Тема: Свідки Єгови

Показ результатів 1 до 10 з 325

Приєднався 31.03.2007
    Звідки Львів,Новий Львів:-)
    Повідомлень 118

Свідки Єгови

Мені щодватижні в поштову скриньку приходять брошури від свідків Єгови. Читаю з величезним задоволенням Я в захваті. Щороку - кінець світу.
    Не подумайте, що я противник різних релігій. На здоров`я, кожен нехай вірить у що йому зручно. Але мені видається дико веселим таке надактивне пропагування своєї віри.
    Була молодша -дуже любила з ними сперечатись, зараз вже нецікаво. Що скажете? Вони фанатики, чи єдині, хто знає правду?
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Re: Свідки Єгови

єдині, хто знає правду
    ммм... віра і знання - речі малосумісні... фанатична віра - несумісна зовсім... фанатично віруючі не знають правди, їм це непотрібно. Вони вірять у правду - у свою власну правду, бо правда є поняттям відносним... Свідки Єгови, судячи з їхньої поведінки, інакшої віри, крім фанатичної, не мають...
    Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 31.03.2007
    Звідки Львів,Новий Львів:-)
    Повідомлень 118

, інакшої віри, крім фанатичної, не мають...
    Мене дивує навіть не фанатична віра. Просто якщо ти на вулиці зустрічаєш знайомого, якого не бачив 5 років, припустимо. Нормальна людина спитає як справи, що робиш і т.п. Вони ВІДРАЗУ починають пропаганду. Просто люди зовсім випадають з життя.
    Подумала, що легко критикувати, коли немає опонентів...
    Приєднався 30.03.2007
    Звідки Львів, MiddleTower
    Повідомлень 92

ніколи не вникав в жодну релігію, не бачу в цьому сенсу. Та якесь загальне враження про свідків Єгове в мене приблизно таке:"Вони вбачають сенс життя в тому, щоб прославляти Творця." Я так жити не хочу )))
    Не поспішай потрапити в свій рай, поки не зробиш його достойним вічності ©Mastdie04

Все, я притримуюся майже кардинально іншої думки. Я вважаю себе агностиком(може і неправильно але так мені сказали) - я вважаю що існування Бога в тій чи іншій назві чи вигляді довести неможливо. Але я ніколи не буду заперечувати що Він є, більше того - я навіть вірю що Він є. Взагалі це дуже довга дискусія що чи кого називати Богом і не дуже по темі. ше чого доброго 4-те попередження про оффтоп зловлю
    Дівчина-вітер's Avatar
    Приєднався 18.02.2007
    Звідки Львівська область
    Повідомлень 648

Скажу чесно, вони мене дістали! коли ше тебе зупиняють на вулиці і починають в чомусь переконувати, то як маю настрій ще поспорю..
    але як починають в селі по будинках ходити... віриш собі..ну то вір, але нащо людей діставати??
    Свідки Єгови, бабтисти, п'ятидесятники, стикалась з ними поближче, то люди з якими неможливо просто поговорити, вони переконані лише в своїй правоті, і будь-які навіть найбільш об'єктивні доводи вони просто не сприймають..

Не люблю свідків Єгови.. в принципі нічогог проти них не маю, але ото їхнє чіпляння на вулиці.. "молодий чоловіче ви знаєте хто править світом?" мене вже дістало.. здебільшого просто ігнорую.. але деколи як іде не в настрої можу і обясниті ім куда вони можуть піти з своїми брошурами і шо там робити..
    Истинная храбрость заключается в том, чтобы жить, когда правомерно жить, и умереть, когда правомерно умереть.

до мене додому приходили регулярно. я їх відшивав відшивав а одного разу коли вони спитали чи вірю я в Бога я відповів - ні я вірю в Диявола і закрив двері.

з того часу до мене додому вони не приходили......
    Модератор
    Приєднався 08.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1594
    Записів в журналі 22

А ця секта ще існує? А то останній раз бачив їх ну дуже давно. Вішали людям макарони різні. Доречі, а їхні вартові башти, на якісь з останніх сторінок мали одну цікаву статтю - щось з Нешнл Джеографік і т.п. Ото я тільки і переглядав.
    Цікаво що свідки єгови збираються тим добитися. Хай краще порозходяться по монастирах.
    Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

Я вважаю себе агностиком(може і неправильно але так мені сказали) - я вважаю що існування Бога в тій чи іншій назві чи вигляді довести неможливо. Але я ніколи не буду заперечувати що Він є, більше того - я навіть вірю що Він є. Взагалі це дуже довга дискусія що чи кого називати Богом і не дуже по темі. ше чого доброго 4-те попередження про оффтоп зловлю
    я проходив тест в інтернеті (може потім знайду його, то кину зсилку), де так само визначив до якої релігії я відношусь... в мене вийшло 100% агностик і я з цим згідний.

Скажу чесно, вони мене дістали! коли ше тебе зупиняють на вулиці і починають в чомусь переконувати, то як маю настрій ще поспорю..
    раз до мене в парку (я сидів собі на лавочці) підійшов чолов’яга і певно він був світком ягови... але він був із Великобританії (це було з самого початку чути по його акценту, а потім він сам це підтвердив). То ось він ненав’язливо почав говорити про релігію, про Бога та біблію... чесно кажучи, це був перший раз (і певне останній), коли я справді міг висловити свою думку і він нічого проти не мав. І найсмішніше було те, що ми дійшли до кінця дискусії! (що віра тримається навіть не на тому, що Ісус існує, а що він є сином Бога... КРАПКА.). Дякуючи йому я розібрався саме із своєю позицією.... рідкість напевно J щоб зі свдком ягови і дійти до власного висновку...
    На цвинтарі розстріляних ілюзій
    Уже немає місця для могил(с)

В.Симоненко
Сторінка 1 з 33 12311 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Хибність віри Свідків Єгови згідно Біблії
    Від консультант у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 82
    Останнє: 11.03.2012, 03:11:30
  2. Боротьба зі Свідками Єгови, Проповідь Свідкам Єгови
    Від Lyubchick у форумі Релігія та духовність