Тема: Страхування життя

Показ результатів 1 до 10 з 87

Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 590
    Записів в журналі 12

Страхування життя

Ото розказали мені про компанію ALICO AIG Life, яка займається страхуванням життєвих ризиків, або ж, як дехто називає, пропонує накопичувальні програми пенсійного забезпечення...
    В принципі штука корисна і потрібна.
    Їхній сайт пише, шо
    ALICO AIG Life має бездоганну репутацiю
    От вирішила перевірити, чи правду пишуть.
    Питання полягає в тому, чи ви стикались з даною компанією, маєте якийсь досвід в даній галузі, і чи знаєте випадки виплати/не виплати страхових сум.

П.С. Прохання неперевірених чуток не поширювати.
    Нецензурна лайка — сублімація невтамованого сексуального потягу. (с) Леонід Кононович
    Випадковості не випадкові... (с) м/ф "Панда Конг-фу"
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

Re: Страхування життя

Маю два поліси - один в Аліко, один в Граве (Австрія). Вважаю для себе питання з пенсією вирішеним і на державу не зважаю абсолютно.

Основна фішка в тому, що це не страхування, а власне накопичувальна програма. Страхування вже йде як бонус.

В знайомої жінки загинув син - виплата була на протязі місяця.

Про невиплати не чув - нічого не скажу. Компанія найбільша в світі та й в Україні теж. Ну й за 85 років поки що нікого не обдурили, то нащо ж тоді репутацію ламати.
    Приєднався 16.11.2006
    Звідки Городок
    Повідомлень 3618
    Записів в журналі 95

Компанія хороша, тільки відношення інвестиційного доходу до страхових резервів є найнижчим серед СК Украхни. Тобто, компанія майже не дає прибутку на вкладені гроші.
    Приєднався 28.08.2006
    Звідки звідти
    Повідомлень 1800

Тут тре розділити поняття, якщо Граве:
    то це є так званий накопичувальний "пенсійний рахунок" і відсотки там направду дуже малі (6,0% - принаймні такі були у Січні), при чому там треба спочатку 2 роки зберігати гроші, на протязі яких ти не повернеш їх назад без втрат. Якщо проаналізувати депозити існуючих банків в Україні, то цілком можна знайти вигідну пропозицію на 9-10% річних у валюті! (тому я для себе обрав останнє)
    Що ж до Аліко, то надійнішої страхової я не знаю. Випадків невиплат - теж!
    Вважаю для себе питання з пенсією вирішеним і на державу не зважаю абсолютно.
    Після досягнення пенсійного віку (можливо і раніше) несеш довідки в податкову про те що у тебе недержавний пенсійний рахунок і всі твої державні пенсійні нарахування капають на рахунок у Граве! ( конкретні умови за бажанням можу запитатися у знайомого)
    До речі у Граве також непогано розвинений мережевий маркетинг!
    Приєднався 03.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1124
    Записів в журналі 5

Iwka, як бачиш, хлопці все гарно розписали. І справді, Аліко є надійною компанією і виконує грошові зобов"язання в терміни, передбачені договором.
    Від себе можу додати, що на всі свята Аліко присилає милі відкритки
    Буває час орлів, а нині різне птаство
    З державної руки сипнули їм пшона
    Не треба правду говорить цвітасто
    Вона сьогодні проста і страшна...
    Л. Костенко
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

МЛМ є і там і там.

Якщо не важко - наведіть відмінності Аліко та Граве. На мій погляд ніяких відмінностей крім проценту інвестиційного доходу. Власне й сама схема страхуванная життя не передбачає ніяких змін у способі діяльності компаній. Щодо надійності, то показник забезпечення власним капіталом у Граве вищий - 288%. А так це дві класичні страхові компанії що тримають більше 60% ринку страхування життя в Україні.
    Після пенсійних реформ сподіваюсь стане можливим не збирати краплі пенсії, а як у цивілізованих країнах скористатися УСІЄЮ сумою зібраної державної пенсії.
    Аліко 2 рік показує інвестиційний дохід на рівні 14% (весь облік йде у гривні). Трохі менше банків. Так що з показником "відношення інвестиційного доходу до страхових резервів" все ОК.
    Щодо банків, то особисто вважаю їх менш надійними. Особливо українські. Он в Німеччині в банках 4% річних. В нас 10%. Щось не видно черг у банки мешканців Європи. Тому, що розуміють - надійність важливіша ніж відсоток. Та й світова практика демонструє - 70% вкладів саме у страхових компаніях.
    Якщо з банком щось станеться, то максимум на що варто розраховувати - 15000грн гарантовані державою. Трохи замало:-)
    Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 20.03.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1897

Основна фішка в тому, що це не страхування, а власне накопичувальна програма.
    Знайомився я з тими програмами і скажу таке: якщо тебе цікавить накопичення то набагато вигідніше робити вклад на депозит.
    Я ці програми розглядаю як звичайну піраміду, чи як сказав Thror, МЛМ, та й враховуючи нестабільну ситуацію у нашій державі (приватизація, реприватизація, бандити при владі і т.д) я б з ними не звязувався. Захоче якийсь бандюк просунути без конкуренції свою новостворену страхову компанію, то приймуть візповідні закони і копнуть у *упу і Аліко і Граве.
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

Не треба валити в купу систему продажі страхових програм - тобто МЛМ (яка в нашій ситуації є найдієвішою) і власне самі страхові програми. (Вже не буду розказувати про кардинальну різницю термінів "піраміда" та "МЛМ")
    А щодо депозитів то я вже думку висловив. Чим вищий процент тим вищий ризик адже банкам доводиться робити відносно ризиковані вкладення грошей для отримання вищих прибутків.
    До того ж у банку це просто накопичення грошей, а у страховій компанії до вкладення грошей додається величезна купа різноманітних бонусів та сервісів.

Останнє речення взагалі - дитсадок. То саме можна сказати і про будь який банк, вони зникають та перепродаються з вражаючою швидкістю.
    100% надійною не можна назвати жодну фінансову установу України.

У випадку з СК з іноземними інвестиціями - внески клієнтів перестраховані головною компанією. Крім того у договорі чітко прописано, що страховка діє у всьому світі, тобто навіть при скасуванні юридичного лиця дочірньої компанії гроші нікуди не дінуться.
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Знаєте, я от готовий повірити кому хочеш більше, ніж державі... так уже вийшло... в принципі, лайфове страхування не витягує настільки багато грошей, щоб не ризикнути... не знаю. як згадані фірми, а мені програма Garant Generale підійшла...

{ добавлено через 26 хвилин }
    У принципі, хороший вихід - частину грошей вкладати в депозит, частину - в лайфове страхування, якщо є більше - то в нерухомість... одне ясно - на державу покладатися не варто...
    Відредагув(ла) Все : 10.04.2007 о 01:48:06 Причина: Додано повідомлення
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 05.05.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 959

люди добрі, про шо ви говорите! ті всі компанії працюють за системою мережевого маркетингу, а де мережевий маркетинг - там лохотрон. можете з тим самим успіхом зарити гроші в землю, показати те місце представнику компанії, сказати крекс-пекс-фекс і піти геть
Сторінка 1 з 9 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Медичне страхування у Львові
    Від Volka у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 18
    Останнє: 02.02.2016, 19:55:19
  2. КД "життя" - де знаход-ся консультація страхування підкажіть
    Від Гурик у форумі Розмова про головне
    Відповідей: 0
    Останнє: 22.05.2010, 03:05:06
  3. Накопичувальна система пенсійного страхування