Тема: МІТРІС Львів

Показ результатів 31 до 36 з 36

Приєднався 13.06.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 6

Re: МІТРІС Львів

додам, знову ж таки з того що мені росказали, тюнер прошивається спеціальною прошивкою і сам стягує ці коди та застосовує їх. Тобто ніякої ручної роботи. Шарений пакет нтв+ коштує приблизно 4 у.е в місяць
    Приєднався 06.05.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 7

якість, сервіс... в нашій країні це неможливо. бувають виключення але це не про мітріс. якість - якщо у Вас велика діогональ - на 2 з плюсом, про звук взагалі можна мовчати. Сервіс - якщо на вихідні щось станеться - всі вихідні чекайте, кожні новорічні свята одна й та сама історія. відключення без попередження, робота з клієнтами на 3 з мінусом. минулого разу помилково відімкнули в ... пятницю ввечері, плювався до вівторка, пропустив міланське дербі... є й плюси, але до позитивних відгуків цій компанії ще далеко. дуже далеко.
    zlatko,
    тюнер стягує ці коди з інтернету, має бути ввімкнутий комп, там буде прога висіти... ніякої ручної роботи - хтож Вам так "тулить". хоча... спробуйте та відпишіться. що таке прошивати кожен тиждень тюнер, або що таке в момент перегляду "закриття" каналу, я знаю не з слів.
    Приєднався 13.06.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 6

>>тюнер стягує ці коди з інтернету, має бути ввімкнутий комп, там буде прога висіти...
    ну та це зрозуміло, я ж кажу ніякої ручної(!) роботи хз... на шарінг підбиває хороший знайомий, каже шо нтв+ 3 місяці вже нормально працює.. хоча це звичайно дуже серйозний термін)) тому незнаю...до 30 червня у віасата акція, можливо і надумаю
    Приєднався 06.05.2008
    Звідки Львів
    Повідомлень 7

краще 1 раз побачити ніч 100 раз почути - істина. те що для "знайомих" супер - для тебе може бути повним Гє - аксіома. віасат пролетів зі своєю акцією - 100%, щвидше за все продовжать термін. не знаю жодної людини задоволеної шарою. вибір за Вами - відписуйте.

Хто живе у Пустомитах , підскажіть , де стоїть передавальна
    антена Мітрісу для Пустомит , з високого замку сигнал не приймається...
    дзвонив на Мітріс , там вини самі не знають
    Приєднався 13.06.2009
    Звідки Львів
    Повідомлень 6

Поставив собі шарінг десь місяця три назад, в аккурат на лігу чемпіонів Довго не відписував щоб потеститити. Ну шо можу сказати... Пацієнт скоріше живий чим мертвий )) Плачу орієнтовно 60 грн в місяць за НТВ+ та Поверхность, щоправда для перегляду більшості каналів поверхності треба крутіший тюнер -- там все у HD. Включеного компа ніякого не потрібно, тюнер безпосередньо сам лізе в нет за ключиками. Звісно що парусекундні зависання трапляються, але не так часто щоб воно почало надокучати чи нервувати. Так що в загальному я задоволений!
Сторінка 4 з 4 Перший ... 234
  • Перейти до сторінки:

Подібні теми

1. Львів та львів'яни
    Від Fishbone у форумі Фотогалерея
    Відповідей: 8
    Останнє: 04.10.2009, 22:27:43
  2. Львів-Луцьк-Львів
    Від net у форумі Розшукується..
    Відповідей: 0
    Останнє: 21.08.2008, 14:47:45
  3. Львів в руках львів'ян. Приєднуйтесь