Тема: Ангели і Демони

Показ результатів 1 до 10 з 27

Приєднався 26.07.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 1527

Ангели і Демони

Як очікувалося, Том Хенкс і Рон Хоуорд приєднаються до зйомок пріквела нашумівшого фільму «Код Да Вінчі» для студії Columbia Pictures . За повідомленнями «Hollywood Reporter», Том Хенкс повинен отримати найбільший гонорар в історії, за повторення ролі професора Роберта Ленгдона. Новий фільм, так само як і «Код Да Вінчі» спиратиметься на бестселер Дена Брауна. Початок зйомок «Ангелів і Демонів» очікується на початку січня 2008 року.
    http://kinopalace.lviv.ua/news/?id=77
    Using ESET Smart Security 5

Re: Ангели і Демони

імхо - гівна варте. трансформери рулять! http://www.transformersmovie.com/main.html
    Приєднався 19.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 979
    Записів в журналі 3

йо.. та не знімуть вони так як треба.. там же стільки подій і деталей...
    фільм, імхо, сподобається тим, хто дена брауна не читав.
    хоча.. варто почекати.. авось..))
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Як на мене, "Код да вінчі" - єдиний невдалий фільм із Томом Генксом... Навіть він не витягнув... А взагалі, давно би пора було минути тій істерії за Брауном...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 06.07.2007
    Звідки Львів, пр.Чорновола
    Повідомлень 60

"Код да вінчі" книжка сподобалась значно більше. Фільм справді невдалий. "Ангели і демони" - вважаю, що ця книжка сильніша. Очікую появи фільму

Мені книжка Ангели і демони сподобалась, навіть дуже. Код да Вінчі не читала дивилась тільки фільм, мені сподобався, але не так як Ангели і демони. Шкода, що затримують фільм Ангели і демони, я б не проти подивитися.
    Приєднався 27.04.2007
    Звідки З двіжухи
    Повідомлень 1522
    Записів в журналі 62

Якщо це буде знову просто фільм - не думаю, що вийде щось варте уваги... То ж казка про Гаррі Потера, де так зійде... В книжці ж описано стільки моментів, стільки подій... "Код да Вінчі" вийшов досить сухим фільмом, де хотіли захватити майже все - а вийшло майже нічого... Отже, моя думка, - Ангели та Демони ідеально зазняти короткомнтражним серіалом. Як "Мастер і Маргарита".
    sealedy's Avatar
    Приєднався 16.05.2008
    Звідки Україна
    Повідомлень 62

Мені книжка Ангели і демони сподобалась, навіть дуже. Код да Вінчі не читала дивилась тільки фільм, мені сподобався, але не так як Ангели і демони. Шкода, що затримують фільм Ангели і демони, я б не проти подивитися.
    Приєднуюся. Мені книжка сподобалась неймовірно, в першу чергу тому, що захоплюючий і несподіваний сюжет.
    Я думаю, буде цілком кльовий фільм, чому б це на такій плодючій ниві не зняти всеокупний блокбастер?
    Звісно, книга напевно залишиться кращою, але коли це було навпаки в історії кінематографу?
    Приєднався 15.04.2008
    Звідки столиця України
    Повідомлень 757
    Записів в журналі 5

Назвавши стрічку "відкритою безсоромністю", Джанні Дженнаро закликав "розвернутися спиною до кінотеатрів, які транслюватимуть фільм, і пройти повз", повідомляє газета італійської Lа Stampa.

http://ua.korrespondent.net/showbiz/783286
    мало уявляю, як можна пройти повз щось спиною до нього

але заборона справді підігріє інтерес до фільму
    мені вже цікаво)))
    Запала тиша... Не будіть Її словами.
    Слова Її не зможуть зачепить.
    Вона слідкує, ні, Вона не спить -
    Як сторож впертості стоїть між вами
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Попса повна... краще б за "Маятником Фуко" щось зняли...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Сторінка 1 з 3 123 Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення