Тема: Допоможіть будь-ласка знайти книгу

Показ результатів 1 до 6 з 6

Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

Допоможіть будь-ласка знайти книгу

Люди поможіть знайти книжку. Гугл обрила, а не знайшла..
    Катренко А.В. Системний аналіз об'єктів та процесів комп'ютеризації. Львів: 2000, 2003 рр.
    може хтось знає сайтик де можна знайти подібну літературу, або порадить книжний магазин у Львові де таке є. Дуже треба.

Re: Допоможіть будь-ласка знайти книгу

...Що можу порадити з цього приводу...
    Найпростіше - знайти Катренка Анатолія Васильовича...)...це мій викладач...який працює у Львівській Політехніці...до недавнього часу...у 5 корусі (кутовий корпус на початку вулиці С.Бандери)...на кафедрі, яка раніше називалась АСУ(автоматизовані системи управління)... приємна людина, яка, думаю, не залишить Тебе без відповіді...де можна знайти його книжку...
    ...раз-другий на місяць зустрічаю його на площі Ринок...коли повертається додому з роботи.... в черговий раз обовязково запитаю його про цю книжку, якщо трапиться така нагода...
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

Найпростіше - знайти Катренка Анатолія Васильовича...)...це мій викладач...який працює у Львівській Політехніці...
    Повірити не можу! Коли мій викладач сказав що цю книгу мона знайти лише у Львові я повірила, але що та людина викладає в політехніці я і не уявляла, хоча мабуть ніц дивного.. Ноктюрн, буду дуже вдячна якщо ви скажете у які дні буває Анатолій Васильович, постараюсь знайти його особисто, якщо ви запевняєте що та людина не відмовить мені у краплиночці часу!
    P.S. Я люблю Львів!!!

{ добавлено через 34 хвилини }
    Ноктюрн, скажіть будь-ласка теперішню назву кафедри, поверх, і дні коли буває Анатолій Васильович, наперед вдячна.
    Відредагув(ла) Дівчина-вітер : 18.03.2007 о 21:41:09 Причина: Додано повідомлення

...Вітерець...))))...дуже спробую не забути дізнатись...бо вже 15 років як закінчив навчання... але контакти залишились...Тільки б память не підвела... старенький я вже..))).... буває - глючить.... раніше ця кафедра була на 8 поверсі в 5 корпусі....а потім утворився Інститут компютерних технологій.... і результат перестановок мені невідомий... цілком можливо...що може щось підказати Орест.lviv.ua.... мені чомусь здається що він там навчається...
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

Ноктюрн, спасибі вам!я вже знайшла людину що там навчається, але якби не ви то не змогла би навіть орієнтовно зрозуміти де шукати! ще раз спасибі!
    Так приємно що на світі ще не перевелись такі люди.

Подібні теми

1. Допоможіть будь ласка з JQuery
    Від Прелюдія Щастя у форумі Web-дизайн, програмування, створення сайтів
    Відповідей: 2
    Останнє: 10.09.2013, 20:39:47
  2. Молодіжний сленг- допоможіть будь ласка!!
    Від emilydread у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 30
    Останнє: 03.08.2012, 11:37:12
  3. Терміново! Допоможіть будь-ласка!
    Від Invy у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама
    Відповідей: 2
    Останнє: 03.12.2010, 20:41:26
  4. Допоможіть, будь ласка, з фотосесією!
    Від Vuyko у форумі Розмова про дозвілля
    Відповідей: 4
    Останнє: 02.12.2010, 13:21:03
  5. Допоможіть знайти сурогатну маму у Західній Україні!!! будь-ласка!!!
    Від Stanik у форумі Безкоштовні Оголошення. Реклама
    Відповідей: 0
    Останнє: 14.01.2010, 09:24:47

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення