бо хтось же має знати лад у сім світі!!!
    Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить... (Л. Костенко)

Кінорейтинг від галицької панянки
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

мабуть ти просто рідко буваєш у церкві і коли щось просиш то одразу з'являється почуття провини, що рідко буваєш. Спробуй просто піти до церкви і подякувати за те, що маєш , нічого не просячи..
    а ще на мою думку неправильна постановка просьби: що я мам зробити щоб ти поміг... ти думаєш Бог чекає вдячності? живи з чистим серцем і душею і просити не прийдеться, ти відчуватимеш його підтримку постійно..
    gwen's Avatar
    Приєднався 29.01.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1234

що я конкретноь думаю про твоє бажання? я тобі зіздрю,я не є дуже релігійною,але вірю в бога,не ходжу до церкви,пале постійно до нього звертаюсь...
    якшо в тебе є таке бажання-його требе задовольнити,може і я наступного тижня туди виберусьале не на недільну службу,куди приходять всі кому не лінь,а десь серед тижня,щоб мене поглинула та атмосфера
    Ти можеш на три дні втекти зі мною у світ за очі?-майже по-діловому запитав без передмов, прелюдій і деталей
    Amica's Avatar
    Приєднався 11.01.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 352

Можете вірити , а можете і ні: в моєму житті Бог не раз мене виручав і допомагав...
    вірю.. точно знаю.. в мене не раз таке ж бувало, що отак звернишся в думках до Бога - і нехай ще не зовсім усвідомлюєш що ж маєш робити - на душі стає легше.. якщо не усвідомлюю і не знаю як вирішити ситуацію - просто чекаю.. рішення само приходить, само вирішується (так чи не так як думалось-гадалось-хотілось першочергово) - і знаю - значить так мало бути..
    хоча не раз кажу: ну, Господи, ну будь-ласка, зроби так як я прошу..так як я хочу зараз.. чому ж не так?..

а коли вже зовсім ніяк на душі - то обов"язково йду до церкви.. просто.. не на службу (бо то трохи інакше відчуття)...то завжди внутрішній потяг - зайти помолитись і побути в тій тиші, запалити свічку - і повірити, що все буде добре.. добре що є хтось, в кого можна попросити захисту..
    Після служби додому йдеться легкою ходою...
    йдеш - летиш.. світ навіть в похмурі дні здається яскравим..
    ...зі всього, що вічне, - найкоротший термін має кохання.. (Януш Вишневський)
    Vova's Avatar
    Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 30.01.2007
    Звідки Львів, Cтарий Сихів
    Повідомлень 487

Можете вірити , а можете і ні: в моєму житті Бог не раз мене виручав і допомагав...
    І я вірю. Вірю, що нічого в житті не стається без Бога, і він найкраще знає що для мене краще.

На одній листівці видавництва "Свічадо" я прочитав такі слова: "Бог знає твоє минуле, довір йому своє теперішнє і Він подбає про твоє майбутнє". І це справді так. Бо якщо ти в якись момент звернешся до нього з щирою молитвою (а значить довіришся йому), то він обов'язково підкаже тобі що робити далі, як знайти вихід з тої чи іншої, навіть найскладнішої, ситуації (хоча ця ситуація може бути для нас взагалі безнадійною, а в Бога може бути тисяча варіантів її розв'язання).

ну, Господи, ну будь-ласка, зроби так як я прошу..так як я хочу зараз.. чому ж не так?..
    Не так мабуть тому, що заслабо віриш.
    Можливо, в цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти – цілий світ...
    Приєднався 05.05.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 959

коли прошу шось в Бога і питаю що мені треба зробити для того щоб він виконав моє прохання.. перша думка в голові "піди до церкви"..
    я думаю, він був би тобі дуже вдячний, якби першою твоєю думкою було "б "а чи не можу я це зробити сам". а другою "окей, я к я це зроблю?"
    Приєднався 19.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 979
    Записів в журналі 3

На одній листівці видавництва "Свічадо" я прочитав такі слова: "Бог знає твоє минуле, довір йому своє теперішнє і Він подбає про твоє майбутнє".
    кумедно... прочитала... посміхнуло. я теж знаю своє минуле. і теж піклуюсь про своє теперішнє... я думаю моє майбутнє в гарних руках..)))
    Приєднався 13.05.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 1929
    Записів в журналі 28

Цитата:

Написав(ла) Julijka

Після служби додому йдеться легкою ходою...

йдеш - летиш.. світ навіть в похмурі дні здається яскравим..
    а я з пробіжки вертаюсь таким як тут описано, а після церкви мене як би потовкли з середини... не люблю я цей заклад.

а шо до теми, то я тоже часто так питаюсь .. і тоже тіпа бога, але не того шо в церкві живе... я питаюсь того якиий дав мені "життя" і який створив весь цей "театр"... я думаю шовін і в мені і в кожному з нас, і ми не здатні почути його свідомо чи ше якось там... тому трактуємо це як питанян до бога. Взагалі я так питаюсь або прошу і воно реально працює бо я в це вірю, ми не наєм про себе нічого, ні "звідки" ні "нашо" ні "хто я"... нашо створювати слідуючу генерацію нерозуміння яка нібито шось пояснює і спрощує розуміння. Кожен знас і бог і пісок в пустелі воодночас, а церкви це бізнес.. зявилось як достойна тема а зара це просто бізнес.
    І ше зауважте, якшо когось підносить значить є енергія а енергія не береться нізвідки, можна трактувати шо від бога... але таке трактування не до мене я вірю в закон всесвіту на якому все стоїть... "ніщо невиникає знічого", все шо є це метаморфози, перетворення енергії в матерію і навпаки, осягнути яке ми можем тільки в дуже маленькій мірі, майже безкінечно маленькій. Я тоже можу пояснити все це як "замисел божий" але мені цього замало.
Сторінка 1 з 5 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Як спроектувати та зробити сходи?
    Від Kushpetan у форумі Житло та побут, будівництво та ремонт
    Відповідей: 0
    Останнє: 13.10.2012, 18:43:23
  2. старий комп,шо з ним зробити?
    Від Карабін у форумі Комп'ютери та комплектуючі
    Відповідей: 15
    Останнє: 30.04.2012, 10:56:49
  3. Що зробити з чужими документами?