Тема: Ангели і Демони

Показ результатів 21 до 27 з 27

RredCat's Avatar
    Приєднався 12.10.2007
    Звідки Звідти
    Повідомлень 294

Re: Ангели і Демони

Моя думка - фільм рідкісна кака, логічних нестиковок і притягнутих за вуха моментів купа... на весь Рим у поліції не було тактичних загонів, так що, головні герої всюди приїзжали перші.. байдуже звідки починали.. сумно.. відверто нудьгував у кінотеатрі.. книгу не читав, оцінюю як фільм.
    Після Фореста Гампа завжди чекаю від Хенкса більшого..

Вибух антиматерії - взагалі щось із чимось.. народ після вибуху зовсім не розбігався.. без паніки.. ніхто не впав на коліна молитись.. всі були в курсі, що небезпеки більш немає, і щасливо поглядали на парашутиста.. якому не вистачало червоних трусів поверх штанів..
    Приєднався 08.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 984
    Записів в журналі 80

і чого всі так наїхали.. та нормальний фільм, цікавий навіть місцями, не кожна ж стрічка мусить бути шедевром, тим більше порівняли з Форестом Гампом... так і хочеться брата процитувати... а про нестиковки, та в кожному фільмі їх стільки , тільки біля фільму принаймі мені хочеться відпочити а не шукати прогріхи, то вже роюота кінокритиків, їм за то гроші платять

фільма 5 балів, недільний вечір, сімейний перегляд, + морозиво = добре проведений час
    За мужество требует жертв
    Валентин's Avatar
    Приєднався 09.07.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 756
    Записів в журналі 31

Ну як у цьому фільми може бути історчна правдивість???
    це ж художньо-філософський фільм (як на мою думку), а не документально історичний!!!
    я б поставив 4 по 5-ій шкалі!!
    Приєднався 15.04.2008
    Звідки столиця України
    Повідомлень 757
    Записів в журналі 5

Irene, справді, якби знімали все, що було у книзі, фільм був би довжелезним і хто-зна - може й іще нуднішим?

мені сподобався, дивилась учора в кінотеатрі. зрештою, це файний фільмик, з тих, над якими не тра задумуватись - просто подивитись, порадіти файному фіналу, і піти далі

ну і ще
    пс. чого люди так чіпляються до того, щоб фільм був відповідним до книги? ні, от не можуть просто подивитись фільм - треба згадати текст і поламати собі кайф. дивно...

{ додано через 1 хвилину }
    Валентин, а у титрах писали, що він історичний? простіше ставтесь до нього, це не документальний фільм, і не мав би він таким бути
    Відредагув(ла) Ата : 21.05.2009 о 12:00:56 Причина: Додано повідомлення
    Запала тиша... Не будіть Її словами.
    Слова Її не зможуть зачепить.
    Вона слідкує, ні, Вона не спить -
    Як сторож впертості стоїть між вами
    Приєднався 06.11.2007
    Звідки Львів, Чупринки
    Повідомлень 2632
    Записів в журналі 30

пс. чого люди так чіпляються до того, щоб фільм був відповідним до книги? ні, от не можуть просто подивитись фільм - треба згадати текст і поламати собі кайф. дивно...
    Кайф отриманий від книжки, тому ніхто собі ніц не ламає, а те що я вважаю дану екранізацію ніц не вартою, то моя думка. І не повну відповідність, а принаймні посліслідовність... От скажіть мені де той момент, як Вікторія Ветра опинилась в Ватикані, вона там тупо появилась... Без причин, тупо "знізошла с небес"... Також фінал з камерою... Це чому головний гвардієць, чи як він там, два тижні мовчав? Не клеїться...
    Щирість і відкритість часто роблять боляче собі ж... Але це не означає, що треба ставати лукавою і замкнутою. Просто треба вчасно зорієнтуватись в людях, а якщо не вчасно - то ніколи не пізно.
    Приєднався 15.04.2008
    Звідки столиця України
    Повідомлень 757
    Записів в журналі 5

ммм.., два тижні? це про те. що камерарій убив папу? мені вже цікаво що б ви запропонували йому зробити
    та, нев'язок у фільмі повно, згодна. пробачте бідолашному сценаристу...
    я казала про кайф (засильне слово, правда?) від перегляду, а не книги. і краще б вони були окремо
    Запала тиша... Не будіть Її словами.
    Слова Її не зможуть зачепить.
    Вона слідкує, ні, Вона не спить -
    Як сторож впертості стоїть між вами
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Irene, як добре, що мені книги Брауна не подобаються зовсім, можна просто собі дивитися фільм
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Сторінка 3 з 3 Перший 123
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення