Тема: Допоможіть вибрати комплект для перегляду супутникового тб

Показ результатів 1 до 10 з 29

Приєднався 23.03.2007
    Звідки Львів, Патона
    Повідомлень 1

Допоможіть вибрати комплект для перегляду супутникового тб

Хочу придбати комплект для перегляду супутникового тб, але нічого в цьому не тямлю. Просвітіть трохи в цьому питанні по відношенню саме до Львова. Бюджет - 1000$ на 2 телевізора. Якість і зручність - головне.
    Цікавить все, але найбільше:
    1. Де воно все продається? Магазини, фірми, радіобазар, чи читати оголошення в газеті?
    2. Який комплект вибрати. Наразі вияснив, що Dreamdox з тюнерів найкращий. А решта - яку тарілку, конвертер, кількість головок і т.п.?
    3. На які супутники краще налаштовуватися? Що у Львові тягне? Що цікаве з них, а що непотріб?
    4. Розкодування каналів. Самому, чи звертатись до когось, як часто і скільки це коштує.
    5. Хотілося б знати на яку фірму можна звернутись, щоб приїхали та встановили все самі, з подальшим обслуговуванням. Чи радите таки самому? Гроші є, часу не маю.
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

Re: Допоможіть вибрати

Тута вже багато про то писали в інших темах, мала ресівер фірми Samsung то був супер!! якість зображення, звук, кілька років тому коштував 250 $, тільки от моделі не памєнтам.. а тпер Глобо..ну від біди піде, але порівняно з колишнім..навіть я бачу нижчу якість зображення.. тупе меню..
    Наскільки знаю варто брати антену з 3-ма головками, одна укр канали, друга рос, а третя загранки. ото що знаю))
    Знаючі дописувачі вам однозначно скажуть що чим дорожчий тюнер тим краще.
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Re: Допоможіть вибрати комплект для перегляду супутникового тб

Бюджет - 1000$ на 2 телевізора. Якість і зручність - головне.
    Ого, ну і розігнався ))).

Бери дріми, миска 120 якщо приватний будинок, голови інверто подвійні - наразі вони найліпші, що попадались. Я кщо одна миска, то став на амос, сіріус, хотбірд, астра. Відносно розкодування то полазь по сат тв форумах і сам навчишся робити - ніц страшного там немає. А так розкодування коштує 20грн.

ВІдносно установки, то можеш звернутись у ВМ, але хто зна як там встановлять. Якщо найдеш дріми, то можу порекомендувати людину!
    Хочу, щоб мене забанили ))

А так розкодування коштує 20грн.
    де у Львові розкодовують???
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

та навіть на радіобазарі. що за тюнер?
    Приєднався 14.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 99

Rocker,
    А так розкодування коштує 20грн.
    Ну-ну. А НТВ+, Polsat, Cyfra+ покажіть мі того хлопа на радіобазарі, чи будь де. Я буду йому по $50 в місяць платив.
    P.S.: CardSharing не пропонувати - вже маю
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Ну-ну. А НТВ+, Polsat, Cyfra+ покажіть мі того хлопа на радіобазарі, чи будь де. Я буду йому по $50 в місяць платив.
    Здастє. Про ті канали й мова не йде і скоро ще йти не буде, хоча можливо цифра скоро і появиться на деякий час і польсат.
    20 грн. - це перепрошивка тюнера! Декол ж появляються ключі на нові канали. Я що 2 дні ввожу ключі на Д+. Бо, напевно найбільше той пакет дивлюсь.
    Приєднався 25.09.2006
    Звідки Київ, Теремки
    Повідомлень 3227

ресівер фірми Samsung то був супер!
    Rocker, проясны пліз ситуацію. Невже всесвітньо відомий виробник балалайок вміє робити ресівери?
    Невідомий
    Гість

НТВ+ та ЦИФРУ + одночасно на одну тарілку ловити неможна бо супутники далеко один від одного, купи собі кілька тарілок, 3 буде самий раз, одна - 4 головки, сіріус амос астра і хотбірд, друга на ExpressAM22 там рибалка інету суперова і дешевий інет а 3 - НТВ+ а за 50 зелених якшо розумно вкалстись буш мати море класних каналів розумно використовуючи шарінг чи піратські картки - то вже діло смаку + в додаток море нарибаленої музики багато фільмів і тп. Удачі.
    Приєднався 06.12.2005
    Звідки Львів - Наукова
    Повідомлень 2328

Lion, хто сказав, що не можна???
    13градус і 36 можна злапати на одну миску, але бажано 120. В мене брат собі поставив 53, 60, 75 - багато людей також не може настроїти їх. але цевже інше діло. Тим більше, що це він настроїв на 0.85 миску. відстань 23град. це так само як і відстань між амосом і астрою!

Якщо порахувати витрати на шарінг - то за нтв+ , цифру і польсат = 15уе. А якщо людина хоче плати 50уев місяць, то за ті грроші вона може офіційно купляти пакет повний НТВ+.

Rocker, проясны пліз ситуацію. Невже всесвітньо відомий виробник балалайок вміє робити ресівери?
    Є деякі досить хороші моделі. 9500сі
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Допоможіть вибрати страхову
    Від Tony у форумі Авто-, мото- форум
    Відповідей: 25
    Останнє: 24.05.2012, 14:43:15
  2. Допоможіть вибрати монітор
    Від ura1981 у форумі Комп'ютери та комплектуючі
    Відповідей: 11