Тема: Екзорцизм!

Показ результатів 1 до 10 з 98

Приєднався 17.05.2007
    Звідки Львів, Старий Сихів
    Повідомлень 474

Екзорцизм!

Екзорцизм-це вигнання злих духів з людей. Десь здається на Тернопільщині є село Колодіївка, де є невеличка церква. Там живуть дуже сильні монахи-екзорцисти, і кожного останнього вівторка місяця туди приїздить маса народу, і там відбувається екзорцизм. Минулого останнього вівторка місяця мої знайомі їздили туди, і були просто вражені, шо там робиться з людьми: кричать несвоїми голосами, кидаються, гавкають..., це просто жах. А з виду нормальні люди. Після їхніх розповідей я сам хочу поїхати туди, перевірити себе, чи в мені шось не сидить! Тож які ваші думки з цього приводу?
    Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають
    Приєднався 13.03.2007
    Звідки Львів, Грінченка
    Повідомлень 488

Re: Екзорцизм!

Після їхніх розповідей я сам хочу поїхати туди, перевірити себе, чи в мені шось не сидить!
    Сонце, якби "шось сиділо" - ти б відчув і не мав би бажання туди їхати, бо те "шось" тебе б не пускало. Таких людей зазвичай привозять їхні родичі.
    А лишній рпаз наражати себе на небезпеку, дивитись на чужі духовні муки - я не вважаю, що це є чимось хорошим.
    Ті люди справді потребують допомоги. А в тебе все ок. Краще просто помолись, сходи на якусь прощу (наприклад в Зарваницю), це принесе більше користі для твого духовного життя.
    Приєднався 27.12.2006
    Звідки Київ
    Повідомлень 692
    Записів в журналі 18

Моя порада - не лізь куди не треба. Не з добра люди туди йдуть, то не показове шоу. Хочеш екстріму - знайди щось інше
    Не бійся, що твоє життя закінчиться, бійся, що воно так і не почнеться
    Приєднався 17.05.2007
    Повідомлень 474

Люди, я всетаки вчора побував в тій Колодіївці. Шо там робиться , то не передати словами, наскільки злий дух мучить людей, просто шкода тих людей. День загалом пройшов дуже класно, в молитві, не знаю, чи я колись ше так молився так, як вчора. Ми туди приїхали на маршрутці цілою спільнотою, отримали благословення в кількох отців, особливо запам'яталося благословення від отця Никодима, після нього з'явилося якесь піднесення, просто хотілося підскакувати, сміятися, радіти Я б всім радив туди поїхати, навіть хто не вірить, то там вже точно повірить, побачивши все на власні очі: диявола в тих людях, яких він мучить, і Бога в особі отців, наскільки вони спокійні, випромінюють добро, світло. Людина звідти повертається якоюсь трохи іншою, зміненою, молитва там дуже сильна, і по дорозі додому серце переповнюється радістю
    Vova's Avatar
    Модератор гри "Фотопогляд"
    Приєднався 30.01.2007
    Звідки Львів, Cтарий Сихів
    Повідомлень 487

Знаєте, я теж там вчора побував. Після такого той, хто не вірить в Бога - починає вірити, а хто вірив - той зміцнює свою віру. Дуже шкода тих людей, якими володіє диявол, мук він їм завдає страшенних: кричать просто неприродніми голосами (нормальна людина просто не може так кричати), гавкають, шиплять, виють собачими голосами, кидає ними до землі... А з вигляду - звичайні люди...
    Дуже мене вразили моменти, коли до екзорциста устами одержимого говорить сам диявол. Від такого мурашки біжать по тілу а волосся стає дибом.
    Також я помітив певну закономірність, чи шо: понад 90% одержимих - жінки (вчора був тільки 1 чоловік і десь напевно 10-12 жінок). Не знаю чим це зумовлено, але факт є факт.
    Всім раджу хоча б раз туди поїхати, не пошкодуєте...
    Можливо, в цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти – цілий світ...
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

На дворі 21 століття, а в нас ще диявола виганяють....
    Гроші за то беруть якісь? У вигляді пожертвувань авжеж.
    Приєднався 17.05.2007
    Повідомлень 474

Гроші за то беруть якісь? У вигляді пожертвувань авжеж
    Пожертвування там збирають, але я думаю не з метою наживи за вигнання злих духів, а щоб церква і монастир мали за шо жити, бо ж і монахам треба шось їсти, вони також мають якісь фізичні потреби.
    На дворі 21 століття, а в нас ще диявола виганяють....
    Не важливо, який зараз час, диявол можливо зараз має ще більшу силу ніж 2000 років тому. То просто здається ніби то пережиток минулого, а насправді це не так.
    Приєднався 03.08.2006
    Звідки Львів
    Повідомлень 711

Це смішно читати навіть. Єдиний доказ це виключно субєктивні спостереження подібних речей
    кричать просто неприродніми голосами (нормальна людина просто не може так кричати), гавкають, шиплять, виють собачими голосами, кидає ними до земл
    Це можна ввести як екзамен на вступ у театральний інститут - думаю буде 95 відсотків успішних здач.
    Приєднався 17.05.2007
    Повідомлень 474

Це смішно читати навіть. Єдиний доказ це виключно субєктивні спостереження подібних речей
    Я сам слабо в то вірив, але як побачив на власні очі, то всякі сумніви відпали.

Цитата:

кричать просто неприродніми голосами (нормальна людина просто не може так кричати), гавкають, шиплять, виють собачими голосами, кидає ними до земл

Це можна ввести як екзамен на вступ у театральний інститут - думаю буде 95 відсотків успішних здач.
    Це може звучить смішно, а насправді це дуже страшно, хоча лише спочатку, потім стає просто шкода тих людей

В мене знайомий там був. Каже, що краще їхати в памперсах або мати залізні нерви.
Сторінка 1 з 10 123 ... Останні
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Страдч. Хресна дорога. Екзорцизм. Очищення
    Від Yurcco у форумі Релігія та духовність
    Відповідей: 7
    Останнє: 05.04.2012, 15:07:12

Ваші права у розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати на повідомлення
  • Ви не можете приєднувати файли
  • Ви не можете редагувати повідомлення