Тема: Найгірший день

Показ результатів 1 до 10 з 11

Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

Найгірший день

зараз трішки мене напрягають люди... стараєшся бути небайдужим до всього, але отримуєш таке відсторонення, ігнор... а то просто відмовляють в проханні....мм, не знаю, але якби не позитивний настрій, то певно воно мені б зіпсувало день... от і надумалось таке запитання до наших любих центриків)) у вас були дні, яких би ви впевненно охарактеризували як "найгірші"? Опишіть ситуацію чи причини цього і сам день.... (тільки ради всіх богів, не треба нас лікувати як з цим боротись і теде. Дуже буду вдячний)
    На цвинтарі розстріляних ілюзій
    Уже немає місця для могил(с)

В.Симоненко
    Приєднався 09.03.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 4918
    Записів в журналі 30

Re: найгірший день :)

зараз трішки мене напрягають люди...
    Шкода...
    стараєшся бути небайдужим до всього, але отримуєш таке відсторонення, ігнор...
    Буває...
    а то просто відмовляють в проханні....
    Може, мають на те причини?
    любих центриків))
    Бачиш, когось ти ще сприймаєш, як "любих" Значить, не всі напрягають?
    у вас були дні, яких би ви впевненно охарактеризували як "найгірший"?
    Так...
    Опишіть ситуацію чи причини....
    Це надто особисте...
    тільки ради всіх богів
    А їх багато?
    І тебе теж багато?
    не треба нас лікувати як з цим боротись і теде
    Це прозвучвало дуже агресивно... Не можна таким бути... Погані дні минають, а люди залишаються... І з ними жити...

Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
    Приєднався 11.02.2007
    Звідки за порогами Дніп
    Повідомлень 588
    Записів в журналі 5

Re: Найгірший день

у вас були дні, яких би ви впевненно охарактеризували як "найгірші"?
    не було.Були пагані дні, коли все падало з рук, ніц не вдавалось, був ігнор та байдужість; були дуже пагані періоди, коли хотілось вовком вити.Як казав Все, то максималізм...Але щоби я назвала то найгіршим днем, то НІ-НІ-НІ!Як би не було паршиво, іншим буває ще й гірше і набагато.
    Весна, весна, весна, весна прийде!
    Весна, весна, весна, весна вгамує...
    Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

Як би не було паршиво, іншим буває ще й гірше і набагато.
    ясно що буває... але це інші люди і в них інші дні, інше сприйняття свого життя... не можна говорити, що тобі найгірше відносно інших людей (так як ти казала), але ж відносно інших своїх днів це можна...

В.Симоненко
    Приєднався 17.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1388
    Записів в журналі 17

я тут згодна з дитинкою... погані дні бували - найгірші ні!... найгірший - це поняття відносне, напевно саме тоді коли тобі погано, ти думаєш що саме цей день найгірший і так кожного разу... тому об'єктивно не можна визначити який день найгірший...
    і як казав один мій викладач "не переживайте, завжди так не буде... буде ще гірше" во... і ще (не пам"ятаю хто сказав) "те що нас не вбиває робить нас сильнішими"... страждання - природньо для людини... тому до цього ставлюся філософськи... пережити можна все
    Roxie's Avatar
    Приєднався 03.12.2005
    Звідки Місто Лева
    Повідомлень 1729
    Записів в журналі 36

був один день.. фактично його можна назвати найгіршим за останніх мабуть років 5... після нього багато чого змінилось.. я багато чого зрозуміла... змінила себе і своє ставлення до людей... до конкретних людей...і до людей взагалі... але я тішусь з того що я змінилась.. я рада шо той день все-таки був!! так шо в житті трапляється всяке - основне зробити для себе висновки і не забути що ти Людина!!!
    Життя - театр, а люди в нім - актори..
    Приєднався 15.04.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1032
    Записів в журналі 5

найгірший - це поняття відносне, напевно саме тоді коли тобі погано, ти думаєш що саме цей день найгірший і так кожного разу... тому об'єктивно не можна визначити який день найгірший...
    чому тільки я добре пригадую оцей мій один з найгірших днів... ніколи не люблю, коли я від когось залежу, але в цей день мій настрій був цілковито залежний від однієї людини. А вона в свою чергу навіть не згадала мене в цей день. Ладен був все кинути і щось із собою таки зробити. І весь день з такими думками. Натомість я сидів і не міг підняти руки... в мене була настільки психологічна втома, що решта був мізер, я звісив руки і просто цілий день просидів, втикаючи в одну точку.... і тільки тишина із думками = смерть

В.Симоненко
    Приєднався 11.02.2007
    Звідки за порогами Дніп
    Повідомлень 588
    Записів в журналі 5

LaSG,нам часто здається що дуже багато речей є просто мегапроблемними й непереборимими,а насправді то є дрібнички життя. Дуже часто ми опиняємося під владою емоцій, й тоді , ми ну не те, що панікуємо, але робимо з мухи слона.А треба прислухатися й до розума, який обовязково тобі тверезо скаже:"Ей, хлопчику,донт ворі!Не все так гірко,візьми себе в руки ти ж мущина!!!Буде паті й внашій хаті.Як не зараз, так скоро"
    Весна, весна, весна, весна прийде!
    Весна, весна, весна, весна вгамує...

В мене такий - найгірший - вже цілий місяць, але я знаю, що все минеться, бо рано чи пізно все минається, просто в такі моменти треба думати не про себе, а про когось, зробити комусь приємне і тобі повернеться сторицею: "Запам'ятай, небого, далебі, комусь на світі гірше ніж тобі". Цитата із "Марусі Чурай" Ліни Костенко

Найгірший в моєму житті день це коли я втратила дитинку
Сторінка 1 з 2 12 Останні
  • Перейти до сторінки:

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення