Тема: Чому Люди так бояться смерті?

Показ результатів 1 до 10 з 128

Приєднався 03.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 352
    Записів в журналі 1

Чому Люди так бояться смерті?

тільки-но відповідала на пост, в якому мене переконувалли, що помирати, заподіювати собі самогубство-це жорстоко по відношенню до знаомих, тупо, і взагалі так не годиться, ну бо це протсоо тупо
    а мені так не здається

Ви боїтеся смерті?
    чому?
    чи боїтесь ви втрати своїх коханих?
    і чи має право кохана ваша людина заподіяти собі самогубство, коли в неї є ви такі хороші добрі вічні, світлі
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Грінченка
    Повідомлень 488

Re: Чому Люди так бояться смерті?

Ви боїтеся смерті?
    чому?
    і чи має право кохана ваша людина заподіяти собі самогубство, коли в неї є ви такі хороші добрі вічні, світлі
    Киця, смерті як фізіологічного процесу я не боюся зовсім. Але мені зараз б не хотілося прощатися з дорогими мені людьми, не хотілося б залишати цей світ тоді, коли багато ще мною не зроблено і не сказано.
    Так, я боюся втратити доорогих мені людей, і це, напевно, єдина і найбільша моя слабість в цьому житті.
    А на рахунок самогубства, то на нього не має права ніхто. Піти з життя в такий спосіб - це залишити своє недороблене і несказане іншим, це втекти від проблем і від того, що тобі написано на долоні, залишивши близьким людям відчуття провини за тебе і твоє життя. Хіба вони це заслужили за свою любов до тебе?
    Приєднався 17.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1388
    Записів в журналі 17

Ви боїтеся смерті?
    ні... колись боялася, але зараз ні...
    та тому що це неминуче, я змирилася з тим, що колись моє життя закінчиться, але пришвидшувати цей процес - дурість і безвідповідальність
    звичайно... але мабуть я б зуміла і з цим змиритися
    чи має право кохана ваша людина заподіяти собі самогубство, коли в неї є ви такі хороші добрі вічні, світлі
    кожна людина має право вирішувати, але як я вже написала вище - це дурість
    Приєднався 03.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 352
    Записів в журналі 1

кожна людина має право вирішувати, але як я вже написала вище - це дурість
    а чого це дурість, ти мене звиняй, але не розумію
    самогубство-то не дурість і не невміння вирішувати прооблеми-то фаталістичні астрої, які заполонили все, що тільки можна і не пропускаютьт крізь себе хоч якийсь позитив
    Приєднався 17.05.2007
    Звідки Львів, Старий Сихів
    Повідомлень 474

Смерті в принципі не дуже боюся, це просто перехід до іншого життя, і всі люди через це проходять, рано чи пізно.Трохи лячно якоїсь незвичайної смерті типу утоплення, якась аварія. А тихо померти серед рідних, а ше з чистою совістю за прожите життя-це не дуже страшно. А от самогубство я не оправдую в жодному разі. Це є дуже важкий гріх, і якшо людина думає, шо цим може шось доказати людям, чи коханій людині, то вона жорстоко помиляється і крім того прирікає себе на вічні муки в потойбіччі, а це не 70-90 років життя, це вічність, яку навіть важко собі уявити. Такшо нікому не бажаю навіть думок про самогубство. Насолоджуйтеся життям- дарунком Божим!
    Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають
    Приєднався 17.02.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 1388
    Записів в журналі 17

якшо людина думає, шо цим може шось доказати людям, чи коханій людині
    комусь доказувати - це самообман, іншим людям це аніскілечки не потрібно, ми можемо доказувати щось лише самим собі
    бо не може бути такого, щоб в житті вже нічого не радувало... якщо ти не бачиш сенсу в житті, то треба хоча б взяти від того життя все що можливо... а вкорочувати собі віку - це дурість, бо померти завжди встигнеш, нашо пришвидшувати той момент, якщо можна набагато більше зробити і побачити в цьому житті
    Приєднався 03.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 352
    Записів в журналі 1

Matrix, та я нє о том
    ну невже в тебе ткого не було, що життя настільки хороше, і ти орзумієш, шо завтра такого може йне бути, і нехай то завтра не настає
    коли тти маєш достатньо для того, аби називатись щасливим
    а щось на кшталт я прагну грошей, карєри, когось побачитти-то дрібязок, не вартий уваги
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Грінченка
    Повідомлень 488

ну невже в тебе ткого не було, що життя настільки хороше, і ти орзумієш, шо завтра такого може йне бути, і нехай то завтра не настає
    коли тти маєш достатньо для того, аби називатись щасливим
    В четверговому "Експресі" читала статтю про двох підлітків, які з таких же міркувань викинулись з 12-го поверху. В людей могло би бути прекрасне майбутнє, а залишилось велике горе їхнім батькам, які не заслужили такого, бо намагались дати дітям все.
    Приєднався 03.06.2007
    Звідки Львів
    Повідомлень 352
    Записів в журналі 1

В четверговому "Експресі" читала статтю про двох підлітків, які з таких же міркувань викинулись з 12-го поверху. В людей могло би бути прекрасне майбутнє, а залишилось велике горе їхнім батькам, які не заслужили такого, бо намагались дати дітям все.
    а сам прикол в тому, що майбутнього й нема, все обмежується декількома десяткамироків і не більше, а вони на собі не відчуватимкть необхідності за щось боротись, чогось прагнути, вони жили так як жилось і померли щасливими
    пра, що вони могли в ті свої 12 років взнати, правда, коли вони вже втотму віці зважились на подібне-значитьь шось таки тай побачилли на цьому світі
    Приєднався 03.07.2007
    Звідки Львів, Медової Печери
    Повідомлень 64

а сам прикол в тому, що майбутнього й нема
    зате є Сьогодні і Вже, заради яких варто жити. Подивись навколо, зумій знайти щастя у дрібничках. Завжди важче знаходити сенс у глобальному, а чось люди зазвичай тим і займаються. Життя файне, а більшіть поганих речей переважно можна розглядати як смішні (я про всякі образи).
    До смерті я майже завжди готова. Ну хіба з коханим сумно буде розлучатись... Але то ненадовго
Сторінка 1 з 13 12311 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Корпорація смерті
    Від ggg1089 у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 60
    Останнє: 22.10.2013, 10:10:01
  2. Чому люди бояться стоматолога?
    Від Дельфін у форумі Медицина та здоров'я
    Відповідей: 79
    Останнє: 14.10.2011, 20:31:59
  3. Чому люди НЕ курять?